Doporučujeme Doprava zdarma
  • 1 z 4
 

Geloren HA 1350g (90ks) + konopný gel Arthro silver

346 hodnocení
 
Můžeme doručit do: 19.12.2017
Dostupnost Skladem
Běžná cena 1 566 Kč
Ušetříte 167 Kč (–11 %)
1 399 Kč
   
Výrobce Contipro
Kategorie Kloubní výživa pro koně
 

Vánoční balení se soutěží o roční zásobu Gelorenu
+ konopný gel na klouby Vetercann Arthro silver 15 ml jako dárek.

GelorenHA je nová, vylepšená verze přípravku Gelorenhorse, je bez éček a umělých barviv. Jde o kloubní výživu určenou pro ochranu a regeneraci pohybového aparátu. Obsahuje 3 nejúčinnější látky v maximální koncentraci. Podává se v unikátní formě želatinových žvýkacích tablet s přírodní višňovou příchutí, které zaručují jasnou kontrolu dávkování.

Balení GelorenuHA obsahuje 90 gelových tablet v podobě želatinových kostek a vystačí na měsíční kúru pro dospělého koně. V kyblíku jsou tři znovu-uzavíratelné sáčky po 30 ks. GelorenHA se užívá denně po dobu 2 měsíců, poté se na 2 měsíce vysadí a následně se celý cyklus nejméně dvakrát opakuje. Celoroční užívání nemá žádné negativní následky, nicméně je nadbytečné a nemá žádný významný efekt. Účinek produktu se objevuje již po 2 týdnech užívání a naplno se projeví po 2 měsících. V poslední fázi artrózy GelorenHA zastavuje degeneraci, pomáhá od bolesti a navrací kloubní prostředí do správné rovnováhy.

GelorenHA je často užíván i lidmi, především kulturisty a seniory. Důvodem je hlavní účinná látka pro výživu kloubů - kyselina hyaluronová a její účinnost. Více o studiích účinnosti kloubní výživy se lze dočíst na stránkách výrobce Gelorenu. GelorenHA je svým složením vhodný pro lidi z důvodu využití výhradně surovin potravinářské kvality.

Obsah účinných látek v denní dávce:

Složení Geloren kloubní výživy - účinné látky

Kyselina hyaluronová - jedna ze dvou hlavních složek synoviální tekutiny. V kloubu slouží jako lubrikant a tlumič nárazů, má schopnost mírnit zánět a bolest, potlačuje degradaci chrupavky.

Chondroitin sulfát - druhá hlavní složka kloubní tekutiny a stavební kámen chrupavky, kostí, šlach a vazů. Chrupavce dodává pružnost a má prokázané protizánětlivé účinky.

Želatina - důležitý zdroj aminokyselin glycinu, prolinu a alaninu, látek významných pro tvorbu kolagenu. Hraje podstatnou roli při regeneraci vazů a šlach a při výživě kloubů a chrupavek.

Denní dávka kyseliny hyaluronové v tabletách GelorenHA:

Dávkování Geloren HA pro koně a lidi

GelorenHA slouží jako prevence a podpora léčby jakýchkoliv savců, zejména těch ve sportovní zátěži nebo vyšším věku. Nejčastěji se využívá jako doplněk stravy pro sportovní koně. Koně je však potřeba nejprve na přípravek naučit, protože 40 % zprvu bojuje s nedůvěrou k želatinové formě přípravku, kterou si poté naopak velmi oblíbí. Problémy s přijímáním lze řešit vysušením kostek do tvrdé podoby (kostku necháte jeden až dva dny volně ležet). Vysušení nemá žádný vliv na aktivní látky a jejich funkčnost, dojde pouze ke ztrátě vody.

zánět jako příčina poškození kloubů a chrupavky

Hlavní účinnou látkou Gelorenu je Nutrihyl®, speciálně upravená kyselina hyaluronová pro výživu kloubů. Geloren obsahuje největší koncentraci kyseliny hyaluronové v porovnání s konkurenčními přípravky. Receptura přípravku je založena na 15 let vyráběném léčivu kloubních onemocnění, které je nejužívanějším přípravkem k léčbě kloubních problémů u koní v ČR.

Účinnost přípravku GelorenuHA byla ověřena ve studii na 7 veterinárních pracovištích, kterého se celkem účastnilo 53 koních. Po 30 denním užívání se pozitivní vliv projevil u 93% koní.

Podobné produkty

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
15.12.2017 13:00
Dobrý den, v minulé odpovědi uvádíte, že Geloren HA obsahuje cukr a jedná se pro představu asi o plnou čajovou lžičku. Znamená to, že v jedné tabletě 60 mg je 1 plná čajová lžička cukru? To se mě zdá, vzhledem k tomu, že Geloren HA nemá skoro žádnou sladkou chuť, být skoro nemožné. Věřil bych spíše tomu, že 1 lžička připadá na jeden celý pytlík 450 mg. Mohl by jste to tedy přesně specifikovat? Pokud bych tedy chtěl užívat Golaren bez cukru, tak doporučujete jen ten Golaren dog a jaké množství asi pro člověka na den? Děkuji. Petr
Odpovědět
Geloren a cukr 15.12.2017 14:08
Dobrý den, s Gelorenem se to má tak, že 60 mg vyjadřuje pouze obsah nejdůležitější účinné látky, tedy kyseliny hyaluronové v jedné kostce kloubní výživy. Kostka ale váží 15 g a z toho je 7 g glukozo-fruktozový sirup společně se sacharózou, proto je alespoň na mou zkušenost Geloren HA sladký skoro až dost, ale chápu, že po hořké kávě to může chuť zkreslovat a navíc že je to důvod, proč nakonec i vybíraví závodní koně vezmou trochu žvýkavou konzistenci Gelorenu na milost.... a proč je taky Geloren tak oblíbený u lidí. :) Na druhou stranu bych Geloren dog spíše nedoporučil. JE ,sice pravda, že místo cukru jsou v něm dvě další účinné látky, ale chutná vyloženě nedobře (před i po hořké kávě) a nejsem si jist, jaká je zde použit konzervant, aromata a barviva (ještě zjistím), zatímco u Gelorenu HA vím, že z tohoto pohledu je vše bezpečné a dokonce přírodní. (přírodní barvivo a konzervant sorban draselný běžný v džusech, vínech, či kečupech). Mgr. Tomáš Papež
Geloren dog a konzervanty 15.12.2017 15:03
ještě slíbený konzervant u geloren dog: rovněž sorban draselny, ale k němu ještě kys. citronová a citronan sodný (používá se i jako regulátor kyselosti v limonádách) a pak jsou tam nějaká průmyslová aromata uzené šunky. Vyloženě škodlivého ve složení tedy není nic, ale člověk si na Gelorenu dog nepochutná. :) *Tomáš
prevence 28.10.2017 20:49
Dobrý den, je možné podávat Geloren HA středně velkému psovi preventivně i když nemá zatím žádné potíže? Mám zlatého retrívra a je mu 7 let. Děkuji za odpověď.
Odpovědět
prevence 29.10.2017 08:51
Dobrý den Ivano, ano, u kloubní výživu je dokonce lépe podávat preventivně (při růstu a vývoji kloubů, nebo před a při zvýšené zátěži)! Jen bych navrhoval, zejména u plemen náchylných k tloustnutí, zvolit místo Gelorenu HA (obsahuje cukr), spíše Geloren Dog, který má i více účinných látek (navíc obsahuje glucosamin a hydrolyzovaný kolagen). Když se přepočítá obsah látek na cenu, tak má Geloren dog maličko lepší poměr cena výkon a k tomu ještě Kelpu... jen se při objednávce celkem za méně než 1500Kč, načítá poštovné...
omlazení pleti 15.10.2017 20:12
Dobrý den,je tento přípravek vhodný i ke zlepšení pleti ( vrásky) ? Děkuji
Odpovědět
omlazení pleti 15.10.2017 20:33
Dobrý den, je pravda, že některé dámy uvádějí, že se při užívání zlepšuje pleť a kvalita nehtů, ale je to spíše vedlejší účinek. Aplikace krémů s kyselinou hyaluronovou přímo na pokožku bude míta patrně výraznější efekt. Tomáš Papež
Dotaz. 9.10.2017 09:58
Prosím, můžete mě sdělit jestli Geloren Ha může užívat diabetik ? Děkuji za vaši odpověď.
Odpovědět
Cukr 9.10.2017 10:18
Dobrý den, je každopádně třeba mít na paměti, že Geloren HA obsahuje cukr. Jedná se pro představu asi o plnou čajovou lžičku. Proto v případě diabetu je třeba k této kloubní výživě přistupovat jako k cukrovince. Jsou zákazníci, kteří konzumují denně 1/2 tablety Gelorenu a počítají s touto dávkou cukru navíc, stejně tak jsou zákazníci, kteří raději cukr zcela vypustili a užívají kloubní výživy bez cukru.
Hodnocení přípravku 9.10.2017 07:50
Užívala jsem letos na jaře Geloren ha , který je určen pro zvířata, protože žádný přípravek z lékárny mě nepomáhal. Měla jsem koleno po vážném úrazu, špatně pohyblivé a po třech měsících jsem začala opět dělat dřepy. Určitě si ještě letos kůru zopakuji.
Odpovědět
Cena 4.10.2017 22:55
Užívám taky kloubní výživu a dostal jsem se až na tyto stránky. Docela mě zaráží, že spousta lidí chce užívat přípravek pro zvířata za 1399kč na 5 měsíců (jak tady uvádí prodejce), když za pětistovku koupíte to stejný v lékárně, obsahuje to stejný látky, navíc nějaký vitamíny, je to určený pro lidi a vydrží vám to na celý rok.
Odpovědět
Cena 4.10.2017 23:19
Hlavní, co dle slov zákazníků rozhoduje, je výsledek, který se dostaví po užívání druhé a první možnosti. Produkt naopak velmi často kupují právě lidé, kteří do té doby užívali bez úspěchu kloubní výživy za 500 Kč na rok. V drtivé většině si po 1/2 roce objednávají znovu. Zkuste sám, velmi rádi uslyšíme zpětnou vazbu a poskytneme ji i dalším nakupujícím. *Tomáš
Stolice 19.9.2017 22:03
Dobrý den, v minulosti jsem užíval nějaké prostředky kloubní výživy, ale vedlejším účinkem byla vždy řídká stolice (míněno u mě samotného, tedy u lidí). Jaké máte ohlasy u vašeho přípravku v této problematice?
Odpovědět
Stolice 19.9.2017 22:50
Dobrý den, průjmy se neobjevily v žádné z reakcí zákazníků. Je tedy sice pravda, že o tomto tématu lidé neradi hovoří, přesto věřím, že pokud by se tento problém někde objevil a byl závažnější, někdo by už jen vzhledem k nemalé ceně kvalitních kloubních výživ alespoň naznačil... :) Přesto to vypadá, že u produktu Geloren tento problém není. Pokud by někdo negativní zkušenosti měl, budeme skutečně rádi za informaci o možné kontraindikaci na obchod@zoofix.cz
Geloren dog 16.9.2017 20:09
Dobrý den, a geloren dog je také vhodný pro lidi?
Odpovědět
Geloren dog 17.9.2017 12:44
Dobrý den, z hlediska složení sice není ve formulaci nic, co by bylo vyloženě problematické a Geloren Dog obsahuje další dvě účinné látky, ale chuť uzené šunky je ohavná... Ochutnal jsem a na další už chuť rozhodně nemám :) Tomáš Papež
Kombinace + Dávkování 26.8.2017 11:34
Dobrý den, chci se zeptat zda můžu kombinovat Geloren ha s Triple blend od Alavisu popřípadě jak kombinovat a davkovat. Děkuji za odpověď.
Odpovědět
Kombinace + Dávkování 27.8.2017 10:11
Dobrý den, kombinovat je sice možné, ale není to úplně šťastné, protože část složení těchto produktů je obdobná a proto by docházelo ke zbytečnému překračování doporučených denních dávek. Pro kombinaci (nebo lépe řečeno doplnění) bych doporučil spíše Geloren HA kombinoval s čistým MSM anebo Alavis triple blend kombinoval s kyselinou hyaluronovou - přednostně ve formě sirupu. Tomáš Papež
Dávkování pro lidí 23.8.2017 21:17
Dobrý den, prosím o denní dávku pro lidí a dávku pro 8 letou 30 kg fenku ovčáka, problémy s klouby. Děkuji.
Odpovědět
Díky za odpověď 24.8.2017 20:39
Díky za info, budeme zobat, určitě se podělím se zkušenostmi.
Dávkování pro lidí 24.8.2017 07:14
Dobrý den, lidé, kteří užívají Geloren konzumují denně nejčastěji jednu kostku kloubní výživy - obvykle rozdělenou na 1/2 ráno a 1/2 večer. Pro pejska je vhodnější Geloren Dog, protože je bez cukru, má dvě další účinné látky a aroma uzeného masa, ale pokud byste psovi podávala Geloren HA, pak bych navrhl prvních deset dní podávat denně 1/2 tablety a dle reakcí - pokud se stav mírně lepšil, snížil bych na 1/4 tablety denně a pokud by byl stav bez změny, je možno zvednout dávku až na celou kostku výživy, rozdělenou do několika pamlsků. Plný efekt výživy nastává obvykle až po dokončení 2-měsíční kůry.
Geloren HA 1350g 28.7.2017 10:22
Dobrý den, jak jsem se dočetla, je možné přípravek užívat i lidmi. Ráda bych podpořila klouby i naší fence, je teda možný koupit toto balení pro koně a užívat ho společně? Myslím tím, jestli je stejný ba lepší než přípravek pro psy? S tím, že bych jí dávala jen 1/4 tablety denně (váha cca 40kg).
Odpovědět
Geloren HA 1350g 28.7.2017 11:50
Dobrý den, je pravda, že Geloren HA poměrně často kupují a užívají i lidé pro sebe, nebo pro velké psy. Zatím jsme v souvislosti s ním neslyšeli o nějakých komplikacích, nebo problémech. Ale třeba ze srovnání účinných látek mi vychází, že Geloren dog má více účinných látek na srovnatelnou dávku, než Geloren HA, což je dáno tím, že neobsahuje cukr a právě místo sladidla je ve formulaci do Geloren Dogu doplněn glukosamin a hydrolyzovaný kolagen. Ale pokud Vašemu psovi cukr nevadí, tak zkušenosti zákazníků naznačují, že by toto společné užívání mohlo naplnit vaše očekávání. Zdá se totiž, že klíčové pro účinnost je jakou molekulovou hmotnost hyaluronanu a kolik právě kyseliny hyaluronové výrobce použil a zrovna to je v obou výživách srovnatelné. Kdybyste do toho šla, budeme moc rádi, pokud se nám pak ozvete se zkušenostmi.. ať jsme moudřejší pro další dotazy :) * za Zoofix, Tomáš, 778 510 530
Geloren 10.7.2017 20:31
jak se uziva a na jak dloho mi vydrzi 90 tablet
Odpovědět
Geloren 10.7.2017 21:28
Dobrý den, koni na měsíc, ale užívají-li tuto kloubní výživu lidé, obvykle konzumují jednu tabletu denně a střídají dvouměsíční kúru s dvouměsíční přestávkou, takže 5 měsíců (z toho 3 měsíce užívání). :)
6.7.2017 21:04
Dobrý den, Chtěl bych se zeptat, co je lepší pro mého Maďarského ohaře, jestli tento Geloren nebo Alavis? Máme problém s klouby, děkuji
Odpovědět
6.7.2017 21:30
Dobrý den, z našeho pohledu vychází Alavis 5 i Geloren dog cenově podobně, ale na účinné látky nám připadá lepší Geloren (hlavně díky vysoké dávce kyseliny hyaluronové) *Tomáš
Dotaz 28.6.2017 11:58
Dobrý den, za jakou dobu se poznají účinky Gelorenu? Díky za odpověď Zdena
Odpovědět
účinky Geloren HA 28.6.2017 12:11
Dobrý den, nástup účinků kloubních výživ je hodně individuální, ale nejčastěji by měl být patrný už po 10 dnech užívání (citlivější jedinci mohou pozorovat rozdíl i dříve). Pro rychlejší projevení se účinků kloubní výživy se proto také po dobu prvního týdne užívání někdy zdvojnásobí doporučená dávka a po tomto intenzivním týdnu se teprve dávka vrací na doporučené množství. *Tomáš
Zkušenosti uživatelů 11.4.2017 09:23
Jitko, dávkování které zmiňujete odpovídá tomu, co také nejčastěji zmiňují ostatní zákazníci a co odpovídá přepočtu účinných látek. :) Ale z telefonátů s lidmi víme o tom, že jsou i lidé, kteří mají dobré zkušenosti s dvojnásobnou dávkou dávkou první týden následovanou polovičním množstvím během následující 7týdenní kúry. Osobně bych se ale přikláněl k tomu, co píšete Vy. * Tomáš
Odpovědět
Dávkovábí pro lidi 10.4.2017 21:34
Dobrý den! Jestli jsem to pochopila správně, lidi berou 1 celou tabletu denně po dobu 2 měs., pak musí na 2 měs. vysadit a zase po dobu 2 měs. 1 tabletu denně. Asi bych ji rozpůlila a brala 1/2 ráno a 1/2 večer, kvůli postupnému vstřebávání. Jestli je to jinak, prosím, opravte mně někdo. Chci to vyzkoušet na sobě a manželovi. Když je to dobré po koníky, snad to pomůže i nám :-)
Odpovědět
6.4.2017 09:04
Dobrý den prosila bych o dávkování ,chtěla bych je vyzkoušet.V.
Odpovědět
5,0 346 hodnocení
Přidat hodnocení
5
293x
4
44x
3
5x
2
2x
1
2x
Nevyplňujte toto pole:
Geloren HA pro koně Geloren HA pro koně
5
| 18.12.2017 10:16
Jsem velmi spokojená, pomohlo mi to nejen proti bolesti kolen, ale taky mi dorůstají vlasy, s nimiž mám kvůli kortikoidům docela potíž. Přesně, jak je napsáno na obalu: lepší srst.
Geloren HA pro koně Geloren HA pro koně
3
| 18.12.2017 07:11
Brala jsem 14 dní a musela přestat, zhoršilo se mi významně zahlenění dýchacích cest (nosních dutin). Poslala jsem dál. Doprava OK.
Geloren HA pro koně Geloren HA pro koně
5
| 16.12.2017 21:32
velmi spokojen s produktem a dopravou. doporučuji.
Geloren HA pro koně Geloren HA pro koně
5
| 16.12.2017 10:44
SPOKOJEN
Geloren HA pro koně Geloren HA pro koně
5
| 16.12.2017 08:34
Spokojen
Geloren HA pro koně Geloren HA pro koně
5
| 15.12.2017 18:14
Jsem spokojen. Doporučuji
Geloren HA pro koně Geloren HA pro koně
5
| 15.12.2017 14:13
Problém s polknutím. Nechutné.Jinak snad dobré, výsledky se asi dostaví později.
Geloren HA pro koně Geloren HA pro koně
5
| 15.12.2017 10:19
Super
Geloren HA pro koně Geloren HA pro koně
5
| 14.12.2017 19:39
Produkt v pořádku a brzo dorazil,jsme spokojeni.
Geloren HA pro koně Geloren HA pro koně
5
| 14.12.2017 09:14
Doporučuji
Geloren HA pro koně Geloren HA pro koně
5
| 13.12.2017 22:58
.... skvělá výživa pro klouby , jednoduché podávání, vcelku příjemná chuť, doporučuji
Geloren HA pro koně Geloren HA pro koně
5
| 13.12.2017 11:54
Spokojenost vřele doporučuji!!!
Geloren HA pro koně Geloren HA pro koně
5
| 13.12.2017 08:37
Kupuji letos na podzim jiz pate baleni, takze pet hvezdicek!
Geloren HA pro koně Geloren HA pro koně
5
| 12.12.2017 19:46
Jsem spokojená.
Geloren HA pro koně Geloren HA pro koně
5
| 11.12.2017 08:16
Velmi pro mě i pro mého koně pecka!
Geloren HA pro koně Geloren HA pro koně
5
| 11.12.2017 07:00
Jsem spokojená a doporučuji.
Geloren HA pro koně Geloren HA pro koně
5
| 10.12.2017 18:42
Jsem velmi spokojená.
Geloren HA pro koně Geloren HA pro koně
5
| 10.12.2017 16:25
Velmi a doporučuji!!!!
Geloren HA pro koně Geloren HA pro koně
5
| 10.12.2017 12:33
Jsem stím spokojen.
Geloren HA pro koně Geloren HA pro koně
5
| 10.12.2017 12:18
Spokojeni dekujeme
Geloren HA pro koně Geloren HA pro koně
5
| 9.12.2017 16:51
Jsem velice spokojena mohu jen v relé doporucit
Geloren HA pro koně Geloren HA pro koně
5
| 8.12.2017 12:37
Děkuji ,jsem spokojená.Po měsíčním užívání přestala bolest kolena.
Geloren HA pro koně Geloren HA pro koně
5
| 8.12.2017 12:15
Doporučuji osobně jsem dlouhodobě velice spokojená.
Geloren HA pro koně Geloren HA pro koně
5
| 8.12.2017 11:41
Jsem spokojená mohu jen doporučit
Geloren HA pro koně Geloren HA pro koně
5
| 8.12.2017 11:13
Velmi a doporučuji těm, koho trápí klouby
Geloren HA pro koně Geloren HA pro koně
5
| 7.12.2017 15:03
Všichni jsme velmi spokojeni
Geloren HA pro koně Geloren HA pro koně
5
| 6.12.2017 21:12
Děkuji,jsem spokojena.
Geloren HA pro koně Geloren HA pro koně
5
| 6.12.2017 12:14
Jsem velmi spokojen ????????????????
Geloren HA pro koně Geloren HA pro koně
5
| 3.12.2017 15:00
Bolesti kolena zmizely po 14 dnech, je to neuvěřitelné, určitě doporučuji.
Geloren HA pro koně Geloren HA pro koně
5
| 1.12.2017 19:59
Prekvapilo me,ze po trech tydnech uzivani me neboli koleno a kycel s kterou jsem mela od lonska dost velke problemy. Nechce se mi tomu ani verit,ze jsem bez bolesti. Zrovna se chystam objednat dalsi baleni. Cpala jsem do sebe prasky a moc nezabiraly. Diky za Geloren :-)
Geloren HA pro koně Geloren HA pro koně
5
| 1.12.2017 13:21
Geloren jsme začali brát s manželkou na doporučení zvěrolékaře ( nejsme koně, chodíme tam se psem), výsledek zatím nemůžeme hodnotit. Manželka je po operaci kyčle, Geloren jako prevence, aby nemusela jít s druhou, a já, abych se artróze vyhnul nebo ji alespoň zbrzdil. Dodavatele doporučuji, vše o.k.
Geloren HA pro koně Geloren HA pro koně
5
| 1.12.2017 07:48
Jak jsem s produktem spokojená? Výborný jako dárek a od přátel a kamarádů (celoživotních sportovců a vojáků s povolání) vím, že jsou dva výrobky, které doopravdy na klouby pomáhají. Tato varianta je nejschůdnější a při dobrém dávkování. Za sebe doporučuji :-)
Geloren HA pro koně Geloren HA pro koně
2
| 30.11.2017 16:27
Zastavil jsem , mám bolesti břicha po každé porci, bral jsem tři neděle už se bojím :-(
Geloren HA pro koně Geloren HA pro koně
5
| 30.11.2017 16:11
Jsem moc spokojena,poztivní účinky vidím nejen na sobě,ale i u maminky,které je 81 roků. Geloren mohu jen doporučit.
Geloren HA pro koně Geloren HA pro koně
5
| 30.11.2017 09:10
Produkt užívám od 11.11.17,tak zatím nevim,ale ráda se s vámi podělim o zkušenosti,pokud je získám.
Geloren HA pro koně Geloren HA pro koně
5
| 29.11.2017 21:40
Geloren je výborný, máme s ním dobré zkušenosti
Geloren HA pro koně Geloren HA pro koně
5
| 29.11.2017 17:06
Geloren užívám měsíc, pozoruji zlepšení a proto jsem si již objednala další balení. Je totiž výborný i jako doplněk stravy pro sportovce, takže ho užívá celá rodina. Objednávka byla rychle vyřízena i doručena, maximální spokojenost, doporučuji!
Geloren HA pro koně Geloren HA pro koně
5
| 29.11.2017 16:40
beru mesic zatim bez zmeny uvidime az doberu dalsi baleni
Geloren HA pro koně Geloren HA pro koně
5
| 29.11.2017 14:20
Produkt výborný na klouby - doběhla jsem trolejbus :-) Snadné objednání a rychlé dodání. Doporučuji :-)
Geloren HA pro koně Geloren HA pro koně
3
| 29.11.2017 13:10
Užívám necelý měsíc a tak na hodnocení je ještě příliš brzy. Zatím pociťuji nepatrnou úlevu nohou. S vyřízením objednávky jsem byla spokojena - rychlé dodání, vše v pořádku.
Geloren HA pro koně Geloren HA pro koně
5
| 29.11.2017 11:18
Mohu jen doporučit, účinnost je opravdu znatelná. Z důvodu bolesti v koleni a kyčli jsem téměř přestala sportovat, ale po měsíci užívání jsem opět mohla vyběhnout do lesa :-) a to bez bolesti. Doporučuji Geloren dál a už ho užíváme v rodině skoro všichni. Co se týče e-shopu ZOOfix, ten doporučuji také, lépe už to snad ani nejde :-)
Geloren HA pro koně Geloren HA pro koně
5
| 28.11.2017 08:59
Užívám to měsíc a cítím zlepšení.
Geloren HA pro koně Geloren HA pro koně
5
| 27.11.2017 18:30
Produkt výborný na klouby, velice snadné objednání a rychlé dodání. Doporučuji ;-)
Geloren HA pro koně Geloren HA pro koně
5
| 27.11.2017 07:37
Spokojená - už ho znám od své maminky.
Geloren HA pro koně Geloren HA pro koně
5
| 26.11.2017 22:12
Zatím užívám 1 měsíc, pokračuji v užívání a doufám, že bude lépe ( koxarthrosis 2.-3.st.) - zřejmě potřebuji delší čas, vzhledem k většímu poškození . Za další měsíc se můžete ozvat pro další komentář. S pozdravem Jitka
Geloren HA pro koně Geloren HA pro koně
5
| 25.11.2017 21:33
Spokojená jako vždy.dodavka rychla a spolehliva
Geloren HA pro koně Geloren HA pro koně
5
| 25.11.2017 16:59
Od svých pacientů na rehabilitaci vím, že Geloren pomáhá, proto jej ráda doporučuji i dalším pacientům. Nesetkala jsem se zatím se špatnými ohlasy. Samozřejmě vždy mají rychlejší nástup účinku lidé s artrozou v nižším stadiu (I.-II. stupeň artrozy) než u stadia III.nebo IV. Tam to trvá déle. A stránky jsou super, dodání zásilky je vždy do pár dnů.
Geloren HA pro koně Geloren HA pro koně
5
| 25.11.2017 14:18
Dobré a zdá se, že i účinné. Kolena již tolik nebolí a cítím mírné zlepšení.
Geloren HA pro koně Geloren HA pro koně
5
| 25.11.2017 11:51
Zatím nevidím zlepšení, mám ty kolena na 4. stupni artrozy, takže si myslím, že je nutno brát Geloren delší dobu.
Geloren HA pro koně Geloren HA pro koně
5
| 18.11.2017 20:33
pomaha na klouby
Geloren HA pro koně Geloren HA pro koně
4
| 16.11.2017 21:17
+ dobré a účinné

Geloren HA pro koně Geloren HA pro koně
5
| 13.11.2017 21:37
+ dobrý

Geloren HA pro koně Geloren HA pro koně
5
| 13.11.2017 17:40
zlepšení bylo už do 14 dnů
Geloren HA pro koně Geloren HA pro koně
5
| 10.11.2017 15:47
Užíváme zatím jen týden , to je na výsledky krátká doba .
Geloren HA pro koně Geloren HA pro koně
5
| 10.11.2017 09:21
+ Účinné

Geloren HA pro koně Geloren HA pro koně
5
| 9.11.2017 14:41
+ Myslim že pobřežím Velkou pardubickou. Prestala me bolet kolena.

Geloren HA pro koně Geloren HA pro koně
5
| 8.11.2017 10:10
Je mi lépe.
Geloren HA pro koně Geloren HA pro koně
5
| 7.11.2017 11:23
Výborný, skvěle pomáhá na bolesti kloubů. Beru již poněkolikáté......... spokojenost.
Geloren HA pro koně Geloren HA pro koně
5
| 6.11.2017 08:42
Dostala jsem tip od zákaznice, že tento produkt pomáhá i lidem, aby neměli problém s klouby. Užívám ho již v druhé dávce a cítím se super!
Geloren HA pro koně Geloren HA pro koně
4
| 5.11.2017 17:11
Váš produkt mám teorve první týden, takže zatím nevím.
Geloren HA pro koně Geloren HA pro koně
4
| 5.11.2017 12:55
+ fajn balení na uzávěr i možnost uzavření kyblíku u velkého balení

Geloren HA pro koně Geloren HA pro koně
5
| 5.11.2017 11:06
S produktem jsem spokojená, poněvadž pracuji na 12-ti hodinové směny. Chůze je tak nějak ,, měkčí" díky třem nejúčinnějším látkám v maximální koncentraci i pro lidi. Žádný produkt kloubní výživy pro lidi nemá toto optimální složení. Užívám již druhý cyklus a můžu opět jezdit na kole velké vzdálenosti. Zlepšil se mi i stav nehtů. Proto jsem s produktem spokojená, stejně tak i s vyřízením objednávky.
Geloren HA pro koně Geloren HA pro koně
5
| 4.11.2017 10:35
Díky pravidelnému užívání 1 kostky denně nemám bolesti v kyčlích. Mohu jen doporučit. Kyselina hyaluronová je dnes téměř v každém přípravku proti bolesti kloubů.
Geloren HA pro koně Geloren HA pro koně
5
| 3.11.2017 10:28
+ supr, zatím zkouším

Geloren HA pro koně Geloren HA pro koně
5
| 2.11.2017 14:08
+ užívám jej 10 dnů - po dvou měsících řeknu

Geloren HA pro koně Geloren HA pro koně
5
| 2.11.2017 07:42
+ klouby jsou OK.

Geloren HA pro koně Geloren HA pro koně
5
| 1.11.2017 13:46
Spokojenost jak s produktem , tak vždy s rychlostí vyřízení objednávky
Geloren HA pro koně Geloren HA pro koně
5
| 31.10.2017 11:05
+ Zatím dobrá - úleva po pár dnech.

Geloren HA pro koně Geloren HA pro koně
5
| 31.10.2017 09:10
+ výborná chuť

Jsem aktivní sportovec, mám po plastikách předních zkřížených vazů na obou kolenech. Vyzkoušela jsem spoustu přípravků, aby mi kolena tolik "nedrhla", nemám zatím žádné velké bolesti nebo problémy, ale občas jsou kolena unavená a už cítím že i dost opotřebovaná :D Pro mě je zatím geloren nejlepší, co jsem zkusila . Velká spokojenost, cítím se po nich opravdu dobře.
Geloren HA pro koně Geloren HA pro koně
5
| 30.10.2017 17:42
máme jej krátce, takže výsledek se ještě nedostavil
Geloren HA pro koně Geloren HA pro koně
1
| 29.10.2017 23:43
+ opravdu pomáhá od bolesti

Geloren HA pro koně Geloren HA pro koně
5
| 29.10.2017 15:08
+ Ucinny

Geloren HA pro koně Geloren HA pro koně
5
| 28.10.2017 11:04
Je to chutná želatina, která se zdá být i velmi kvalitní_ mohu psouzovat zatím jen z užívání několka dní. Byla mi dopooručena lékaři.
Geloren HA pro koně Geloren HA pro koně
5
| 25.10.2017 21:42
ano jsem spokojena
Geloren HA pro koně Geloren HA pro koně
5
| 25.10.2017 09:11
Spokojenost s rychlostí vyřízení objednávky a doufám, chci věřit, že mi produkt pomůže zmírnit potíže.
Geloren HA pro koně Geloren HA pro koně
5
| 25.10.2017 06:53
Protože mi pomáhá na kolena.Nejdřív jsem nevěřil,ale když jsem to začal užívat,tak po 14-ti dnech citím zlepšení.
Geloren HA pro koně Geloren HA pro koně
5
| 24.10.2017 16:38
Jsem překvapen hodnocením ostatních. Myslel jsem, že to je pro psa. Určitě je spokojen. Breta
Geloren HA pro koně Geloren HA pro koně
5
| 24.10.2017 15:17
Doručení zboží bez problémů. Přípravek beru krátce, tak pevně věřím, že bude líp
Geloren HA pro koně Geloren HA pro koně
5
| 23.10.2017 12:48
spokojenost s rychlostí vyřízenosti objednávky
Geloren HA pro koně Geloren HA pro koně
5
| 23.10.2017 08:19
Určitě velká spokojenost,věřím,že potíže se budou nyní jenom lepšit a s dodáním zboží určitě za jedna.Doporučuji!
Geloren HA pro koně Geloren HA pro koně
5
| 23.10.2017 08:14
Spokojenost jak s produktem , tak vždy s rychlostí vyřízení objednávky
Geloren HA pro koně Geloren HA pro koně
5
| 22.10.2017 18:57
Věřím, že doporučení splní mé očekávání. Ještě nemohu hodnotit, užívám teprve 3 týdny, přesto doporučuji dál.
Geloren HA pro koně Geloren HA pro koně
5
| 22.10.2017 10:18
Rychlé vyřízení objednávky.
Geloren HA pro koně Geloren HA pro koně
5
| 21.10.2017 23:08
Spokojenost, chce to užít alespoň dvě balení. My užíváme 2x v roce.
Geloren HA pro koně Geloren HA pro koně
5
| 21.10.2017 11:36
-
Geloren HA pro koně Geloren HA pro koně
5
| 20.10.2017 13:22
+ Baleni a davkovani skvele

Geloren HA pro koně Geloren HA pro koně
5
| 19.10.2017 18:34
Jsem spokojená s vyhlídkou na zlepšení a také s nákupem, vše proběhlo hladce a dobře._)) začla jsem užívat a vkládám do výrobku naděje, mám příznivé ohlasy od známých. :-))) Tak vidíme.:-) Věřím, že doporučení od známých nelhala.. :-) Užívám .
Geloren HA pro koně Geloren HA pro koně
5
| 19.10.2017 13:09
jsem velmi spokojená,používám druhé balení a zlepšení mám značné mohu vřele doporučit,veškeré potíže se mi zmírnily.
Geloren HA pro koně Geloren HA pro koně
5
| 19.10.2017 10:31
Jsem spokojená. Používám ho společně s manželem. Funguji a běhám a potíže se mírní.
Geloren HA pro koně Geloren HA pro koně
5
| 18.10.2017 19:31
děkuji vše v pořádku a brzy
Geloren HA pro koně Geloren HA pro koně
5
| 18.10.2017 10:15
Hodnotím výbornou . Dodání zboží velmi dobře . Účinek je lepší než jiné podobné přípravky . Doporučuji všem co máte potíže s pohybem . Jiří B.
Geloren HA pro koně Geloren HA pro koně
5
| 18.10.2017 09:25
Jsem spokojena s rychlostí vyřízení zakázky . Přípravek Geloran mohu určitě doporučit , všem kteří mají potíže s klouby. Je to velká uleva.
Geloren HA pro koně Geloren HA pro koně
5
| 17.10.2017 16:06
Jsem spokojena s rychlostí vyřízení zakázky. Přípravek Geloran mohu doporučit.
Geloren HA pro koně Geloren HA pro koně
5
| 17.10.2017 10:19
Super, mohu doporučit
Geloren HA pro koně Geloren HA pro koně
5
| 17.10.2017 08:19
Geloren jsem začal používat před více než rokem (i když jak na to koukám, tak dříve...) a prakticky už v průběhu druhého "cyklu" jsem si uvědomoval, že některé potíže vymizely... nebo se alespoň částečně zmírnily. Jinak řečeno, některé bolesti, které jsem dříve cítil hodně intenzivně jsou o tolik slabší, že si je neuvědomuju a to ani po fyzické námaze, jiné, pokud se objeví (a "už je znám z dřívějška"), tak rychleji odezní.
Geloren HA pro koně Geloren HA pro koně
5
| 16.10.2017 20:34
Zatím ano,ale nevím zda se dostaví odlehčení kloubům.Zatím nic nepozoruji.
Geloren HA pro koně Geloren HA pro koně
5
| 16.10.2017 16:24
Spokojenost, super.
Geloren HA pro koně Geloren HA pro koně
5
| 16.10.2017 12:29
+ funguje to

Geloren HA pro koně Geloren HA pro koně
5
| 16.10.2017 07:24
Znatelné zlepšení super
Geloren HA pro koně Geloren HA pro koně
5
| 15.10.2017 14:48
Je super , užíváme ho společně s manželem a jsme spokojeni všem moc doporučuji marie
Geloren HA pro koně Geloren HA pro koně
5
| 15.10.2017 10:32
Doporučuji. Dodávka zboží vynikající.
Geloren HA pro koně Geloren HA pro koně
5
| 14.10.2017 13:20
Doporučuji.
Geloren HA pro koně Geloren HA pro koně
5
| 14.10.2017 10:34
Ješte je brzo, beru teprve 3 tydny.
Geloren HA pro koně Geloren HA pro koně
5
| 13.10.2017 23:54
spokojen, užívám již dlouho
Geloren HA pro koně Geloren HA pro koně
5
| 13.10.2017 19:19
Spokojenost velká, druhé balení. Chodím, běhám, funguju. K ideálu ještě daleko, ale zlepšení znatelné.
Geloren HA pro koně Geloren HA pro koně
5
| 13.10.2017 15:36
Super.
Geloren HA pro koně Geloren HA pro koně
5
| 13.10.2017 15:03
Jsem spokojená.
Geloren HA pro koně Geloren HA pro koně
5
| 13.10.2017 14:12
Vše O.K .Doporučuji mi to pomáhá na kolena.Doporučila jsem všem známym.
Geloren HA pro koně Geloren HA pro koně
5
| 13.10.2017 10:28
Vše O.K. Doporučuji všem kteří mají potíže s klouby.
Geloren HA pro koně Geloren HA pro koně
5
| 12.10.2017 21:16
Mohu vyjádřit zatím jen maximální spokojenost s rychlostí, s jakou mi výrobek byl dodán. Účinnost mohu posoudit až po 3 měsících.
Geloren HA pro koně Geloren HA pro koně
5
| 12.10.2017 16:25
Ještě je brzo na zhodnocení účinnosti přípravku,snad až objektívní info po min. 1 měsíci užívání.Co se týká nákupu,pak naprostá spokojenost.
Geloren HA pro koně Geloren HA pro koně
5
| 12.10.2017 11:12
Tento přípravek užívám spolu s jinými v kombinaci. Nemohu hodnotit jeho účinnost. Mnou určená kombinace ale funguje a tak jsem spokojen i s vaším výrobkem. S nákupem jsem spokojen. Dodávka rychlá. Komunikace on-line dobrá
Geloren HA pro koně Geloren HA pro koně
5
| 12.10.2017 11:03
Vše v naprostém pořádku, rychlost nákupu. Užíváme všichni, druhá objednávka.
Geloren HA pro koně Geloren HA pro koně
5
| 11.10.2017 10:58
Vse O.K.
Geloren HA pro koně Geloren HA pro koně
5
| 11.10.2017 10:13
Všechno v pořádku, naprostá spokojenost.
Geloren HA pro koně Geloren HA pro koně
5
| 11.10.2017 08:33
+ prijemna chut , avsak trochu velke balenie

