Zákaznická podpora:778 510 530obchod@zoofix.cz

Lidé v Zoofixu

Proč to děláme?

Umíme to s počítači, rádi mluvíme s lidmi a máme všichni vysokoškolské přírodovědné vzdělání. Osud nás zavál k produktům pro koně a psy, a díky tomu jsme si našli svoje malé místo na trhu. Začali jsme se sloganem “..aby zvířatům nebylo pod psa”. A i když fungujeme teprve šestým rokem, z ohlasů to vypadá, že jsme se toho zhostili dobře.

Jsme v něčem odlišní?

Nabízíme primárně produkty pro zdraví zvířat a kloubní výživu. Najdete u nás často produkty, které nikdo jiný v ČR nenabízí, dokud konkurence nezačne opisovat, jako s produkty na trávení a průjmy psů.

Nejsme v Praze, Brně ani Ostravě, sídlíme v Koryčanech na jižní Moravě. 

A kde jsou hračky a oblečky pro psy?

Přijde nám nesmyslné vozit pelechy pro psy přes půlku planety. Proto máme jen nepatrný podíl produktů vyrobených v Číně - jde o takové, které jsme jinde nesehnali ale přijdou nám důležité, třeba jako psí zubní kartáčky. Chceme mít v nabídce věci, které skutečně fungují a pomáhají a současně zbytečně neplundrují planetu.

Kde máte nějaké roboty nebo chat-boty?

Nemáme je. Protože je nemáme rádi. Doba šílí, vše se automatizuje, ale roboti jsou podle nás hloupí a omezení.

Chcete mluvit s živými lidmi? Nechce čekat ve frontě na operátora z armády gigantického nákupního molochu? Jsme tu pro vás MY - jsme malý rodinný podnik Zoofix. Budeme se s Vámi bavit bez robotů a klidně i mimo pracovní dobu. Když odepíše i na automatickou zprávu o odeslání balíku, tak Vaše odpověď přijde do e-mailové schránky normálního člověka, který začne věc hned řešit.

Nemáme chatboty nakrmení všemožnými scénáři odpovědí. U nás jsou lidé, kteří odpoví každému přesně na míru a ne podle šablony.

Kdo je tu pro vás:

Mgr. Tomáš Papež

Mluvka a psavec. Vytvořil Zoofix.cz, zvedá drtivou většinu telefonátů a končí u něj všechny vaše e-maily. Když zbyde nějaký čas, tak píše osobité (či ulítlé?) newslettery s novinkami a slevami a pak o to víc telefonuje a odepisuje. Chová kachny, slepice, včely, hraje ochotnické divadlo a kutí stále na baráku.

Mgr. et Bc. Kateřina Papežová

Bodyguard před finanční hydrou. Nutnost ji dohnala k držení všech papírů i plateb pod palcem. Mimo občasného dohledávání plateb od zákazníků má na starosti především tu neviditelnou práci, aby všechna kontrolní hlášení, papíry a kdejaké tabulky padaly do správných chlívečků. Se zděšením oznamuje stále nové byrokratické povinnosti výkazů a statistik. A furt někam posílá nějaký daně... a někdy i dary na dobré věci. Mimo to miluje přírodu, pečuje o extenzivní zahradu, vede skauty a zpívá ve sboru.

Bc. Martin Kopřiva

Stará se o naše menší projekty www.Gehab.cz a www.Geloren.sk a o to, abychom byli v džungli Googlu nebo Seznamu našimi zákazníky rychle dohledatelní. Dohlíží na popisky zboží, občas na něj narazíte i v rámci zákaznické podpory, když je třeba najít nestandardní řešení, nebo se jedná o objednávku pro Slovensko. Každý měsíc kupuje další knihy, rád se sebe-rozvíjí a fyzicky cvičí nejčastěji z nás všech.

Milí a hbití kolegové ze skladu:

Zatímco výše jmenovaní mají na starost především práci u počítačů a na telefonech, tak za to, že se balíčky bryskně a bez problémů dostanou až k Vám, můžeme poděkovat skvělému týmu v našich skladech. Zvládají dodat vše, co my jen naslibujeme a právem jsou nejčastěji pochvalně zmiňováni v recenzích za "bleskové doručení". :)