Platinum Natural ORAL CLEAN & CARE Gel Forte 120ml

 
Dostupnost Vyprodáno
Můžeme doručit do
10.11.2020
1 059 Kč
Kód produktu DVK000215
Značka Platinum
Kategorie Dentální péče
Položka byla vyprodána...
 

Natural Oral Care gel forte má efektivní čistící účinek, který je založený na speciální receptuře z vysoce kvalitních výtažků semen citrusových plodů ve spojení s bylinnými oleji.

Výtažek z grapefruitových jader je širokospektrální sloučenina, která přirozeně detoxikuje, posiluje a podporuje imunitní systém. Extrakt ze semínek hroznového vína vyplavuje volné radikály. Nimbový olej ničí bakterie, parazity a plísně. Tymiánový olej a olej z máty peprné uvolňují svaly trávivího traktu a obecně napomáhají trávení. Rozmarýnový olej má pozitivní vliv na krevní oběh.

Všechny složky jsou naprosto zdravotně nezávadné – a to i v případě náhodného spolknutí. Z hlediska potravinářských nařízení, náš produkt splňuje podmínky, aby mohl být určen i k lidské spotřebě.

Složení:

voda, esenciální citrusové oleje, bylinné essence, alkohol, přírodní želatina

Proč u psů užíváme Natural Oral Care gel forte:

Prevence zubního kamene: zubní kámen - lze ho popsat jako zvápenatělý povlak na zubech. Zubní kámen nelze odstranit pomocí výplachů či samotným klasickým čištěním zubů kartáčkem. Zubní kámen je výsledkem neustálé přítomnosti plaku.

Prevence zánětu dásní: zánět dásní se netvoří přímo ze zubního kamene, ale hrubý povrch představuje ideální prostředí pro bakterie. Umožňuje jejich uchycení na zubech. Vlastně je to velice jednoduché: Bez zubního plaku není zubní kámen.

Odstranění nepříjemného zápachu z psí tlamy: který vzniká přítomností zubního plaku, zubního kamene a zánětu dásní.

Prevence předčasného vypadávání zubů: vlivem zubního kamene dojde k napadení dásní bakteriemi, které způsobí zánět. Tento zánět se pomalu šíří a napadená dáseň již není schopná plnit svoji funkci. Při přetrvávajícím zánětu dojde k ústupu dásní a zuby se začínají kývat nebo vypadávat.

Zubní kámen a jeho následky: 

  • Dásně jsou napadány infekcí a pomalu ustupují.
  • Bakterie napadají kosti čelistí.
  • Zuby už nejsou v čelisti tak pevně usazeny a může dojít až k vypadávání zubů.
  • Bolavá dutina ústní - pes špatně jí a ztrácí chuť k jídlu
  • Bakterie mohou napadnout i vnitřní orgány, např. srdce a způsobit závažné onemocnění

Zubní kámen může způsobovat zánět dásní. Díky zánětu dásní může Váš miláček trpět bolestí a ztrácet chuť k jídlu. V důsledku zanedbané péče může ztratit jednotlivé zuby a ve vážných případech i celý chrup. Léčba zánětu dásní by se neměla podcenit. Pro dlouhý a spokojený život Vašeho zvířecího mazlíčka je včasná léčba nezbytně nutná.  

Zubní kámen se nejdříve vytváří nedaleko vyměšovacích kanálků slinných žláz:  na vnitřní straně spodní čelisti (u řezáků) a na vnější straně horní části (u špičáků). Může být odstraněn pouze u veterinárního lékaře pomocí ultrazvuku nebo speciálních ostrých nástrojů.

Téměř ve všech případech odstraňování zubního kamene se musí zvíře uspat pomocí anestezie. Anestezie obecně není psům doporučována, jelikož se po ní pomalu a těžce zotavují. Navíc může zanechat trvalé následky nebo dokonce způsobit úmrtí zvířete. I přes lékařské pokroky, je úmrtnost psů pod narkózou stále alarmující.

Ale nepředstavujme si nejhorší - přesto anestezie je stoprocentně něco, co by neměl Váš miláček podstupovat pokud to není absolutně nezbytné. PLATINUM Oral Clean+Care je zde proto, aby nám pomohl vyvarovat se takových rizik a problémů způsobených anestezií. 

Pro středně velkého psa (cca 20 kg) Vám při preventivní aplikaci vydrží lahvička až na 2 roky. Jinými slovy vysoká kvalita za nízkou cenu!

Jak funguje záruka vrácení peněz ?

Naše dlouholeté zkušenosti a spokojenost našich zákazníků s řadou Oral Clean+Care nás ujišťuje, že i Vás si náš přírodní produkt na odstranění plaku získá. Vyzkoušejte si to!
 
Pokud nebudete spokojeni s řadou Oral Clean+Care, nabízíme 100% záruku vrácení peněz. Zkontaktujte nás s číslem vaší objednávky a my Vám uhradíme plnou nákupní cenu za předpokladu, že jste dodrželi všechny pokyny a níže uvedenou podmínku.
 

Způsob aplikace:

 

Oral Clean+Care musí být aplikován 2x denně. Aktivní složky se tak v tlamě dokonale rozpustí ve slinách. Nanášejte jej vždy pouze na vnější stranu chrupu. Váš mazlíček nesmí jíst ani pít 30 minut před a po aplikaci!

Pro odstranění zubního kamene je mimořádně důležitá pravidelná aplikace - nejlépe ráno a večer. Pouze takto lze předejít vytvrzení zubního kamene. 

 

Vezměte na vědomí, že řada Oral Clean+Care neodstraní zabarvení zubů. Řada Oral Clean+Care je účinná v prevenci a odstranění zubního plaku a zánětu dásní, nikoli odstranění nežádoucí pigmentace na zubech.
 

Jaký je ve vrácení peněz háček?

Vyfoťte svému pejskovi zoubky před aplikací a zašlete nám fotku do 5 dnů od zakoupení produktu. Přípravek musí být používán na jednoho psa. Potřebné informace: datum počátku aplikace (1. fotka) a datum konce aplikace (2. fotka), věk vašeho pejska a váha, plemeno a jméno majitele.

Pokud budete mít fotku před i po a nebude prokázaný efekt naší zubní péče (při zachování správné aplikace), navrátíme Vám peníze. Pamatujte, že první fotku je třeba zaslat ihned na počátku léčby, tedy do 5 dnů od zakoupení na email: obchod@zoofix.cz.

Podobné produkty

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
Přidat hodnocení
5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
Avatar autora | 28.6.2019
+ jediný na trhu , který opravdu pomáhá

docela drahý , ale zde nejlevnější produkt :)
5
RS Avatar autora | 21.3.2019
Podukt jsem koupila na doporučení naší veterinářky, ale hodnotit produkt ještě nemohu, je to běh na dlouhou trať než se docílí (doufám) potřebného výsledku.