Geloren HA pro koně Geloren HA pro koně
5
| 10.10.2017 12:40
Geloren jsme si koupili na doporučení kamarádek a na hodnocení je příliš brzy,uvidíme po měsíci.Abychom v tom nebyli sami, tak jsme to koupili i našemu kokříkovi, tak doufáme, že to udělá dobře nám všem.
Geloren HA pro koně Geloren HA pro koně
5
| 8.10.2017 18:14
Objednala jsem si Geloren na doporučení a hodnocení dřívějších uživatelů. Myslela jsem si, že ho bude užívat jen můj starý pes, který má problémy s klouby ale po přečtení komentářů užívám denně 1/2 kostičky. Zatím se mi zdá, že účinek nepoznávám. Je to ale pouze týden.
Geloren HA pro koně Geloren HA pro koně
5
| 7.10.2017 14:14
Začal jsem ho užívat před 3-mi dny, nemohu zatím hodnotit, zda a jak funguje. Olda Dostál
Geloren HA pro koně Geloren HA pro koně
5
| 6.10.2017 21:35
Mnamka
Geloren HA pro koně Geloren HA pro koně
5
| 6.10.2017 09:46
+ opravdu funguje

Geloren HA pro koně Geloren HA pro koně
5
| 6.10.2017 09:13
Užívá ho celá rodina i naši psi, u mě zlepšení již po měsíci. Doporučuji.
Geloren HA pro koně Geloren HA pro koně
5
| 5.10.2017 19:09
Jíme celá rodina i kamarádi na základě doporučení pána na dovolené,od loňského listopadu. Je to hlavně prevence,protože do kloubů si nevidíme,tak se to hned nepozná.Ale nejdůležitější je,že to neobsahuje žádná " éčka" a konzervanty,prostě zvířátka dostávají jen to nejlepší ! Napřed cucejte,pak dokousejte a zapijte sklenkou vody pro lepší vstřebatelnost.Beru půlku kostky na 65 kg váhy. A ještě jedna poznámka,může se stát,že naopak klouby začnou trochu bolet,to znamená,že se to ukládá na správné místo ! Doporučuji všem bez rozdílu věku.
Geloren HA pro koně Geloren HA pro koně
5
| 5.10.2017 18:38
Pouzivam to zatím kratce, ale výsledky jsou jiz nepatrne videt. Uvidim jak to bude v delsim case pouzivani.
Geloren HA pro koně Geloren HA pro koně
5
| 4.10.2017 12:34
Beru druhý měsíc,tak uvidím až doberu celou dávku.
Geloren HA pro koně Geloren HA pro koně
5
| 3.10.2017 19:29
Tak jsem si včera přečetl všech 180 hodnocení - a objednal. Dnes přišlo a mám první žužlání za sebou. dopadlo docela dobře, zítra budu pokračovat a těšit se až se dostaví nějaká změna. Dám vědět.
Geloren HA pro koně Geloren HA pro koně
5
| 3.10.2017 10:51
Produkt užívají starší členové rodiny - někomu pomůže, jiný cítí pozitivní změnu při chůzi, méně bolí klouby. Asi nedokážu najít nic negativního. Navíc zoofix nenudí ani při obchodní komunikaci prostřednictvím automatických e-mailů. Jsou takové od srdce a ze života :-)
Geloren HA pro koně Geloren HA pro koně
5
| 1.10.2017 15:13
Již po týdnu užívání mi ustoupily bolesti kloubů. Zlatím musím jenom chválit. Příchuť malina je v pohodě, gel je poživatelný bez problémů.
Geloren HA pro koně Geloren HA pro koně
5
| 1.10.2017 08:34
+ chutny

Geloren HA pro koně Geloren HA pro koně
5
| 30.9.2017 11:22
nebolí mě klouby
Geloren HA pro koně Geloren HA pro koně
5
| 30.9.2017 08:46
+ Výsledky v krátké době

Geloren HA pro koně Geloren HA pro koně
5
| 28.9.2017 21:51
+ Velice dobra

Geloren HA pro koně Geloren HA pro koně
5
| 27.9.2017 19:31
Jsem moc spokojená po měsíci ještě nevidím velký výsledek ale forma snesitelnosti je úžasná .Začíná to brát i manžel tak se těšíme na výsledek.s pozdravem Široká Olga
Geloren HA pro koně Geloren HA pro koně
5
| 27.9.2017 11:25
+ nevím je to brzy

nevím je to velmi brzo
Geloren HA pro koně Geloren HA pro koně
5
| 26.9.2017 20:24
+ splnil svůj účel, navíc je chutný - doporučuji

Geloren HA pro koně Geloren HA pro koně
5
| 26.9.2017 08:26
+ levnější balení

Geloren HA pro koně Geloren HA pro koně
5
| 26.9.2017 08:25
+ skvělá chuť, forma chutného bombónu - jí to pes, kůň i mamča

Geloren HA pro koně Geloren HA pro koně
5
| 25.9.2017 09:00
+ hezky řešené balení produktu

Geloren HA pro koně Geloren HA pro koně
5
| 23.9.2017 20:23
zdá se, že to opravdu pomáhá
Geloren HA pro koně Geloren HA pro koně
5
| 23.9.2017 16:10
+ Výborný

Geloren HA pro koně Geloren HA pro koně
5
| 22.9.2017 10:25
+ dobrá poživatelnost
+ téměř okamžitá úleva od bolesti kloubu

Geloren HA pro koně Geloren HA pro koně
5
| 19.9.2017 09:55
+ účinný produkt pro všechny zvířata i lidi

Geloren HA pro koně Geloren HA pro koně
5
| 18.9.2017 11:40
+ kvalita

Geloren HA pro koně Geloren HA pro koně
5
| 18.9.2017 07:07
používám to pro sebe-klouby
Geloren HA pro koně Geloren HA pro koně
5
| 13.9.2017 20:55
+ vyborny

Geloren HA pro koně Geloren HA pro koně
5
| 11.9.2017 08:45
+ vhodné i pro lidi. před 2 lety jsem nevyšla schody, dnes závodím v triatlonech a chodím 3x týdně běhat. Za tu cenu to stojí.

