Platinum Natural ORAL CLEAN & CARE Sprej Forte 65ml

 
Dostupnost Externí sklad
Můžeme doručit do
5.10.2020
999 Kč
Kód produktu DVK000148
Značka Platinum
Kategorie Dentální péče
Položka byla vyprodána...
 

Platinum ORAL CARE CLEAN  má efektivní čistící účinek  založený na speciální receptuře z vysoce kvalitních výtažků semen citrusových plodů ve spojení s bylinnými oleji.

Výtažek z grapefruitových jader je širokospektrální sloučenina, která přirozeně detoxikuje organismus, posiluje a podporuje imunitní systém. Extrakt ze semínek hroznového vína vyplavuje volné radikály. Nimbový olej ničí bakterie, parazity a plísně. Tymiánový olej a olej z máty peprné uvolňují svaly trávivího traktu a obecně napomáhají trávení. Rozmarýnový olej má pozitivní vliv na krevní oběh.

 Všechny složky jsou naprosto zdravotně nezávadné – a to i v případě náhodného spolknutí. Z hlediska potravinářských nařízení, náš produkt splňuje podmínky, aby mohl být určen i k lidské spotřebě.

Složení:

voda, extrakty z grapefruitových jader, bylinné oleje, alkohol

Proč zvolit právě Platinum Oral Care:

Prevence zubního kamene: zubní kámen nelze odstranit pomocí výplachů či samotným klasickým čištěním zubů kartáčkem. Zubní kámen je výsledkem neustálé přítomnosti plaku.

Šetrné ošetření zubů: při odstraňování zubního kamene připravkem Platinum Oral Care nedochází k žádnému poškození zubní skloviny ani ke zvýšení citlivosti zubů. Je vhodný pro všechny typy psů včetně březích a kojících fen.

Prevence zánětu dásní a předčastného vypadávání zubů: zánět dásní se netvoří přímo ze zubního kamene, ale jeho hrubý povrch představuje ideální prostředí pro bakterie, které se tam můžou dobře uchytit hojně množit. Následkem toho vznikne malý lokální zánět, který se může rychle rozšířit.

Odstranění nepříjemného zápachu z tlamy, který je způsoben přítomností bakterií, zubního plaku a zubního kamene.

Co způsobuje zubní kámen: 

  • Dásně jsou napadány infekcí a pomalu ustupují.
  • Bakterie napadají kosti čelistí.
  • Zuby už nejsou v čelisti tak pevně usazeny a po čase dojde k jejich kývání a předčasnému vypadávání.
  • Bolavá dutina ústní - pes špatně jí, ztrácí chuť jídlu a je ohrožen nežádoucím úbytkem na váze.
  • Bakterie mohou napadnout i vnitřní orgány, např. srdce, což může mít za následek celkové onemocnění, záněty srdce v nejhorším případě i úmrtí pejska.

Zubní kámen může způsobovat zánět dásní. Díky zánětu dásní může Váš miláček trpět bolestí a ztrácet chuť k jídlu. V důsledku zanedbané péče může ztratit jednotlivé zuby a ve vážných případech i celý chrup. Léčba zánětu dásní by se neměla podcenit. Pro dlouhý a spokojený život Vašeho zvířecího mazlíčka je včasná léčba nezbytně nutná.  

Zubní kámen se nejdříve vytváří nedaleko vyměšovacích kanálků slinných žláz: na vnitřní straně spodní čelisti (u řezáků) a na vnější straně horní části (u špičáků). Může být odstraněn pouze za pomoci veterinárního lékaře pomocí ultrazvuku nebo speciálních ostrých nástrojů.

Téměř ve všech případech odstraňování zubního kamene se musí zvíře uspat pomocí anestezie. Anestezie obecně není psům doporučována, jelikož se po ní pomalu a těžce zotavují a je pro jejich organismus velkou zátězí. Navíc může zanechat trvalé následky nebo dokonce způsobit úmrtí zvířete. I přes lékařské pokroky, je úmrtnost psů pod narkózou stále alarmující.

Ale nepředstavujme si nejhorší - přesto anestezie je stoprocentně něco, co by neměl Váš miláček podstupovat pokud to není absolutně nezbytné.

PLATINUM Oral Clean Care je zde proto, aby nám pomohl vyvarovat se takových rizik a problémů způsobených anestezií. 

ZÁRUKA VRÁCENÍ PENĚZ

Dlouholetá spokojenost zákazníků s řadou Oral Clean+Care nás ujišťuje, že i Vás si přírodní produkt k odstranění plaku získá. Vyzkoušejte si to!

Pokud nebudete spokojeni s řadou Oral Clean+Care, nabízíme 100% záruku vrácení peněz. Zkontaktujte nás s číslem vaší objednávky a my Vám uhradíme plnou nákupní cenu za předpokladu, že jste dodrželi všechny pokyny a níže uvedenou podmínku.

Oral Clean+Care musí být aplikován 2x denně, aktivní složky se v tlamě dokonale rozpustí ve slinách.

Váš mazlíček nesmí jíst ani pít 30 minut před a po aplikaci

Dávkování:

Sprej stříkněte na vnější stranu čelisti. Pokud je to možné přímo na nejpostiženější místa. Počet vstřiků závisí na hmotnosti zvířete, viz tabulka. 

Počáteční intenzivní léčba Oral Clean + Care, kdy se aplikuje 2x denně, trvá 3 - 6 týdnů.

Pokud jde o preventivní stav bez výskytu zubního kamene, aplikujeme jednou za 2 - 3 dny.

Řada Oral Clean Care neodstraňuje zabarvení zubů. Bojuje proti plaku a tím i proti zánětu dásní a zubnímu kameni, ne proti pigmentaci.

 

Jaký je ve vrácení peněz háček?

Vyfoťte svému pejskovi zoubky před aplikací a zašlete nám fotku do 5 dnů od zakoupení produktu. Přípravek musí být používán na jednoho psa. Potřebné informace: datum počátku aplikace (1. fotka) a datum konce aplikace (2. fotka), věk vašeho pejska a váha, plemeno a jméno majitele.

Pokud budete mít fotku před i po a nebude prokázaný efekt naší zubní péče (při zachování správné aplikace), navrátíme Vám peníze. Pamatujte, že první fotku je třeba zaslat ihned na počátku léčby, tedy do 5 dnů od zakoupení na email: obchod@zoofix.cz.

 

 

 

Podobné produkty

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: