Proč další zvířecí e-shop?

Internetových obchodů je jako chlupů na koberci milovníka pejsků. Možná to neplatí u všech plemen, ale v případě ČR je ten řečený pes potvora pelichající celoročně, a navíc mohutně. Je pře-éšopováno a zdálo by se bláhové chtít přihazovat další snahu na již tak velkou hromadu. Považte, eshopů je v ČR prý víc než 20.000.

Jenomže...

 

Většina těch eshopů jsou jen mašinky na peníze, které nic jiného než zisk nesledují. Těch pár vzácných výjimek, kde se prodává z přesvědčení, a radí podle pravdy, ne podle marže prodávaného zboží, aby pohledal. Jenomže ty vzácnější bílé vrány zase nemají kontakty na výrobce a distributory veterinárních produktů a léčiv. Proto jsme si řekli, že když už jednou máme to přírodovědné vzdělání, prošli jsme si část své profesní dráhy okolo vývoje i výroby veterinárních prostředků, a když už jsme si byli schopni nacpat si do hlav stohy vědomostí o fungování, mechanismech a vlivu jedněch látek na druhé, že to všechno nějak smysluplnně zúročíme.

Že zkusíme nabídnout koňákům a peskařům ověřené produkty za fajn ceny a pokud se projekt postaví finančně na vlastní nohy, že začneme věnovat maximální úsilí tomu, abychom pomohli v Čechách vyvinout, nebo přinést ze zahraničí to, co momentálně na trhu chybí. A že nebudeme sledovat primárně naší kapsu, ale spíš smysl toho všeho. Protože zvířata konec konců za nic nemůžou a když už je někdo vyšlechtil nebo přetížil tak, že se jim rozsypávají klouby, tak by bylo dobré udělat jejich život o něco zdravější a radostnější. Protože máme pocit, že jim to dlužíme.

Přejeme koňské zdraví a ať vám není pod psa. :)

Váš ZooFIX Tým

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.