Zákaznická podpora:778 510 530obchod@zoofix.cz

Test Equinox HOOVES na popraskaná kopyta

Produkty equinox od polské značky Skotan Animal už se u nás začínají pomalu zabydlovat. Máme radost, že pomáhají, kde je potřeba.

Přinášíme zprávu z jednoho takového testu z podzimu 2019.

Pacient:

Jedenáctiletý valach českého teplokrevníka. Pravidelně kovaný a pouze rekreačně využívaný koník v celkově výborném zdravotním stavu.

Problém:

I přes dobrou kondici byl stav kopyt dost špatný. Slabá a lámavá rohovina, rozpraskaná stěna s prasklinami až ke korunce.

Řešení:

Dočasné ustájení valacha na boso. Po konzultaci s veterinářem a ustajovatelem nasazení minerálního doplňkového krmiva equinox HOOVES

Podáno bylo 1 balení, což je cca 50 dní. První foto bylo pořízeno 7. 8. 2019 a druhé 21. 10. 2019. Mezi tím byly provedeny 2 korektury. Vzhledem k výrazné a nové chuti bylo zpočátku nutné granulky mírně rozmáčet a několik prvních dní jejich přídavek postupně navyšovat, aby je koník z krmení nevyděloval. V průběhu jednoho týdne si na chuť zvykl a do 14 dnů přijímal bez problémů celou dávku.

Závěr:

Výsledek můžete vidět na uvedených fotografiích,. Rozdíl kopyt PŘED a PO. Praskliny se pomalu zacelují a od shora už narůstá zdravá rohovina. „Osobně mě přípravek velmi mile překvapil, určitě doporučuji dlouhodobé podávání. Změna byla znát cca do měsíce, kopyto je výrazně pevnější a na fotkách je krásně vidět velký pokrok.“ (Testovala a fotografovala Jana Pecháčková)

hooves-ped-a-po-vedle

Původní článek: https://equinox-horse.cz/ucinnost/2-vyzkouseli-jsme-za-vas-equinox-hooves

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení