Zákaznická podpora:770 620 510obchod@zoofix.cz

Alavis Maxima trau-MAX 100g

Kód: FPDZ00006
pro lidi
Značka: Alavis
419 Kč
Skladem (4 ks)
Můžeme doručit do:
23.7.2024

Detailní informace

Detailní popis produktu

Je ve formě dobře roztíratelného a lehce vstřebatelného emulgelu a obsahuje patentově chráněnou látku Celadrin® složenou z cetylovaných esterů kyseliny myristové, myristoolejové, palmitové a dalších nasycených a nenasycených mastných kyselin. Cetylované mastné kyseliny látky Celadrin® patří mezi přirozeně se vyskytující tuky rostlinného původu. Mastné kyseliny působí příznivě na složení synoviální tekutiny, podporují její viskozitu a lubrikační vlastnosti a tím přispívají k ochraně chrupavky.

Patentovaná látka Celadrin® dále systematicky posiluje a zvlhčuje buněčné membrány a zajišťuje buňkám mladistvou vláčnost a pružnost. Svým složením spojuje dvě látky, mající podobné účinky. Jednou z nich je derivát cetylu. Cetylové sloučeniny jsou mnoho let používány farmaceutickým průmyslem jako látky detoxikační. Druhou složkou je směs nasycených a nenasycených mastných kyselin, zejména kyseliny myristové, myristoolejové a palmitové. Toto vyvážené složení je užitečné nejenom tím, že napomáhá transportu ve vodě špatně rozpustných cetylových sloučenin, ale jak ukazuje nejnovější výzkum, tyto složky mají vlastní protektivní a fyziologický účinek. Můžeme tedy shrnout, že složky patentově chráněné látky Celadrin® jsou přírodními antioxidanty a specificky blokují činnost nežádoucího enzymu.

Menthol je látka obsažená v mátě peprné a má mírný lokálně znecitlivující účinek. Chladivý pocit je způsoben jeho schopností chemicky spouštět teplotní receptory, čímž způsobuje úlevu.

Klíčové vlastnosti

  • Doporučujeme při diskomfortu kloubů, vazů a šlach
  • Je vhodný pro zlepšení pohyblivosti kloubů při jejich ztuhlosti
  • Doporučujeme při namožení vazů, šlach a svalů
  • Je vhodný pro sportovce a osoby s aktivním životním stylem
  • Má rychlý a efektivní nástup účinku
  • Obsahuje mentol pro zvýšení účinku
  • Je vhodný k lokálnímu užití
  • Hodí se k doplňkům stravy s obsahem chondroprotektivních látek, kolagenů, MSM a vitaminu C z řady ALAVIS™ MAXIMA určených pro klouby a celý pohybový aparát

Složení: aqua, myristic acid, myristoleic acid, oleic acid, palmitoleic acid, palmitic acid, lauric acid, capric acid, stearic acid, menthol, glyceryl monostearate, phenylpropanol, caprylyl glycol, decylene glycol, carbomer, polysorbate 60, sodium hydroxide.

Doporučené dávkování: Emulgel aplikujte v tenké vrstvě dle potřeby 3–4x denně.

Balení: 100 g

Výrobce: Patron ca, s.r.o., Thámova 402/4, 110 00 Praha 1, Česká republika

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: