Novinka
 

Mane N'Tail Equine Mineral Ice 453g

 
Dostupnost Externí sklad
Můžeme doručit do
21.4.2021
399 Kč
   
Kód produktu FPD000083
Značka Straight Arrow
Kategorie Sportovní výkon
 

Originální chladivý gel bez obsahu olejů pro rychlou úlevu při slabších svalových a kloubních bolestech.

Účinný při artritidě, zraněních, zvrtnutích i pohmožděninách.

Používejte pravidelně před a po výkonech.

Po namáhavém závodě: K dočasnému zmírnění slabších bolestí a ztuhlosti po závodech, pólu, lovu, skocích, ropingu, cuttingu i drezuře. Účinek nastupuje rychle a odeznívá pozvolna.

Při převozu koně: Aplikujte a ovažte před převozem jako obvykle. Kůň bude při převozu ve větším pohodlí a bude pak schopen na závodech či přehlídkách podat lepší výkon.

Použití ve formě chladivé lázně: Mineral Ice lze použít po rozmíchání ve vodě také jako chladivou terapeutickou lázeň pro koně nebo psy. Začněte rozpuštěním dvou lžic ve 100 ml vody, intenzivním zamícháním pak vznikne hladký homogenní krém. Poté krém rovnoměrně vmíchejte do čtvrt litru vody. Aplikujte pomocí houbičky nebo ručníku.

Použití

Obecná preventivní opatření: Nepoužívejte žádné další přípravky v místě použití. Opatrně aplikujte na postižená místa. Nepoužívejte přímo přes otevřené rány ani jinak poškozenou kůži. Pokud se objeví zvýšená dráždivost kůže, přestaňte ihned přípravek užívat a vyhledejte odbornou veterinární pomoc. Nepřevazujte příliš silně. Vyhněte se kontaktu s očima, sliznicemi a oblastí genitálií. Nepoužívejte v kombinaci s hřejivými poduškami. Vážné nebo chronické problémy by měly být léčeny pod dohledem veterináře. Nepoužívejte, neotvírejte ani neskladujte v blízkosti topení nebo otevřeného ohně.

Upozornění: Skladujte mimo dosah dětí!

Aktivní složka: Mentol 2%

Ostatní složky: Hydroxid amonný, Caromer, Síran měďnatý, FD&C Blue No.1, Isopropyl alkohol 11,2%, Síran hořečnatý, Hydroxid sodný, Thymol, Deionizovaná voda

Pouze pro vnější veterinární užití!

Podobné produkty

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: