Zákaznická podpora:778 510 530obchod@zoofix.cz

PM pro koně a hříbata 3+1 Zdarma

Kód: SAD000255
1 755 Kč
Skladem (>10 ks)
Můžeme doručit do:
25.9.2023

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ještě výhodnější – 5l balení – naleznete zde.

PRECIZNÍ MIKROBY obsahují vysoké množství živých probiotických bakterií a postbiotik. Rychle a účinně stabilizují střevní mikroflóru, podporují imunitu a celkové zdraví koní.

Síla Precizních mikrobů u koní se nejlépe projeví při dlouhodobém používání. Proto jsme pro vás připravili balíček 3+1, kterým zajistíte podpůrnou kúru svého zvířete na 35-40 dní (při standardní dávce 100ml denně). Na prvních 5 dní kúry doporučujeme podávat standardní dávku 2x denně, čímž rychleji nastartujete střevní imunitu zvířete. I po odeznění komplikací v kůře pokračujte a dokončete ji, aby se mikrobiom správně stabilizoval. 

UPOZORNĚNÍ PRO MAJITELE: V případě akutních obtíží prosím kontaktujte svého veterinárního lékaře a konzultujte s ním použití produktu. Pokud u nás kupujete tento produkt pro své zvíře, mělo by se jednat o preventivní použití např. u koní náchylných na koliky, průjmy během stresu a zátěže, nebo podpůrnou kůru během nemoci, léčby (včetně podávání antibiotik) nebo při rekonvalescenci. Doporučujeme, abyste i v takových případech informovali svého veterinárního lékaře o používání přípravku.

Detailní popis produktu
Postbiotické doplňkové krmivo pro stabilizaci střevní mikrobioty.

S obsahem biologicky aktivních metabolitů a bakterií mléčného kvašení.

Velmi vhodné jako prevence kolik, vředů, průjmů, kotwasser a dalších střevních či zažívacích obtíží u koní vystavených stresu, u klisen po porodu, pro hříbata v odstavu, u koní sportujících, při změnách managementu, nemoci, dlouhém pobytu v boxu apod.

Jedna z mnoha zkušeností získaných při testování v Česku:

Ginger – 8měsíční klisna
Problém: Konečníková voda – způsobená zřejmě vlivem více faktorů: kombinace ATB léčby, odčervení a možného narušení rovnováhy střevního mikrobiomu, odstav a stres při změnách

Chovatelka nasadila zhruba měsíční kúru založenou na podávání PM. V polovině kúry přišlo výrazné zlepšení, odezněla plynatost a nohy a ocas už byli téměř suché. Na konci podávání se Ginger zbavila jak konečníkové vody, tak průjmu.

Postbiotika obsažená v produktu Precizní mikroby jsou metabolity střevních bakterií. Produkce těchto metabolitů bakteriemi ve střevě je nezbytnou podmínkou pro rovnováhu a stabilizaci střevního mikrobiomu, jak při akutních, tak i chronických problémech s trávením.

Obsah produktů bakteriálního metabolismu přímo v produktu Precizní mikroby zajišťuje neuvěřitelně rychlý nástup účinku, protože postbiotika regulují narušenou střevní rovnováhu okamžitě po podání přípravku. Prebiotika (fermenty anýzu, fenyklu,lékořice aj.) a bakterie mléčného kvašení, které jsou také obsahem produktu Precizní mikroby, pak zajišťují kontinuální a dlouhodobou stabilizaci střevního mikrobiomu. To pozitivně působí na celkové zdraví pacienta.

Přípravek je 100% přírodního původu, zcela neškodný pro rostliny, zvířata, lidi a vodní živočichy. Při manipulaci nejsou nutná žádná zvláštní bezpečnostní opatření. Jedná se o certifikovanou organickou směs aromatických látek, bylin a rostlin fermentovaných mléčnými bakteriemi. Všechny obsažené složky jsou na seznamu EFSA Qualified Presumption of Safety (QPS).

Každá šarže produktu je testována certifikovaným pracovištěm jako “doping-free”, neobsahuje dopingové substance nebo umělé přísady.

Dávkování a použití:
Kůň o hmotnosti cca 500kg: 100ml denně přidejte do vody nebo krmiva.
Pony: 75ml denně přidejte do vody nebo krmiva.
Hříbě: 50ml denně, perorálně dokud nezačne konzumovat pevnou stravu, poté podávejte do vody nebo krmiva.

Složení:
Fermentovaný roztok třtinové melasy, semena pískavice, anýzové semeno, semeno fenyklu, kořen lékořice, máta.

Obsah: 4 x 1 000 ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: