Platinum Natural ORAL CLEAN & CARE Gel Salmon 120ml

 
Dostupnost Objednáno u výrobce
Můžeme doručit do
28.2.2020
Běžná cena 1 059 Kč
Ušetříte 260 Kč (–25 %)
799 Kč
Kód produktu DVK000149
Značka Platinum
Kategorie Dentální péče
Položka byla vyprodána...
 

Platinum ORAL CLEAN CARE zajišťuje unikátní šetrnou péči o psí chrup. Jeho efektivní čistící účinek je založen na speciální receptuře z vysoce kvalitních výtažků semen citrusových plodů ve spojení s bylinnými oleji.

Výtažek z grapefruitových jader je širokospektrální sloučenina, která přirozeně detoxikuje, posiluje a podporuje imunitní systém. Extrakt ze semínek hroznového vína vyplavuje volné radikály. Nimbový olej ničí bakterie, parazity a plísně. Tymiánový olej a olej z máty peprné uvolňují svaly trávivího traktu a obecně napomáhají trávení. Rozmarýnový olej má pozitivní vliv na krevní oběh.

Všechny složky jsou naprosto zdravotně nezávadné – a to i v případě náhodného spolknutí. Z hlediska potravinářských nařízení, tento produkt splňuje podmínky, aby mohl být určen i k lidské spotřebě.

Pro středně velkého psa (cca 20 kg) Vám při preventivní aplikaci vydrží lahvička až na 2 roky. Jinými slovy vysoká kvalita za nízkou cenu!

Složení:

voda, esenciální citrusové oleje, bylinné essence, alkohol, lososový olej,  přírodní želatina

Proč používat Platinum Oral Clean + Care:

Prevence a šetrné odstranění zubního plaku a zubního kamene : zubní kámen je zvápenatělý povlak na zubech. Nelze ho odstranit pouze pomocí výplachů nebo samostatným čištěním zubním kartáčkem. Zubní kámen je výsledkem neustálé přítomnosti zubního plaku

Prevence zánětu dásní: zánět dásní se netvoří přímo ze zubního kamene, ale hrubý povrch představuje ideální prostředí pro uchycení bakterií na zubech a jejich množení. Tím vzniká velké riziko zánětu dásní.

Prevence a odstranění zápachu z psí tlamy: zápach z psí tlamy je způsoben bakteriemi z plaku a zubního kamene. Pravidelným používáním Oral Clean + Care zápach se ze psí tlamy sníží až nakonec vymizí.

Co způsobuje přítomnost zubního kamene na psím chrupu:

  • Dásně jsou napadány infekcí a pomalu ustupují.
  • Bakterie napadají kosti čelistí a mohou způsobit vážný zánět.
  • Zuby už nejsou v čelisti tak pevně usazeny a hrozí riziko předčastného vypadávání zubů.
  • Bolavá dutina ústní - pes špatně jí, ztrácí chuť  k jídlu a hrozí riziko hubnutí.
  • Bakterie mohou napadnout i vnitřní orgány, např. srdce, tím způsobí závažné onemocnění, které může způsobit i úmrtí.

Zubní kámen může způsobovat zánět dásní. Zánět dásní způsbobí bolest a ztrátu chuťi k jídlu. V důsledku zanedbané péče může ztratit jednotlivé zuby a ve vážných případech i celý chrup. Léčba zánětu dásní by se neměla podcenit. Pro dlouhý a spokojený život Vašeho zvířecího mazlíčka je včasná léčba nezbytně nutná.  

Zubní kámen se nejdříve vytváří nedaleko vyměšovacích kanálků slinných žláz:  na vnitřní straně spodní čelisti (u řezáků) a na vnější straně horní části (u špičáků). Může být odstraněn pouze za pomoci veterinárního lékaře pomocí ultrazvuku nebo speciálních ostrých nástrojů.

Téměř ve všech případech odstraňování zubního kamene se musí zvíře uspat pomocí anestezie. Anestezie obecně není psům doporučována, jelikož se po ní pomalu a těžce zotavují. Navíc může zanechat trvalé následky nebo dokonce způsobit úmrtí zvířete. I přes lékařské pokroky, je úmrtnost psů pod narkózou stále alarmující.

Ale nepředstavujme si nejhorší - přesto anestezie je stoprocentně něco, co by neměl Váš miláček podstupovat pokud to není absolutně nezbytné. PLATINUM Oral Clean+Care je zde proto, aby nám pomohl vyvarovat se takových rizik a problémů způsobených anestezií. 

ZÁRUKA VRÁCENÍ PENĚZ

Dlouholetá spokojenost zákazníků s řadou Oral Clean+Care nás ujišťuje, že i Vás si přírodní produkt k odstranění plaku získá. Vyzkoušejte si to!

Pokud nebudete spokojeni s řadou Oral Clean+Care, nabízíme 100% záruku vrácení peněz. Zkontaktujte nás s číslem vaší objednávky a my Vám uhradíme plnou nákupní cenu za předpokladu, že jste dodrželi všechny pokyny a níže uvedenou podmínku.

Oral Clean+Care musí být aplikován 2x denně, aktivní složky se v tlamě dokonale rozpustí ve slinách. Gel nanášejte jej vždy pouze na vnější stranu chrupu.

Váš mazlíček nesmí jíst ani pít 30 minut před a po aplikaci gelu.

Platinum Oral Clean+Care neodstraní zabarvení zubů Vašeho miláčka, ale bojuje proti zubnímu plaku a tím i proti zánětu dásní a zubnímu kameni, ne proti pigmentaci.

Jaký je ve vrácení peněz háček?

Vyfoťte svému pejskovi zoubky před aplikací a zašlete nám fotku do 5 dnů od zakoupení produktu. Přípravek musí být používán na jednoho psa. Potřebné informace: datum počátku aplikace (1. fotka) a datum konce aplikace (2. fotka), věk vašeho pejska a váha, plemeno a jméno majitele.

Pokud budete mít fotku před i po a nebude prokázaný efekt naší zubní péče (při zachování správné aplikace), navrátíme Vám peníze. Pamatujte, že první fotku je třeba zaslat ihned na počátku léčby, tedy do 5 dnů od zakoupení na email: obchod@zoofix.cz.

 

Podobné produkty

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: