Novinka
 

AttivaMente želé Aktivní stáří psů 144g

 
Dostupnost Na dotaz
Můžeme doručit do
26.4.2021
449 Kč
Kód produktu FPD000202
Značka PetFormance
Kategorie Funkční pamlsky
Položka byla vyprodána...
 

Doplňkové krmivo pro podporu kognitivních (poznávacích) funkcí a paměti.

KDY POUŽÍT:
Určeno pro starší psy nebo jedince vystavené intenzivní fyzické zátěži - podporuje normální funkci mozku a celkovou fyziologickou pohodu zvířete.

Proces stárnutí u psů, stejně jako u lidí, je charakterizován snížením fyzické kapacity a zvýšeným oxidačním stresem v buňkách, zejména nervových a kloubních; všechny tyto procesy mohou vést ke všeobecnému snížení denního výkonu a sníženým schopnostem paměti a myšlení.

Formulace ACTIVELY obsahuje glukosamin sulfátu a chondroitin sulfátu a ty přispívají k fyziologické funkci kloubů u starších zvířat a u zvířat vystavených intenzivní fyzické zátěži. Zásoba antioxidantů přítomných v ACTIVELY (díky kurkumě a quercitin), podporuje normální fyziologický stav celého organismu. Především je ale přípravek obohacen o fosfatidylserin a gingko bilobu, které mají vliv na nervový systém a podporují přirozenou schopnost zvířete reagovat na podněty z okolního prostředí. Extrakt ze slupky hroznů, bohatý na flavonoidy a antokyaniny, zase zásadním způsobem podporuje myšlení a normální funkci mozku.

Želé je vyrobeno ve tvaru kostí. Nešpiní ruce a nezanechávají na nich žádný zápach. Po požití se rozpustí přímo v žaludku zvířete a rychle se vstřebá. Výrobek je velmi chutný, a tak není problém s přijímáním u zvířete.

BALENÍ:
24 želé po 6 g, Čistá hmotnost: 144 g

DÁVKOVÁNÍ:
Na 10 kg hmotnosti psa podávejte 1 želé denně. Doplňte denní dávku obvyklým jídlem. Vždy nechte zvířeti k dispozici čerstvou vodu.

SLOŽENÍ:
Účinné látky: Glukosamin sulfát 0,833%, chondroitin sulfát 0,375%, Ginkgo biloba, Quercitin 0,085%, Curcuma, Cognigrape®(extrakt z révy červené), rostlinné oleje a tuky - fosfatidylserin.

Masné a živočišné deriváty, rostlinný glycerol, maltodextrin, rostlinné oleje a tuky (fosfatidylserin ze sóji) 0,25%

Doplňkové látky: Senzorické doplňkové látky: přírodní produkty: extrakt z révy červené (Vitis vinifera L.) * 9.166.66 mg / kg, extrakt z Ginkgo (Ginkgo biloba L.) 8.333.33 mg / kg, kurkuma (Curcuma longa L.) extrakt 4,166,66 mg / kg

Příchutě: směs aromatických látek, technologické přísady: konzervační látky, 1c322i kapalné lecitiny (sójový lecitin), alginát sodný E401, koloidní oxid křemičitý E551b.

Analytické složky: dusíkaté látky 28,68%, vláknina 0,89%, hrubé oleje a tuky 1,9%, popel 1,23%, vlhkost 33,85%, sodík 0,196%

SKLADOVÁNÍ A SPOTŘEBA:
Při pokojové teplotě (maximálně do 28 °C). Vyvarujte se přímým zdrojům tepla nebo přímému světlu, aby nedošlo ke ztrátě tvaru želé a kvality produktu.

Spotřebujte do data uvedeného dole na originální etiketě. Po otevření spotřebujte do 6 měsíců.

Podobné produkty

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: