Zákaznická podpora:778 510 530obchod@zoofix.cz

Geloren HA 1350g (90ks) višňový

Kód: DVK000132
ZDARMAZDARMA 1 466 Kč –9 %
višňový Geloren HA 1350g min
1 466 Kč –9 % 1 339 Kč
Skladem (> 5 ks)
Můžeme doručit do:
7.12.2021

Detailní informace

Detailní popis produktu

GelorenHA je nová, vylepšená verze přípravku Gelorenhorse, je bez škodlivých éček a umělých barviv. Jde o kloubní výživu určenou pro ochranu a regeneraci pohybového aparátu koní. Obsahuje 3 nejúčinnější látky v maximální koncentraci. Podává se v unikátní formě želatinových žvýkacích tablet s přírodní višňovou příchutí, které zaručují jasnou kontrolu dávkování.

Balení GelorenuHA obsahuje 90 gelových tablet v podobě želatinových kostek, které vystačí na měsíční kúru pro dospělého koně. V kyblíku jsou tři znovu-uzavíratelné sáčky po 30 ks. GelorenHA se užívá denně po dobu 2 měsíců, poté se na 2 měsíce vysadí a následně se celý cyklus nejméně dvakrát opakuje. Celoroční užívání sice nemá žádné negativní následky, nicméně je nadbytečné a nemá žádný významný efekt. Účinek produktu se objevuje již po 2 týdnech užívání a naplno se projeví po 2 měsících. V poslední fázi artrózy GelorenHA zastavuje degeneraci, pomáhá od bolesti a navrací kloubní prostředí do správné rovnováhy.

Důvodem vysoké účinnosti Gelorenu je hlavní aktivní látka pro výživu kloubů - kyselina hyaluronová a její účinnost. Více o studiích účinnosti kloubní výživy se lze dočíst na stránkách výrobce Gelorenu. Geloren HA je vyráběn výhradně z čistých surovin potravinářské kvality.

Obsah a účinek látek v denní dávce Gelorenu:

Složení Geloren kloubní výživy - účinné látky

Kyselina hyaluronová - jedna ze dvou hlavních složek synoviální tekutiny. V kloubu slouží jako lubrikant a tlumič nárazů. Má schopnost mírnit zánět a bolest, potlačuje degradaci chrupavky.

Chondroitin sulfát - druhá hlavní složka kloubní tekutiny a stavební kámen chrupavky, kostí, šlach a vazů. Chrupavce dodává pružnost a má prokázané protizánětlivé účinky.

Želatina - důležitý zdroj aminokyselin glycinu, prolinu a alaninu, látek významných pro tvorbu kolagenu. Hraje podstatnou roli při regeneraci vazů a šlach a při výživě kloubů a chrupavek.

Složení:
účinné látky: kyselina hyaluronová (0,4 %), chondroitin sulfát (1,9 %), vepřová želatina (13,1 %)
dále: cukr, glukózový sirup, sodná sůl kyseliny citronové, glycerin,
povrchová úprava kostek proti slepování: včelí vosk, kokosový olej, řepkový olej
konzervanty : sorban draselný, kyselina citrónová
barvivo: oxid železa
zchutňující látka: višňové aroma

Další verze balení: Testovací verze - sáček Geloren HA (30 kostek), Výhodné dvojbalení - 2x Geloren HA (90+90 kostek)

Denní dávka kyseliny hyaluronové (hlavní látka v tabletách GelorenHA):

dávkování geloren HA Zoofix

Velkým koním nad 400 kg se podávají tři tablety Gelorenu, pro menší plemena koní do 400 kg je dávka dvě kostky denně, pro americké mini koně nepřekračujte dávku jedné kostky denně a u koní Falabella maximálně 1/4 až 1/2 kostky denně.

Hlavní účinnou látkou Gelorenu je Nutrihyl®speciálně upravená kyselina hyaluronová pro výživu kloubů. Geloren HA obsahuje největší koncentraci kyseliny hyaluronové v porovnání s konkurenčními přípravky. Receptura je založena na 15 let vyráběném veterinárním léčivu kloubních onemocnění, které je nejužívanějším přípravkem k léčbě kloubních problémů u koní v ČR.

Účinnost přípravku Geloren HA byla ověřena ve studii na 7 veterinárních pracovištích, které se celkem účastnilo 53 koních. Po 30 denním užívání se pozitivní vliv projevil u 91 % koní.

kloubni-vyziva-geloren-studie

 

Vztah mezi zánětem v kloubu, množstvím kyseliny hyaluronové a poškozením chrupavky opotřebováním: zánět je přirozenou obranou reakcí těla a někdy bývá žádoucí. Při chronickém zánětu však dochází k rozkladu kyseliny hyaluronové v kloubu, ten potom není dostatečně promazáván a (podobně jako u motoru bez oleje) dochází k nevratnému poškozování kloubních chrupavek. V takové situaci je žádoucí kyselinu hyaluronovou (lubrikant kloubní tekutiny) doplňovat a předejít poškození. Současně s tím ale i řešit příčiny zánětu.

zánět jako příčina poškození kloubů a chrupavky

Geloren HA slouží jako prevence a podpora léčby koní a dalších savců, zejména těch ve sportovní zátěži nebo vyšším věku. Nejčastěji se využívá jako doplňkové krmivo pro sportovní koně. Koně je však potřeba nejprve na přípravek naučit, protože 40 % zprvu bojuje s nedůvěrou k želatinové formě přípravku, kterou si poté naopak velmi oblíbí. Problémy s přijímáním lze řešit vysušením kostek do tvrdé podoby (kostku necháte jeden až dva dny volně ležet). Vysušení nemá žádný vliv na aktivní látky a jejich funkčnost, dojde pouze ke ztrátě vody.

 podavat geloren

zákazníci také hledají: Gelodran, gelaran, gelaren, gelloren, gelorene, Heloren, gerolen

Doplňkové parametry

Kategorie: Kloubní výživa pro koně
Forma: Želé
Pomáhá: Na klouby
Pro koho: Kůň
Skupina: Geloren
? Počet kostek: 90
? Balení vystačí na : 30 až 90 dní
Dávkování pro koně: 1 kostka na 200 kg
Dávkování pro psy: 1 kostka na 40 kg

Jak chutná koňská výživy na klouby Geloren?

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
DP Avatar autora Dotaz 2 4.3.2018 20:53
Děkuji pane Tomáši za odpověď, vím, že je přímo tento produkt pro psy, ale vzhledem k tomu, že jsem dostala jako dárek krabici Gelorenu HA, tak jej chci využít pro psy. Prosím můžete mi sdělit orientační dávku jakou by měl dostávat pes 15-20kg a malý pes okolo 5 kg. Děkuji za odpověď.Jana
Odpovědět
Z Avatar autora Dotaz 2 5.3.2018 07:00
Dobrý den, když to vezmu čistě podle obsahu aktivních látek, odpovídalo by doporučené dávkování z Gelorenu dog u Gelorenu HA poměrně vysokým dávkám, protože Geloren dog je skutečně o dost našlapanější ve složení....ale ze zkušeností zákazníků si troufám říci, že cca 1/2 tablety pro psa kolem 20 kg a 1/4 tablety pro psa kolem 5 kg by bohatě stačilo. :)
D Avatar autora dávkování pro psy 27.2.2018 19:49
Dobrý den, chtěla bych jej podávat i mým psům, jelikož jsou sportovně zatíženi (doposud jsem jim podávala Alavis MSM). Chci se tedy zeptat jakou dávku by měl dostávat pes 15-20kg a malý pes 5 kg. Děkuji za odpověď Jana F.
Odpovědět
Z Avatar autora dávkování pro psy 28.2.2018 17:00
Dobrý den Jano, pro psy bychom doporučovali raději Geloren Dog. Má dvě hlavní výhody -obsahuje za stejnou cenu další dvě účinné látky (takže lepší poměr cena/výkon) a neobsahuje cukr (který by psi fakt neměli zbytečně dostávat). :) *Tomáš
I Avatar autora prevence 28.10.2017 20:49
Dobrý den, je možné podávat Geloren HA středně velkému psovi preventivně i když nemá zatím žádné potíže? Mám zlatého retrívra a je mu 7 let. Děkuji za odpověď.
Odpovědět
Z Avatar autora prevence 29.10.2017 08:51
Dobrý den Ivano, ano, u kloubní výživu je dokonce lépe podávat preventivně (při růstu a vývoji kloubů, nebo před a při zvýšené zátěži)! Jen bych navrhoval, zejména u plemen náchylných k tloustnutí, zvolit místo Gelorenu HA (obsahuje cukr), spíše Geloren Dog, který má i více účinných látek (navíc obsahuje glucosamin a hydrolyzovaný kolagen). Když se přepočítá obsah látek na cenu, tak má Geloren dog maličko lepší poměr cena výkon a k tomu ještě Kelpu... jen se při objednávce celkem za méně než 1500Kč, načítá poštovné...
J Avatar autora Kombinace + Dávkování 26.8.2017 11:34
Dobrý den, chci se zeptat zda můžu pro koně kombinovat Geloren ha s Triple blend od Alavisu popřípadě jak kombinovat a davkovat. Děkuji za odpověď.
Odpovědět
Z Avatar autora Kombinace + Dávkování 27.8.2017 10:11
Dobrý den, kombinovat je sice možné, ale není to úplně šťastné, protože část složení těchto produktů je obdobná a proto by docházelo ke zbytečnému překračování doporučených denních dávek, což by se na koníkovi mohlo negativně projevit. Pro kombinaci (nebo lépe řečeno doplnění) bych doporučil spíše Geloren HA kombinovat s čistým MSM anebo Alavis triple blend kombinovat s kyselinou hyaluronovou - přednostně ve formě sirupu. Tomáš Papež
IK Avatar autora Dávkování 23.8.2017 21:17
Dobrý den, prosím o denní dávku pro 8 letou 30 kg fenku ovčáka, problémy s klouby. Děkuji.
Odpovědět
Z Avatar autora Dávkování 24.8.2017 07:14
Dobrý den, 100 kg malí koně, kterým se podává Geloren, konzumují denně nejčastěji jednu kostku kloubní výživy. Pro pejska je vhodnější Geloren Dog, protože je bez cukru, má dvě další účinné látky a aroma uzeného masa, ale pokud byste psovi podávala Geloren HA, pak bych navrhl prvních deset dní podávat denně 1/2 tablety a dle reakcí - pokud se stav mírně lepšil, snížil bych na 1/4 tablety denně a pokud by byl stav bez změny, je možno zvednout dávku až na celou kostku výživy, rozdělenou do několika pamlsků. Plný efekt výživy nastává obvykle až po dokončení 2-měsíční kůry.
M Avatar autora Geloren HA 1350g 28.7.2017 10:22
Dobrý den, ráda bych podpořila klouby i naší fence, je možný koupit i toto balení pro koně? Myslím tím, jestli je stejný HA lepší než přípravek pro psy? S tím, že bych jí dávala jen 1/4 tablety denně (váha cca 40kg).
Odpovědět
Z Avatar autora Geloren HA 1350g 28.7.2017 11:50
Dobrý den, je pravda, že Geloren HA poměrně často lidé kupují pro velké psy. Zatím jsme v souvislosti s ním neslyšeli o nějakých komplikacích, nebo problémech. Ale třeba ze srovnání účinných látek mi vychází, že Geloren dog má více účinných látek na srovnatelnou dávku, než Geloren HA, což je dáno tím, že neobsahuje cukr a právě místo sladidla je ve formulaci do Geloren Dogu doplněn glukosamin a hydrolyzovaný kolagen. Ale pokud Vašemu psovi cukr nevadí, tak zkušenosti zákazníků naznačují, že by toto podávání mohlo naplnit vaše očekávání. Zdá se totiž, že klíčové pro účinnost je, jakou molekulovou hmotnost hyaluronanu a kolik právě kyseliny hyaluronové výrobce použil a zrovna to je v obou výživách srovnatelné. Budeme moc rádi, pokud se nám pak ozvete se zkušenostmi.. ať jsme moudřejší pro další dotazy :) * za Zoofix, Tomáš, 778 510 530
J Avatar autora Geloren 10.7.2017 20:31
jak se uziva a na jak dloho mi vydrzi 90 tablet
Odpovědět
Z Avatar autora Geloren 10.7.2017 21:28
Dobrý den, koni nad 500 kg na měsíc, pokud máte malá plemena 100 kg koní, tak na 3 měsíce.
H Avatar autora 6.7.2017 21:04
Dobrý den, Chtěl bych se zeptat, co je lepší pro mého Maďarského ohaře, jestli tento Geloren nebo Alavis? Máme problém s klouby, děkuji
Odpovědět
Z Avatar autora 6.7.2017 21:30
Dobrý den, z našeho pohledu vychází Alavis 5 i Geloren dog cenově podobně, ale na účinné látky nám připadá lepší Geloren (hlavně díky vysoké dávce kyseliny hyaluronové) *Tomáš
Z Avatar autora Dotaz 28.6.2017 11:58
Dobrý den, za jakou dobu se u mého koně poznají účinky Gelorenu? Díky za odpověď Zdena
Odpovědět
Z Avatar autora účinky Geloren HA 28.6.2017 12:11
Dobrý den, nástup účinků kloubních výživ se liší zvíře od zvířete, ale nejčastěji by měl být patrný už po 10 dnech užívání (citlivější jedinci mohou pozorovat rozdíl i dříve). Pro rychlejší projevení se účinků kloubní výživy se proto také po dobu prvního týdne užívání někdy zdvojnásobí doporučená dávka a po tomto intenzivním týdnu se teprve dávka vrací na doporučené množství. *Tomáš
5
192x
4
6x
3
3x
2
1x
1
2x
Nevyplňujte toto pole:
5
RI Avatar autora | 8.11.2021
Velmi spokojen!!!
5
PN Avatar autora | 31.10.2021
Jsem velice spokojen. vyzkoušel jsem kde co, ale až Geloren mi pomohl od problémů.
5
K Avatar autora | 31.10.2021
Vážení příznicvi Gelorenu, musim Vám sdělit,že tento višňový gel má mimořádné účinky a stoprocentně léčí klouby ,šlachy a vazivo.Měl jsem velké bolesti v důsledku nadměrného namáhání všech velkých kloubů,injekce ani rehabilitace nepomáhaly a najednou,ejhle zázrak se stal a jsem bez bolesti. Neuvěřitelné se stalo skutečností,bolesti téměř vymizely a já mám opět radost z pohybu.Využíval jsem 3 balíčky a teď jsem si objednal další,výhodné kompletní balení po třech.Děkuji výrobcům za něco,co skutečně funguje. :) :)
5
JK Avatar autora | 15.10.2021
Stav se mi lepší pozvolna ale jistě
5
JH Avatar autora | 1.10.2021
produkt ve větším množství odebíráme často
5
DC Avatar autora | 24.9.2021
Užíváme ho celá rodina už dlouhodobě.
5
IK Avatar autora | 7.9.2021
Mám již dlouholeté zkušenosti. Produkt objednával manžel. Ano jsem spokojena.
5
VC Avatar autora | 20.8.2021
ALAVIS HEMAGEL-potřela jsem mladé fence výrůstek na noze vedle prstů. který měla stále odřený, Vrstvička z jediného potření na plošce je dosud a chrání ji před dalším odíráním. GELOREN na radu jedné sportoví lékařky užívám sama, 1/2 kostky/den. výsledek? Přidal se ke mně i manžel. přípravek bereme jen podle potřeby. Děkujeme
5
KV Avatar autora | 10.5.2021
Je to dost dobré. Jím to sám ikdyž je to určené pro koně. Když mám delší výpadek, tak kolena mě neunesou.. Taky musím vyzdvihnout spaní bez bolesti. jím to 4 roky a úspěšně oddaluji operaci.
5
LM Avatar autora | 15.4.2021
Ja si geloren objednala pro sebe a jen preventivne, jako výživu pro klouby. Další 2balení jsem dala tchýni, co má veliké problémy s koleny a tam vidím velký uspěch. Už po prvním balení se jí zmenšily bolesti a chodí se jí líp, takže ta mě super produkt.
5
DC Avatar autora | 4.4.2021
Užívám jej pravidelně... ochutnala jsem obě příchutě a super.....
5
SB Avatar autora | 29.3.2021
Koupila jsem produkt na doporučení známého pro manžela, občas ho bolí koleno, je spokojen, již jsme koupili šesté balení. Produkt je i velmi chutný. Rychlé dodání
5
KJ Avatar autora | 19.3.2021
Jsem spokojena beru ho asi 6let a kolena poslouchají doporučuji všem kdo to potřebuje.Moji známi taky spokojenost.
5
AK Avatar autora | 28.12.2020
Dobrý den,s produktem jsem velmi spokojena.Původně mi jej,než zemřel,objednával múj syn,nyní to budu dělat já.Velmi mi pomáhá s mým bolavým nateklým kolenem (ale to pouze v případě,že si neúmyslně udělám delší pauzu než si u vás objednám, další dávku.Během pár dnů zmizí jak bolest,tak otok).Takže během několika týdnů pošlu novou objednávku, Děkuji a zároveň přeji pevné zdraví a v práci hodně úspěchů. Kulová Alena.
5
DC Avatar autora | 19.11.2020
Užívám váš GELOREN HA již několik let... jako bývalá ,, sportovkyně” mě bolí všechny klouby... geloren mi chutná, takže za mě dobrý a jak se říká ,, dobrý je za 3, takže výborný”. D. Ch.
5
RF Avatar autora | 16.11.2020
Jsem spokojen už druhým rokem, nevěřil jsem tomu , ale pomáhá mi to na klouby.
5
J Avatar autora | 23.10.2020
Jsem velice spokoena, pomáhá mi.
5
PA Avatar autora | 22.10.2020
Papám sama , užívám 3roky. Doporučuji výrobek i super firma.
5
VK Avatar autora | 11.10.2020
Dáváme našim koním, psům i sami ho papáme a spokojenost.
5
BC Avatar autora | 11.9.2020
Rychlé dodání, všem chutná a pomáhá. Doporučuji!
5
VH Avatar autora | 30.8.2020
Spokojenost, výrobek je účinný, bolesti kloubů částečně mizí, užívám nepřetržitě, doporučuji Dodávka proběhla snad do 2. dne.
1
VK Avatar autora | 27.8.2020
Vůbec je to jen reklama na vyhazování peněz Obchod byl vyřízen rychle ale Geloren po měsíci mínus
5
Avatar autora | 27.8.2020
Velká spokojenost jak s produktem, tak i s obchodem. Děkuji
5
DL Avatar autora | 20.8.2020
Velká spokojenost. Už před 5 lety doporučená výměna kyčelního kloubu kvůli artróze. Díky užívání Gelorenu, který používám nepřetržitě, bez jakýchkoliv vedlejších účinků, jsem bez bolesti a operace zatím nehrozí. Želé má příjemnou chuť a konzistenci. Vřele doporučuji!
5
EK Avatar autora | 6.8.2020
S produktem jsem spokojen. Používva ho celá rodina. Toto bylo už třetí balení od vás.
5
JM Avatar autora | 30.7.2020
Subjektivně hodnotím, že je tento produkt účinnější na mé stárnoucí kolenní klouby, než GELOREN GEL PRO LIDI 500 ML.
5
EV Avatar autora | 22.7.2020
Používáme dlouhou dobu a je tam určité zlepšení. Používáme my i pes. Hlavně u pejska je vidět znatelné zlepšení. Chutná skvěle.
5
DK Avatar autora | 17.7.2020
U manžela bylo minule velké zlepšení a chválil si, že ho tolik kyčle nebolí, tak jsem nyní objednala znovu.
5
AH Avatar autora | 15.7.2020
jsme velice spokojeni.dcera sportuje a mela caste problemy s kotniky.v loni jsme poprve zkusili vas produkt a nastalo velke zlepseni.letos jsem obednal hlavne kvuli prevenci,jsme moc spokojeni.
5
E Avatar autora | 5.7.2020
Tento produkt můžu doporučit všem.
5
M Avatar autora | 29.6.2020
Super produkt. Nečekejte úplné zázraky, že to postaví ležícího člověka, ale určitě pomáhá v určitých případech. Pokud má někdo problém s nohama, tak určitě zabere.
5
T Avatar autora | 27.6.2020
Výborně chutná a jedna kostička se dá rozpustit,tudíž balení vydrží déle!
5
IW Avatar autora | 10.6.2020
Už jsme braly (já i pesana) v minulosti na zkoušku. Teď jsem koupila mega balení. Bolesti vždy zmizí cca do deseti dnů.
5
AM Avatar autora | 5.6.2020
Super, mnou obávaná reoperace kolene se nekoná ...
5
RV Avatar autora | 2.6.2020
Doporučuji. Bereme s manželem. Mám začínající artrozu páteře měla jsem bolesti, každé ráno si navliknout ponožky byl pro mě výkon. Teď po druhém kole užívání je to o poznání lepší fakt to funguje..
5
Avatar autora | 28.5.2020
Spokojená já i psi. První nákup byl kvůli často zlomeným drápům mé fenky. Teď nám do smečky přibyla jedna stárnoucí fenka a jedno štěně. Krmíme BARF, takže přidáváme vitamíny každý den. Tím že jsou tři a nenažraní, tak vše bez problémů sežerou a mě třešňová příchuť také chutná. Drápy už se nelámou, stěně se dobře vyvíjí, a všichni jsme spokojení :).
5
AS Avatar autora | 25.5.2020
Jsem velmi spokojená. Užívám již třetí rok. Vždy 2 měsíce beru a pak dva měsíce přestávka. Lékař mi již před třemi roky řekl, že kolenou jsou zralá na výměnu. Zatím chodím, sice někdy s větší či menší bolestí, ale na operaci jsem se ještě ani neobjednala.
5
EH Avatar autora | 23.5.2020
Bereme s manželem a moc nám pomáhá.Rychlé jednání i dodání.Naprostá spokojenost,mohu jen doporučit.
5
MT Avatar autora | 18.5.2020
Užíváme s manželem a pomáhá nám, již nechceme nic jiného a také nám to hodně chutná. Je to naše druhá objednávka po dvouměsíční pauze. Sice nepočítáme s tím, že budeme skákat přes překážky, ale bolesti nám ustupují. Já jsem kvůli bolestem kolen a svalů nemohla spát a ráno byl problém vstát z postele. Mám druhý a třetí stupeň artrózy, cvičit a šlapat na rotopedu dle doporučení lékaře kvůli bolestem vůbec nešlo. Léky z lékárny mi pomáhaly jen mírně. Manžel je na tom lépe než já. Kolena ho pobolívají jen občas. Geloren HA užívá spíš preventivně. Objednali jsme i našemu pejskovi Geloren dog. Odmítal veterinární sirup Atlet, který je hodně sladký a po tady těch kostičkách se může zbláznit. Tak uvidíme, jestli mu také pomůžou. Takže za nás prozatím nejlepší produkt.
5
SJ Avatar autora | 15.5.2020
Máme 12-letou fenu německého ovčáka,v 5 letech začala kulhat,příčina nezjištěna,po alavisu se drbala. Geloren používáme dlouhodobě a pejsek ještě pořád krásně chodí.
5
JK Avatar autora | 14.5.2020
Super, bereme dlouhodobě s manželem, objednávám i dog geloren pro našeho pejska, 11 let, před 3-i roky začal kulhat, alavis nepomohl, objednala jsem geloren a za 14 dní už běhal bez potíží, užívá ho každodenně po menších kouscích. Takže všichni 3 jsme velice spokojeni.
5
JH Avatar autora | 10.5.2020
Přeji hezký den, jsem moc spokojená . Doporučuji všem . Také děkuji za rychlé dodání. Jana
5
LP Avatar autora | 19.4.2020
Spokojenost - doporučuji !
5
JV Avatar autora | 19.4.2020
Plná spokojenost! Také používám já sama a zatím to funguje :-)
5
JH Avatar autora | 17.4.2020
výborný výrobek. doporučuji
5
VM Avatar autora | 17.4.2020
Mám 11 letého bobtaila. U psů placebo efekt nefunguje, ale já vidím zlepšení, nicméně geloren bereme dlouhodobě, někdy psí, někdy pro koně.Pes se lépe zvedá, noha po problémech s křížovými vazy lépe funguje, jeví se bez velké bolesti. Ale, samozřejmě, vše úměrně k věku psa.
5
JF Avatar autora | 15.4.2020
Doporučuji, artorózu a degenerativní změny klubů sice nevyléčí, ale zpomalí další změny, uleví od bolesti a také zlepší pohyblivost. Neváhejte, berte nejlépe ještě před vznikem potíží, ale určitě není nikdy pozdě.
5
AK Avatar autora | 10.4.2020
Geloren jsem kupoval pro starší sousedku - nemá internet. Druhý den ráno vyrazila ze vrat, a od té doby jsme jí neviděli. Jen mezi vraty zůstaly odhozené berle. Asi je to dobrý.
5
EH Avatar autora | 8.4.2020
Užívám ho již po několikáté a mohu jej opravdu doporučit.
5
MP Avatar autora | 8.4.2020
Spokojena,můj kyčelní kloub už tolik netrápí.
5
MC Avatar autora | 7.4.2020
Jsem spokojená. I když bolest úplně neodešla, zlepšení pociťuji.
5
IP Avatar autora | 4.4.2020
Velká spokojenost
5
LB Avatar autora | 29.3.2020
Nejsme koně, ale moc nám chutná a pomáhá. Kolena ani nevrznou.????
5
AH Avatar autora | 25.3.2020
Jsem opravdu velmi spokojen. Užívám jej osobně. Objednávám si Geloren pravidelně již více než dva roky a to nejen pro sebe, ale i pro své polské kamarády.
5
PS Avatar autora | 22.3.2020
Mám s tímto produktem ty nelepši vysledky. Moc děkuji a objednam další.
5
BM Avatar autora | 13.3.2020
Geloren na klouby užívám už delší dobu a mohu vřele doporučit. Pomáhá.
5
IP Avatar autora | 11.3.2020
Objednávám už poněkolikáté. Mám artrozu 2.stupně v kolenou a užíváním gelorenu se mi ulevilo od bolestí. Mohu doporučit.
5
MN Avatar autora | 29.2.2020
Pejskům moc chutná,krájím na malé kostičky a málem se o to perou.Běhají vesele tak snad v pořádku.
1
VK Avatar autora | 28.2.2020
Pokud máte artrózu v pokročilejším stádiu, jsou to vyhozené peníze. Zkoušel jsem to dvakrát, podruhé zvýšil dávky nad doporučené, ale žádný zaznamenaný úspěch. Bolesti přetrvávají. Škoda, byla to má spása. Nezbývá než operace. Ale fakt je, že to dobře chutná procvičuje žvýkací svaly.
5
JD Avatar autora | 21.2.2020
Geloren uživam už delší dobu a jsem spokojeny praktycky jako pani AF s pozdravem Jiři Dvořák
5
AF Avatar autora | 13.2.2020
Geloren beru jako prevenci jiz 3. rokem, cca 2x ročně vždy 2 měsíce půl kostky denně. Stejně tak moji rodiče a další příbuzní či známí. Rozhodně spokojenost. Nasadila jsem ho i po vážném úrazu kolene a jako doplněk ke komplexní léčbě určitě pomohl.
5
V Avatar autora | 8.2.2020
Po 30 dnech mírné zlepšení určitě budu pokračovat uvidíme po 90 dnech. Ale určitě vyzkoušejte na každého účinkuje jinak.
5
Avatar autora | 5.2.2020
Už po necelém měsíci užívání výrazné zlepšení otoků,bolesti a pohyblivosti malých kloubů rukou i zad.Rozhodně všem dříve narozeným doporučuji! Měla jsem se odvážit už dávno,indicie jsem měla,ale......nemusela jsem,možná,podstoupit TEP obou kyčlí a následně chodit s holí....
5
RB Avatar autora | 1.2.2020
Velmi spokojená. Objednám znovu.
5
H Avatar autora | 20.1.2020
Spokojenost s oběma produkty zatím pozitivní ,objenáno již podruhé a né naposledy.
5
E Avatar autora | 17.1.2020
Jsme velmi spokojeni. Objednám znovu.
5
M Avatar autora | 11.1.2020
Výborná záležitost, otoky, bolestivost a pálení v oblasti kloubů se významně zlepšilo, zatím jsem účinnější produkt neužívala. Opět mohu chodit na delší procházky, lépe zvládám fyzickou zátěž. Hodnotím po měsíčním užívání, budu užívat i nadále. Produkt mi doporučila téměř 70 ti letá kamarádka, která jej užívá jen jako prevenci, neb klouby má fit. Doporučuji každému a děkuji všem za vývoj a distribuci tohoto produktu.
5
HS Avatar autora | 9.1.2020
Jsem spokojená, produkt je účinný, a ještě k tomu velmi chutný. Všem doporučuji. Hanka
5
V Avatar autora | 9.1.2020
S produktem jsem velice spokojená. Objednávám opakovaně. Velice mi pomohl při bolestech při běhání. Nyní běhám opět 2-3 týdně a žádné bolesti kyčle.
5
L Avatar autora | 8.1.2020
po prvním balíčku pociťuji úlevu od bolesti v koleni zatím spokojenost
5
J Avatar autora | 8.1.2020
Bere to i má dcera a tu koleno přestalo bolet už asi po 14 dnech. Ale u mě zatím výrazná změna není. Ale mě neboli koleno,ale neco jiného. Uvidím,zatím to beru dál.
5
N Avatar autora | 29.12.2019
Pomohl mé mamince (82), která nemohla kvůli bolesti kolene došlápnout na nohu. Již po 1 týdnu zlepšení a po 4 měsících naprosto bez příznaků.
5
J Avatar autora | 26.12.2019
Krátce v užívání, žádné vedlejší účinky a chutná.
5
A Avatar autora | 21.12.2019
Ano, pomáhá. Je to vyzkoušeno.
5
R Avatar autora | 21.12.2019
Vyzkoušeno a pomáhá
5
EB Avatar autora | 11.12.2019
Užívám opakovaně, přestával jsem chodit, lékaři mě doporučili, operaci obou kolen. Jsem opět v pohybu, je po problému..
5
JP Avatar autora | 5.12.2019
Objednávala jsem již podruhé a nyní i pro našeho pejska myslím si že mě manželovi i našemu pejskovi vaše výrobky jen prospějí
5
P Avatar autora | 4.12.2019
S vašimi službami jsem byla spokojena, moje objednávka byla včas vyřízena a doručena. Produkt jsem si objednala na základě doporučení od svého kamaráda. Výsledky léčby zatím nejsem schopna posoudit, neboť užívám gelové tablety teprve 30 dní.
5
Avatar autora | 24.11.2019
Užívám opakovaně, protože na rozdíl od prostředků pro lidi, na mě funguje. Konečně se mohu opět bez problémů procházet mojí milovanou Šumavou.
5
SD Avatar autora | 17.11.2019
O svých kloubech v podstatě nevím, takže spokojenost veliká !
5
ON Avatar autora | 13.11.2019
Produkt jsem kupovala již po třetí rodičům jsou s ním velmi spokojeni.Produktum v lékárně na bolest kloubů nevěřím a rodiče běhají jak srny.
5
M Avatar autora | 9.11.2019
Tento produkt je vynikající do týdne ,běhám jako srnka. Děkuji..
5
SJ Avatar autora | 9.11.2019
Super. Geloren HA beru již druhý rok. Cítím se úžasně, dodává mi hodně energie.
5
AN Avatar autora | 31.10.2019
Naprostá spokojenost,mohu sportovat bez omezení,zvedám bez problému větší váhy,než předtím,pro mne zatím nejlepší prostředek na trhu.
2
IK Avatar autora | 30.10.2019
Mám v jednom kyčli artrózu III. stupně, beru ho měsíc, chutná, ale zatím, bohužel, nic. Ale jsem ještě dvouměsíční optimista, nic jiného mi nezbývá.
5
J Avatar autora | 10.10.2019
Geloren beru už po několikáté vždy po delší přestávce po 1/2 kostečky denně a už druhý rok mám artrózu II.st. v kolenou v pohodě a bez bolestí. Přípravky pro "lidi", které nabízí lékárny, jsou drahé a neúčinné. Tahle koňská dávka je konečně něco, co mi pomáhá. Doporučuji všem, kteří mají problémy s klouby.
5
SS Avatar autora | 10.10.2019
Dobral sem první balíček . Já dávám palec nahoru ! ! !
5
DC Avatar autora | 6.10.2019
Podávám GELOREN HA štěněti labradorského retrievera. V 6 měsících začalo občas kulhat. Po měsíci podávání přípravku je to o hodně lepší, problém zatím zůstává jen po ránu, než se rozejde. Věřím, že po dalším měsíci bude úplně v pořádku a jsou to růstové potíže.
5
ZS Avatar autora | 23.9.2019
Nejlepší želatina na trhu, beru opakovaně s přestávkami, odeznívajjí otoky i bolest, samozřejmě nečekám zlepšení "přes noc".
5
EA Avatar autora | 22.9.2019
Původně jsem chtěla přípravek používat na kolena , ale úspěch se nedostavil. ALE artróza na kloubech páteře přestala bolet .Přípravek je dobře konzumovatelný a jistě i účinný EA
5
Avatar autora | 19.9.2019
Zatím bereme s partnerem už druhý měsíc. Partner cítí zlepšení bolesti kolen já mám artrózu ,tak uvidím jestli přijde zlepšení iu mně
5
VS Avatar autora | 28.8.2019
Geloren beru opakovaně, před dvěma lety jsem si při práci na domě a zahradě tak namohla klouby na rukách, že vypadaly jako artróza v posledním stádiu. Klouby mám dávno naprosto v pořádku bez zásahu "lékařské vědy", pouze s Gelorenem a vitamínem C. Nechápu komentáře typu - vysoká cena, protože když si spočítáte, na jak dlouhou dobu celé balení - 3 sáčky - máte, je to nesrovnatelné s nefunkčími produkty z lékárny. Geloren kupuji pro jeho obsah účinných látek a jeho nulovou toxicitu a hlavně proto, že to je fungující produkt. Dnes beru s přestávkami pouze preventivně a doporučuji.
5
JH Avatar autora | 16.8.2019
Super produkt. Užívám dlouhodobě a jsem velmi spokojená. Doporučuji všem.
5
EK Avatar autora | 21.7.2019
Než jste to začali sekat pro velký zájem jako Baťa cvičky,bylo to dobré, teď je to jak arabská guma,samé kůže a účinné látky minimum.
5
RH Avatar autora | 21.7.2019
Užívám necelý měsíc a jsem opravdu nad mé zprvu skeptické :) očekávání spokojena. Opravdu pomáhá. Užívá i náš 13-ti letý německý ovčák, kterému pomohl opravdu hodně.
5
MK Avatar autora | 15.7.2019
Užívám delší dobu a jsem velmi spokojen.
5
PS Avatar autora | 14.7.2019
Používám už 3 roky,mám artrózu 2 stupně a funguje to. Ranní vstávání je bez bolesti.
5
LM Avatar autora | 14.7.2019
Kupujeme opakovaně a pomáhá koníkům i lidem.
5
KP Avatar autora | 7.7.2019
Dobrý den.Na hodnocení si myslím je docela brzo,je nám skoro sedmdesát a než vášprodukt bude zabírat si myslíme bude nebo muže zabírat možná až tak po třech měsících amožná i déle.Nic méně je váš produkt skvělí,chutná nám a určitě ho berem a po dobrání si chceme stoprocentně váš produkt koupit po tříměsíční pauze,která je doporučována vnávodě,,,,,Přejeme krásný den---------------Rodina Petrů
5
JF Avatar autora | 6.7.2019
Manžel i syn užívají už delší dobu.Manželovi mají měnit klouby a synovi dost vrzaly a někdy i bolely kolena.Oba dva si Geloren velice pochvalují.Manželovi ho schválil dokonce i ortoped.Oba mohou jen doporučit
5
EB Avatar autora | 3.7.2019
Jsem spokojena
5
RP Avatar autora | 30.6.2019
nevím. za měsíc používání se nic pozitivního neděje. Doporučím produkt každému ať si ho vyzkouší tak jako já. Každý případ má zřejmě jiný průběh i výsledek. Pospíšil
5
HT Avatar autora | 29.6.2019
Vysoka cena na hodnoceni je to kratka doba
5
ZK Avatar autora | 27.6.2019
Krátká doba na zhodnocení, ale zdá se, že užitečný je.
5
LD Avatar autora | 24.6.2019
Užívám prozatím měsíc, zřejmě krátká doba pro kýžený efekt. Budu brát dál a uvidíme. Naděje umírá poslední.
5
B Avatar autora | 19.6.2019
Kupuji pro manželovu maminku, která má problémy s kolenem. Zatím bere krátce, ale snad pomůže.
5
HM Avatar autora | 19.6.2019
Velice,pomohl mě i mému psovi, za mě super
5
MP Avatar autora | 29.5.2019
Jsem spokojená Užívá manžel, maminka Klouby méně bolestivé
5
RB Avatar autora | 17.5.2019
100% pomáhá na moje kolena, super.
5
RR Avatar autora | 9.5.2019
Perfektní. Kolena přestaly bolet, takže je zase mohu huntovat chozením po horách.????
5
JH Avatar autora | 20.4.2019
Využívala jsem již 2 balení,ale zatím necítím žádné zlepšení. Mám artrozu 2.stupně v koleně. Budu pokračovat dále, je velice chutný. J.
5
HM Avatar autora | 12.4.2019
Velice, brali jsme i my a pejsek, v pohodě, vzhledem k tomu, že chodíme denně 5 až 8 km pomohlo na klouby a všem doporučuji
5
MO Avatar autora | 12.4.2019
Pouzivam uz po druhe, klouby tak neboli a nevrzou, pouziva i syn jelikoz rychle najedniu vyrostl a stezoval si na bolesti, po dvou mesicich bolest ustoupila, ted uziva preventivne. Velka spokojenost.
5
BF Avatar autora | 3.4.2019
Využila jsem 90 kostek a cítím v kloubech úlevu od bolesti. Samozřejmě, že jsem koupila další velké balení a budu pokračovat dle návodu.
5
BB Avatar autora | 29.3.2019
Je mi 69 let, jsem po operaci a ozařování kolene, po roce od ozařování se objevily velké bolesti při zatížení kolene - zjištěn významný úbytek chrupavky jako následek ozařování, tzv. "startovací bolesti" při zatížení kolene. Na doporučení jsem začal užívat Geloren HA, asi po 4 týdnech významný úbytek bolesti, užívám 1/2 kostky denně ( 1/4 ráno a 1/4 večer), beru již 2. cyklus a jsem bez bolesti, znovu jezdím na kole a lyžuju ( právě jsem s e vrátil ze sjezdovky, 3 hodiny krásného jarního lyžování, nohu šetřím, není to na závodění, ale jsem bez bolesti a užívám si. Geloren jsem doporučil bratrovi, ten měl také značné zlepšení kloubních problémů a předal to i svým kamarádům. Opravdu jsem vděčný a doporučuji vyzkoušet.
5
NT Avatar autora | 20.3.2019
Užíváme tento produkt s manželem již podruhé, protože se po něm cítíme opravdu dobře.
5
DZ Avatar autora | 15.3.2019
Neznám nic lepšího. Jí to všichni moji psi i já.
5
AM Avatar autora | 9.3.2019
moc chutná a pomáhá
5
ZB Avatar autora | 6.3.2019
Dobírám 1. balení, myslím, že pomáhá. Rameno je pohyblivější a bolest se zmírnila. Rozhodně neřehtám :-)
5
H Avatar autora | 28.2.2019
Začal jsem ho užívat dříve, než se přišlo na to, že bolest kyčle způsobuje skříplý nerv v bederní páteři. Jelikož ale byla zjištěna artróza 2.stupně tohoto kloubu, nezaškodí, když Geloren dojím celý. Dnešním dnem zbývají dvě balení, jedno jsem s přestávkami již dojedl...a neřehtám. To kvituji.
5
ZP Avatar autora | 27.2.2019
Brala jsem produkt 3 měsíce, zatím žádné zlepšení, beru další dávku. Snad to pomůže. Mám těžkou artrózu.
5
MK Avatar autora | 20.2.2019
Zakoupila jsem balení na 3 měsíce. Jeden měsíc jsem už využívala, zatím žádná změna. Uvidím, až po využívání celé tříměsíční kůry. Chuť jahodová, příjemná.
5
JH Avatar autora | 4.2.2019
Sportuji a měl jsem problém s klouby. Po užití prvního balení 30 kapslí bolesti kolem a loktů takřka úplně ustoupili. Zmizeli i občasné bolesti zad...po měsíci užívání pro mě takřka zázrak. Takže rozhodně doporučuji!! :)
5
DC Avatar autora | 4.2.2019
Spokojenost,využívala jsem celou dávku tří balení a po půl roce si znova objednám kůru.Bolesti kolen ustoupily.
5
BJ Avatar autora | 17.1.2019
Absolvovala jsem kůru užívání 2 měsíce. Po dvouměsíční přestávce budu pokračovat. Jsem spokojená a pociťuji úlevu.
5
LK Avatar autora | 14.1.2019
Věnoval jsem ho jako dárek, tudíž sám zkušenost nemám. Zda má výrobek pozitivní účinek se zřejmě prokáže až po delší době užívání.
5
VC Avatar autora | 12.1.2019
Užívá manžel,již druhým rokem.Je spokojen,téměř vymizely bolesti kloubů.Velmi spokojen a doporučuje 100%
5
Avatar autora | 1.1.2019
+ Produkt velise kvalitní a opravdu pomůže. Dnes objednávám další balení ....

3
Avatar autora | 27.12.2018
Omlouvam se, zatim nemohu hodnotit na 5*, pouzivam produkt pouze tyden. Pokud bude fungovat az doberu cele 3 baleni, rada to napisu do recenze. Jinak zele kostky jsou chutne, prijemna chut.
5
JM Avatar autora | 27.12.2018
S Vaším produktem jsem velmi spokojen. Pomohl mi s bolestí v ramenním kloubu - tato bolest zcela vymizela. Přípravek podávám i své 90 leté mamince (1/2 kostky denně) a té pomohl s bolestí kloubů. Mám zakoupené již 4. balení a opravdu jsem velice spokojen.
5
JG Avatar autora | 19.12.2018
S produktem jsem zatím velmi spokojen, protože mi pomohl od bolesti kloubů, užívám ho již delší dobu samozřejmě s asi půlročníma přestávkama.
5
Avatar autora | 17.12.2018
zatím to je dobré, užívá to i syn s kamarádem a manžel. Všem chutná i pomáhá
5
AP Avatar autora | 17.12.2018
Geloren užívám již po několikáté a doporučuji ho .
5
Avatar autora | 10.12.2018
Výrobek který jsem začala užívat zároveň se svým psem mně mile překvapil. Po týdnu užívání vidím nejen u mně ale hlavně u mé fenky které je 10 let a jak nemohla vyskočit na postel tak už vyskočí . Takže velká spokojenost .
5
DK Avatar autora | 9.12.2018
Výborný produkt.
5
IR Avatar autora | 8.12.2018
Pomáhá, milujeme ho. A naše holky psí ho zbožňují
5
SJ Avatar autora | 8.12.2018
Je prostě super,nečekala jsem to. Děkuji za pomoc a za to že můžu zase fungovat.
5
JS Avatar autora | 8.12.2018
velice mi to pomohlo
5
Avatar autora | 5.12.2018
Dobrý den,užívám zatím produkt krátce.Zajímá mne z dlouhodobého hlediska.Pozitivně hodnotím chuť.Osobně si ještě kostičku popráším skořicí.Mám to jako sladkou tečku po obědě s kávičkou.
5
Avatar autora | 3.12.2018
Užívám na bolest kolenních kloubů. Dva měsíce po polovině kostičky, pak dva měsíce vysadím a další dva měsíce užívám znovu. Geloren HA mi poradila známá chovatelka koní a již užívám druhou krabici. Absolutní spokojenost a doporučuji známým.
3
Avatar autora | 3.12.2018
+ Jestli je jedna dávka pro 100 kg váhy, tak to mi celé balení vydrží dlouho
- Jednoznačně chuť a cena

Na obalu se dočtete, že obsahuje pouze kyselinu hyaluronovou, želatinu a chondroitin sulfátu, což je vlastně něco jako pojivo. Zajímalo by mě tedy, jak výrobce docílil višňové příchuti bez chemických látek, takže složení se asi moc věřit nedá. Opět se vrátím k čistému kolagenu, který stojí pár korun a mám jistotu, že neobsahuje žádné jiné látky a je zcela bez příchuti.
5
KN Avatar autora | 22.11.2018
Ač nejsem kůň, Geloren HA užívám pravidelně již druhý rok a přestaly mě téměř bolet klouby, které mě trápily velmi dlouho a nepomohly ani lázně. Takže vřele doporučuji. Myslím, že ani nikdo nemusí mít strach, že začne řehtat.
5
Avatar autora | 17.11.2018
lepší než všechna CHONDRA dohromady. Žvejknu tabletku denně a super
4
JP Avatar autora | 16.11.2018
Výrobek užívám podruhé. Už to svědčí o tom, že mi pomohl a i nyní po krátkém užívání došlo ke zlepšení.
5
Avatar autora | 13.11.2018
pomáhá zlepšit hybnost kyčelních kloubů, chutný,spokojenost
5
Avatar autora | 8.11.2018
+ produkt je výborný a hlavně za slušnou cenu

5
Avatar autora | 7.11.2018
Zatím nemohu hodnotit, teprve jsme začali s užíváním.Ale podle doporučení známých věříme, že naším kloubům také pomůže.
5
Avatar autora | 4.11.2018
+ Po dlouhodobějším užívání se dostavují účinky. Klouby při pohybu tolik nebolí.

5
Avatar autora | 4.11.2018
+ Jsem spokojená

Zboží je kvalitní.
5
RH Avatar autora | 3.11.2018
Super pomáhá dobře
5
Avatar autora | 1.11.2018
Mám problémy s klouby a geloren mi celkem vyhovuje a za dobu užívání se mi snížily bolesti.
5
AB Avatar autora | 18.10.2018
spokojenost zatím částečná, musíme ještě chvilku počkat na výsledek, každopádně pes již lépe vstává ze země
5
ZJ Avatar autora | 15.10.2018
Opravdu koník skáče jak za mlada lépe se pohybuje jde lépe neuhyba před bolestí, jde volně ale myslím že pokud na delší dobu vysadíme tak se to vrátí asi mu to z pauzama jak je doporučeno budu muset dávat delší dobu možná na pořád ale to nevadí pomáhá mu to a bolestí už nemá netrápí se uvidíme po roce až dvou ale teď můžu říct že ano pomáhá to děkuji.
5
SB Avatar autora | 10.10.2018
Pes přestal kulhat a mě přestalo bolet koleno. :-)
5
MJ Avatar autora | 10.10.2018
Tento výrobek užívá i zdravotnický personál v blízké nemocnici, dal jsem na jejich doporučení. Kvůli potížím z koleny jej začal též užívat a zatím jsem spokojen.
4
Avatar autora | 26.9.2018
Zatím je krátká doba na hodnocení produktu. Doufám že pomůže jako ostatním.
3
Avatar autora | 26.9.2018
+ zatím žádná
- tuhé, špatně se rozžvýká
- vysoká cena

Geloren jsem si objednala kvůli doporučení od kamarádky. Trochu mi dělá problém, že je to přípravek určený pro koně. Víc mě ale odradil vzhled hmoty, která se nedá ani dobře rozkousat a chemická chuť v puse, která vůbec nepřipomíná maliny. Zatím užívám velmi krátce.
4
Avatar autora | 24.9.2018
+ Dobrý chuťově,zdá se , že problémy s klouby se lepší.

5
Avatar autora | 21.9.2018
Nevím, koupila jsem na radu kamarádky, a zde je důležité dlouhodobé užívání přípravku. Po týdnu tot nemohu posoudit.
5
Avatar autora | 21.9.2018
+ nízký obsah cukru

5
Avatar autora | 21.9.2018
+ Potíže díky Gelorenu "držím na uzdě".
- .

5
Avatar autora | 2.9.2018
+ Produkt jsem dostala od známé a po 1 měsíci nastalo zlepšení. Teď jsem si produkt již zakoupila sama.

5
Avatar autora | 2.9.2018
produkt jsem vybrala z důvodu špatného snášení (žaludek) ostatních produktů z lékáren.... tento produkt je velice účinný a je i chutný...
5
Avatar autora | 24.8.2018
+ mám již čtvrtou kůru, naprostá spokojenost

5
PK Avatar autora | 20.8.2018
S produktem jsem spokojená.
5
Avatar autora | 13.8.2018
velmi dobrý
5
Avatar autora | 5.8.2018
+ I přes relativně krátkou dobu užívání, znatelné zlepšení zdravotního stavu, s ohledem na to, co má produkt eliminovat. Zvýšení hybnosti a zároveň snížení pocitu mechanického tlaku u velkých kloubů - kolena, kyčle, ramena nejen při velké fyzické zátěži.

5
Avatar autora | 30.7.2018
Opravdu pomaha :)
5
IT Avatar autora | 13.7.2018
Spokojenost, doporučuji
5
Avatar autora | 11.7.2018
Skvělé! a bezva chuť
5
BM Avatar autora | 1.7.2018
Po třech měsících bolest ustoupila.Jsem spokojena.Budu užívat dle návodu dál.
5
JS Avatar autora | 1.7.2018
Nedá se to vyjádřit slovy, je to prostě bomba na klouby, všem to vřele doporučuji????
5
JK Avatar autora | 18.6.2018
Jsem spokojená, potíže ustupují a snižuje se i bolest. Budu užívat dále.
5
BH Avatar autora | 11.6.2018
Velmi spokojena, jak já, tak i má zvířátka - psi, účinek Gelorenu je opravdu poznat.
5
HK Avatar autora | 2.6.2018
První dny užívání byly zázrakem. Mávnutím proutku přešly urputné bolesti zad vystřelující do nohy. Teď ( po 4 týdnech užívání) se problémy vracejí, i když ne v takové intenzitě. Budu užívat dále.
5
JS Avatar autora | 29.5.2018
Ano, nakupuji ho pravidelně, nejen pro sebe, ale i pro své blízké a kamarády.
5
Avatar autora | 18.5.2018
Spokojen po tenise se cítím lepe a nebolí tak kolena
5
PB Avatar autora | 17.5.2018
Po odužívání prvních 30 kusů tablet zlepšení o 25 - 30%. Spokojenost. Je třeba být v pohybu, ne sedět.
5
ST Avatar autora | 16.5.2018
Bomba jim to sama na klouby a fakt mi to pomohlo již jsem doporučila známým pomáhá to ????
5
KJ Avatar autora | 9.5.2018
Určitě velká spokojenost s výrobkem, koupila jsem již potřetí své mamince a pomáhá jí od bolesti,nic jiného už na klouby nechce, výrobek doporučuji
5
MO Avatar autora | 27.4.2018
Jsem velice spokojená,jak s produktem,tak s rychlostí dodání.Též to pomohlo mému pejskovi,který měl bolesti kyčlí,nemohl do schodů a nyní běhá,že jej nemohu dohonit.Moji přátelé si též pochvalují.Doporučuji všem. Díky.
5
KB Avatar autora | 11.4.2018
Ano spokojenost velice dobrá. Klouby kolena a lokte vše v nejlepším pořádku. Bereme to v rodině a všichni jsou spokojení.
5
MM Avatar autora | 6.4.2018
Intenzivne sportuju, a diky Gelorenu, se mi hybnost kolen podstatne zlepsila. Dopo
5
JH Avatar autora | 2.4.2018
úlevu zatím ještě nepociťuji i když jednoměsíční dávka je již spotřebována, vyhodnocovat účinek je zatím asi předčasné s pozdravem HarazimJan
5
AH Avatar autora | 22.3.2018
Pomáhá mi natolik, že mohu i s artrózou opět provádět téměř veškeré aktivity, včetně rekreační pěší turistiky. Přípravek již užívají na mé doporučení mí přátelé a známí.
5
M Avatar autora | 5.3.2018
+ Dneska je to 14. den, kdy beru Geloren. Do 10. dne se nedělo nic, ale od 11. dne začly ustupovat bolesti zad a kolene. Včera jsem seskákala 3 patra schodů a až dole jsem si uvědomila, že je něco jinak - lepší jinak.
+ Tabletky jsou poměrně chutné, jako želé medvídci. Dávám si jednu dopoledne.

5
VM Avatar autora | 3.3.2018
Ve svých 86ti letech nečekám žádné zázraky, nicméně zřejmě váš Geloren nějaké blahodárné účinky má. Doběhla jsem autobus jako za mlada.
5
P Avatar autora | 28.2.2018
Měl jsem nehodu a nepomáhalo mi nic,jezdil jsem na rozvozu léků a šéf se zmínil o nějakém preparátu pro koně. Po delší době se bolesti stupňovaly,tak jsem se začal pídit po tomto produktu a na jedné lékárně pracovala sympatická slečna,která jej brala a dost chválila. Objednala mi 3-4x a bolesti odeznívaly,jasně,že jako před nehodou už to nikdy nebude,ale díky Gelorenu chodím a netrpím bolestí.
5
JZ Avatar autora | 22.2.2018
Dobrý den, tento produkt jsem si zakoupila opakovaně, neboť žele kostky mi velmi pomohly od bolesti a hlavně od vrzání kloubů., nehledě na to, že jsou velmi lahodné. Všem vřele doporučuji.
4
Avatar autora | 21.2.2018
Tento produkt nám byl doporučen na základě dobrých výsledků u známých. My zatím nepociťujeme žádné změny.Produkt ale užíváme krátce.
5
AK Avatar autora | 17.2.2018
Geloren manžel používá již jeden rok boleli ho kyčle již je bez bolestí ale stále ho užívá já jsem jej začala užívat také , zatím jsem tak velké problémy neměla bolelo mě koleno . Dříve jsem kupovala Gs condro bylo bez účinku . Jedno balení vyjde pro jednoho na 120 dní dělím kostku na 4 díly a každý den užíváme jednu kostičku. Manžel začal používat Geloren na radu lékaře. Také jsem si přečetla nejdříve recenze a jsou pravdivé. V tomto produktu není žádná chemie. Mohu doporučit nemá žádné vedlejší účinky.
5
Avatar autora | 20.12.2017
+ Objednáno pro psy, německé ovčáky. Není problém s konzumací a jinak si nestěžují :-)

5
Avatar autora | 13.11.2017
zlepšení bylo už do 14 dnů
5
Avatar autora | 10.11.2017
+ Účinné

4
Avatar autora | 5.11.2017
+ fajn balení na uzávěr i možnost uzavření kyblíku u velkého balení

5
Avatar autora | 30.10.2017
máme jej krátce, takže výsledek se ještě nedostavil
5
Avatar autora | 14.8.2017
+ funguje

Již mám zkušenosti delšího data
5
J Avatar autora | 31.7.2017
Dávám to psům,chutná jim
5
B Avatar autora | 6.2.2017
+ Cena, dostupnost, rychlost doručení
- Neznám

Doručení bylo rychlé a přesné, cena odpovídala zboží a kvalitě, celkově mám z obchodu dobrý pocit a mohu ho doporučit.
4
K Avatar autora | 30.1.2017
+ Používám jej pro svoji fenu , protože mám velké plemeno , tak Geloren Dog vychází dost draze , a tento produkt používá sposta majitelů větších psů jako náhradu.
- Nic

Funguje a to je podstatné,zmírňuje příznaky artrózy.