Zákaznická podpora:778 510 530obchod@zoofix.cz

Lidé v Zoofixu

Proč to děláme:

Umíme to s počítači, rádi mluvíme s lidmi a máme všichni vysokoškolské přírodovědné vzdělání. Osud nás zavál k produktům pro koně a psy, a díky tomu jsme si našli svoje malé místo na trhu. Začali jsme se sloganem “..aby zvířatům nebylo pod psa”.A i když fungujeme teprve pátým rokem, z ohlasů to vypadá, že jsme se toho zhostili dobře.

Proč nenabízíme obvyklý sortiment:

Přijde nám nesmyslné vozit pelechy pro psy přes půlku planety. Proto máme jen nepatrný podíl produktů vyrobených v Číně - jde o takové, které jsme jinde nesehnali, třeba psí zubní kartáčky na prst. Chceme mít v nabídce věci, které skutečně fungují a pomáhají, ale také zbytečně neplundrovat planetu.

 

Proč nemáme na Zoofixu roboty:

Protože je nemáme rádi. Doba šílí, vše se automatizuje, ale roboti jsou hloupí a omezení. Každý, kdo nechce čekat ve frontě, až mu robot přidělí operátora z gigantického molochu nějaké nákupní galerie třeba ocení, že nám se dovolá vždy bez front a narazí na někoho, kdo sice není přímo veterinární lékař, ale věci rozumí. Že když odepíše i na automatickou zprávu o odeslání balíku, tak jeho odpověď spadne do e-mailové schránky normálního člověka, který začne věc hned řešit. Že u nás nejsou chatboti nakrmení všemožnými scénáři odpovědí, ale prostě jsou tu lidé, kteří odpoví každému přesně na míru.

Kdo je tu pro vás:

Mgr. Tomáš Papež

Mluvka a psavec. Vytvořil Zoofix.cz, zvedá drtivou většinu telefonátů a končí u něj všechny vaše e-maily. Když zbyde nějaký čas, tak píše osobité (či ulítlé?) newslettery s novinkami a slevami a pak o to víc telefonuje a odepisuje. :)

Mgr. et Bc. Kateřina Papežová

Bodyguard před finanční hydrou. Nutnost ji dohnala k držení všech papírů a plateb pod palcem. Mimo občasného dohledávání plateb od zákazníků má na starosti především to, aby všechna ta kontrolní hlášení, papíry a tabulky padaly do správných chlívečků a se zděšením oznamuje stále nové povinnosti papírů, výkazů a statistik. A furt někam posílá nějaký daně...

Bc. Martin Kopřiva

Stará se o to, abychom byli v džungli Googlu nebo Seznamu našimi zákazníky rychle dohledatelní. Dohlíží na popisky zboží a občas na něj narazíte i v rámci zákaznické podpory, když je třeba najít nestandardní řešení, nebo se jedná o objednávku pro Slovensko.  

Milí a hbití kolegové ze skladu:

Zatímco výše jmenovaní mají na starost především práci u počítačů a na telefonech, tak za to, že se balíčky bryskně a bez problémů dostanou až k Vám, můžeme poděkovat skvělému týmu v našich skladech. Zvládají dodat vše, co my jen naslibujeme. :)

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení