Zákaznická podpora:778 510 530obchod@zoofix.cz

AttivaMente želé Aktivní stáří psů 144g

Kód: FPD000202
Novinka
Značka: PetFormance
449 Kč
Skladem (> 5 ks)
Můžeme doručit do:
26.10.2021

Detailní informace

Detailní popis produktu

Doplňkové krmivo pro podporu kognitivních (poznávacích) funkcí a paměti.

KDY POUŽÍT:
Určeno pro starší psy nebo jedince vystavené intenzivní fyzické zátěži - podporuje normální funkci mozku a celkovou fyziologickou pohodu zvířete.

Proces stárnutí u psů, stejně jako u lidí, je charakterizován snížením fyzické kapacity a zvýšeným oxidačním stresem v buňkách, zejména nervových a kloubních; všechny tyto procesy mohou vést ke všeobecnému snížení denního výkonu a sníženým schopnostem paměti a myšlení.

Formulace ACTIVELY obsahuje glukosamin sulfátu a chondroitin sulfátu a ty přispívají k fyziologické funkci kloubů u starších zvířat a u zvířat vystavených intenzivní fyzické zátěži. Zásoba antioxidantů přítomných v ACTIVELY (díky kurkumě a quercitin), podporuje normální fyziologický stav celého organismu. Především je ale přípravek obohacen o fosfatidylserin a gingko bilobu, které mají vliv na nervový systém a podporují přirozenou schopnost zvířete reagovat na podněty z okolního prostředí. Extrakt ze slupky hroznů, bohatý na flavonoidy a antokyaniny, zase zásadním způsobem podporuje myšlení a normální funkci mozku.

Želé je vyrobeno ve tvaru kostí. Nešpiní ruce a nezanechávají na nich žádný zápach. Po požití se rozpustí přímo v žaludku zvířete a rychle se vstřebá. Výrobek je velmi chutný, a tak není problém s přijímáním u zvířete.

BALENÍ:
24 želé po 6 g, Čistá hmotnost: 144 g

DÁVKOVÁNÍ:
Na 10 kg hmotnosti psa podávejte 1 želé denně. Doplňte denní dávku obvyklým jídlem. Vždy nechte zvířeti k dispozici čerstvou vodu.

SLOŽENÍ:
Účinné látky: Glukosamin sulfát 0,833%, chondroitin sulfát 0,375%, Ginkgo biloba, Quercitin 0,085%, Curcuma, Cognigrape®(extrakt z révy červené), rostlinné oleje a tuky - fosfatidylserin.

Masné a živočišné deriváty, rostlinný glycerol, maltodextrin, rostlinné oleje a tuky (fosfatidylserin ze sóji) 0,25%

Doplňkové látky: Senzorické doplňkové látky: přírodní produkty: extrakt z révy červené (Vitis vinifera L.) * 9.166.66 mg / kg, extrakt z Ginkgo (Ginkgo biloba L.) 8.333.33 mg / kg, kurkuma (Curcuma longa L.) extrakt 4,166,66 mg / kg

Příchutě: směs aromatických látek, technologické přísady: konzervační látky, 1c322i kapalné lecitiny (sójový lecitin), alginát sodný E401, koloidní oxid křemičitý E551b.

Analytické složky: dusíkaté látky 28,68%, vláknina 0,89%, hrubé oleje a tuky 1,9%, popel 1,23%, vlhkost 33,85%, sodík 0,196%

SKLADOVÁNÍ A SPOTŘEBA:
Při pokojové teplotě (maximálně do 28 °C). Vyvarujte se přímým zdrojům tepla nebo přímému světlu, aby nedošlo ke ztrátě tvaru želé a kvality produktu.

Spotřebujte do data uvedeného dole na originální etiketě. Po otevření spotřebujte do 6 měsíců.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: