Krmiva Bodreek – hledali jsme, až jsme našli

Dlouhodobě se pro Vás snažíme hledat kvalitní značky krmiv a doplňků, a tak bylo jen otázkou času, než narazíme na slovenskou značku krmiv Bodreek.

Není nad to, když se do výroby vrhnou nadšenci a chovatelé v jedné osobě. Pro své psy chtěli to nejlepší a za spolupráce univerzit a výživářů toho brzy dosáhli. Pro podrobnější popis jejich cesty se můžete podívat přímo na web bodreek.sk. Jejich více než 10leté zkušenosti si tak mohou Vaši hafani vyzkoušet na vlastní žaludky i u nás na shopu:)

Vyvážená krmiva můžete vybírat ve formě granulí nebo konzerv. Zatímco u granulí jde vždy o pečlivě vybranou kombinaci tří druhů masa, konzervy jsou tzv. monoprotein, obsahují tedy jeden druh masa. Ovšem složení Vás nenechá na pochybách, že pro svého psa kupujete to nejlepší. Posuďte sami – Jeseter na borůvkách, Křepelka na hruškách nebo Králík na jablkách – takové pochoutky jistě přesvědčí i ty nejzatvrzelejší mlsouny, kteří se jen tak s něčím nespokojí.

A protože jsme rádi, když produkty kvalitně nejen vypadají, ale kvalitní taky jsou, máme radost, když mezi zákazníky nejvíce rezonují pochvaly na Bodreek typu – "úprava zažívacích potíží", "zdravá stolice, lesklá srst", "psi se jenom olizují" nebo "pes má znovu energii a chuť do života". Potom i my máme chuť takové krmivo dále doporučovat a přinášet k zákazníkům.

puppy-823190_1920

Pro ty, kteří jsou jako my a nedají jen na pár recenzí, přinášíme pět hlavních důvodů, díky kterým si nás Bodreek získal a věříme, že chytne za srdce i Vás:)

5 důvodů, které Vás přesvědčí

Kvalitní holistické krmivo – tedy takové, které dodá Vašim psům vše, co po nutriční stránce potřebují. Není potom nutné přehnaně přemýšlet nad tím, co k obyčejným granulím psovi ještě uvařit a nachystat, aby tělesně prospíval.

Přirozené suroviny – To znamená žádné chemické konzervanty ani pšenice, se kterými by se pes normálně nesetkal.

Výborný poměr cena/výkon – Není snadné dnes najít kvalitní krmivo za cenu, která Vás nezruinuje. Cena od 92 Kč za kilogram špičkového krmiva (vypočítáno z 20kg balení) je podle nás víc než přívětivá.

Regionální suroviny – Slovensko je od nás coby kamenem dohodil, takže jejich zásada použití lokálních zdrojů surovin nám naprosto vyhovuje, neboť jde o stejné suroviny, které jsou lokální i pro nás a které dobře známe.

Etický rozměr výroby – používá se kvalitní maso ze zdrojů, které byly určeny pro lidskou spotřebu, ale žádné hospodářské zvíře nebylo zabito pouze kvůli tomu, aby z něj byly granule pro psa.