Krmiva Bodreek – hledali jsme, až jsme našli

 

Aktuálně: Vážení zákazníci, ačkoliv bychom rádi nadále krmiva značky Bodreek nabízeli, tak slovenský výrobce zatím nenalezl cestu,
jak do ČR zboží dodávat. Pár prodejců již funguje, ale plnohodnotná distribuce pro ČR zatím obnovena nebyla.

Nedostupnost tohoto zajímavého krmiva nás mrzí, snažíme se o nápravu.

Dlouhodobě se pro Vás snažíme hledat kvalitní značky krmiv a doplňků, a tak bylo jen otázkou času, než narazíme na slovenskou značku krmiv Bodreek.

Není nad to, když se do výroby vrhnou nadšenci a chovatelé v jedné osobě. Pro své psy chtěli to nejlepší a za spolupráce univerzit a výživářů toho brzy dosáhli. Jejich více než 10leté zkušenosti si tak mohou Vaši hafani vyzkoušet na vlastní žaludky i u nás na shopu:)

Vyvážená krmiva můžete vybírat ve formě granulí nebo konzerv. Zatímco u granulí jde vždy o pečlivě vybranou kombinaci tří druhů masa, konzervy jsou tzv. monoprotein, obsahují tedy jeden druh masa. Ovšem složení Vás nenechá na pochybách, že pro svého psa kupujete to nejlepší. Posuďte sami – Jeseter na borůvkách, Křepelka na hruškách nebo Králík na jablkách – takové pochoutky jistě přesvědčí i ty nejzatvrzelejší mlsouny, kteří se jen tak s něčím nespokojí.

A protože jsme rádi, když produkty kvalitně nejen vypadají, ale kvalitní taky jsou, máme radost, když mezi zákazníky nejvíce rezonují pochvaly na Bodreek typu – "úprava zažívacích potíží", "zdravá stolice, lesklá srst", "psi se jenom olizují" nebo "pes má znovu energii a chuť do života". Potom i my máme chuť takové krmivo dále doporučovat a přinášet k zákazníkům.

puppy-823190_1920

Pro ty, kteří jsou jako my a nedají jen na pár recenzí, přinášíme pět hlavních důvodů, díky kterým si nás Bodreek získal a věříme, že chytne za srdce i Vás:)

5 důvodů, které Vás přesvědčí

Kvalitní holistické krmivo – tedy takové, které dodá Vašim psům vše, co po nutriční stránce potřebují. Není potom nutné přehnaně přemýšlet nad tím, co k obyčejným granulím psovi ještě uvařit a nachystat, aby tělesně prospíval.

Přirozené suroviny – To znamená žádné chemické konzervanty ani pšenice, se kterými by se pes normálně nesetkal.

Výborný poměr cena/výkon – Není snadné dnes najít kvalitní krmivo za cenu, která Vás nezruinuje. Cena od 92 Kč za kilogram špičkového krmiva (vypočítáno z 20kg balení) je podle nás víc než přívětivá.

Regionální suroviny – Slovensko je od nás coby kamenem dohodil, takže jejich zásada použití lokálních zdrojů surovin nám naprosto vyhovuje, neboť jde o stejné suroviny, které jsou lokální i pro nás a které dobře známe.

Etický rozměr výroby – používá se kvalitní maso ze zdrojů, které byly určeny pro lidskou spotřebu, ale žádné hospodářské zvíře nebylo zabito pouze kvůli tomu, aby z něj byly granule pro psa.