Geloren HA pro koně Geloren HA pro koně
4
| 11.9.2017 08:09
beru první dávku, zdá se, že produkt zabírá.
Geloren HA pro koně Geloren HA pro koně
5
| 7.9.2017 15:19
+ balení

Geloren HA pro koně Geloren HA pro koně
5
| 7.9.2017 13:10
+ Byť pro koně - účelný i pro lidi

Po týdnu užívání jsem zaznamenala úlevu od bolesti kyčle a úponů. Doporučuji. HP
Geloren HA pro koně Geloren HA pro koně
5
| 5.9.2017 21:00
ok
Geloren HA pro koně Geloren HA pro koně
5
| 5.9.2017 15:47
Ještě nevím, beru si to teprve 5 dní.
Geloren HA pro koně Geloren HA pro koně
5
| 5.9.2017 12:02
Tento produkt jsem si vybrala pro svého tatínka, kterému je 77 let a má potíže s bolestí kolen a kotníků. Geloren užívá teprve od 29. 8. 2017. Vzhledem ke krátké době užívání, zatím nelze určit, zda mu pomůže.
Geloren HA pro koně Geloren HA pro koně
1
| 2.9.2017 10:47
Příliš kratka doba na hodnocení.
Geloren HA pro koně Geloren HA pro koně
5
| 1.9.2017 20:27
Sníženi bolestivosti kloubů.
Geloren HA pro koně Geloren HA pro koně
5
| 1.9.2017 10:15
+ kvalita

Geloren HA pro koně Geloren HA pro koně
5
| 30.8.2017 11:56
chutný,snadné dávkování, čekám ještě na efekt
Geloren HA pro koně Geloren HA pro koně
4
| 30.8.2017 09:26
patrný účinek.....
Geloren HA pro koně Geloren HA pro koně
5
| 29.8.2017 18:56
+ Vidím výsledky a vidím je rychle! Dobrá chuť, pohodlné dávkování
- Cena je poněkud vyšší, ale když jde o zdraví a funguje to, ráda si počkám, až ušetřím.

Geloren HA pro koně Geloren HA pro koně
5
| 28.8.2017 14:42
Výrobek jsem vybrala dle recenzí a jsem velmi spokojena.
Geloren HA pro koně Geloren HA pro koně
3
| 28.8.2017 08:24
zatím nepoužit
Geloren HA pro koně Geloren HA pro koně
4
| 27.8.2017 21:47
+ Poměr cena výkon nejlepší...

Geloren HA pro koně Geloren HA pro koně
5
| 27.8.2017 10:43
+ Jsem z vyrobkem spokojena jeste nevim jake budou vysledky vyrobek totiz pouzivame teprve 10 dni tak uvidime.

Geloren HA pro koně Geloren HA pro koně
5
| 26.8.2017 15:40
s produktem jsem velice spokojena
Geloren HA pro koně Geloren HA pro koně
5
| 25.8.2017 09:10
Dlouhodobě užívám, doporučila jsem mamince při kloubních potížích - kolena - velké zlepšení, bolesti při pohybu ustupují. Další plus - kladný vliv na pleť, vlasy, nehty - proto dlouhodobě užívám na základě "typu" z kosmetického salónu. (můj věk - 53 a pleť je kolagenem hladká, vyživená...) Doporučuji dál a všichni reagují velmi pozitivně.
Geloren HA pro koně Geloren HA pro koně
3
| 22.8.2017 10:50
Zatím nemohu hodnotit, koupila jsem pro sebe a zatím nezačala užívat, mám teď 2 měsíční přestávku po užívání Condrosulf 800 (chondroitin sulfát 800 mg).
Geloren HA pro koně Geloren HA pro koně
5
| 19.8.2017 11:38
Ještě nemám zkušenosti
Geloren HA pro koně Geloren HA pro koně
5
| 18.8.2017 12:34
+ výsledky zatím nedokážu posoudit pro příliš krátkou dobu užívání

Geloren HA pro koně Geloren HA pro koně
5
| 14.8.2017 06:19
+ funguje

Již mám zkušenosti delšího data
Geloren HA pro koně Geloren HA pro koně
5
| 13.8.2017 18:20
Skutečně zabírá
Geloren HA pro koně Geloren HA pro koně
5
| 11.8.2017 12:34
+ skvělé recenze od zákazníků
+ dobře zabalený

Geloren HA pro koně Geloren HA pro koně
5
| 11.8.2017 11:04
Voní a chutná
Geloren HA pro koně Geloren HA pro koně
5
| 9.8.2017 21:48
výhoda
Geloren HA pro koně Geloren HA pro koně
5
| 7.8.2017 13:39
Výhoda
Geloren HA pro koně Geloren HA pro koně
5
| 7.8.2017 09:48
Ešte len začínam s produktom, zhodnotím ho neskôr.
Geloren HA pro koně Geloren HA pro koně
5
| 7.8.2017 08:24
užívam ho ešte len týždeň, neviem posúdiť
Geloren HA pro koně Geloren HA pro koně
5
| 6.8.2017 09:49
O tomto produktu jsem slyšela již mnohem dřív.Objednala jsem ale ,až jsem získala dostatek informací na základě zkušeností zákazníků,kteří ho již vyzkoušeli.Užíváme krátkou dobu,nemohu tedy ještě celkově hodnotit.Manžel se ale cítí mnohem lépe.Bolesti kolen i ramene ustoupily. Nejsem příznivcem farmaceutických výrobků,proto,když je to možné,hledám přírodní cestu k nápravě.Děkuji za tento výrobek
Geloren HA pro koně Geloren HA pro koně
5
| 4.8.2017 19:00
Mám už třetí dávku a vyhovuje mi.
Geloren HA pro koně Geloren HA pro koně
5
| 4.8.2017 13:48
+ dobře chutná

Geloren HA pro koně Geloren HA pro koně
5
| 4.8.2017 07:50
+ Snadná aplikace

Geloren HA pro koně Geloren HA pro koně
5
| 31.7.2017 18:35
Dávám to psům,chutná jim
Geloren HA pro koně Geloren HA pro koně
5
| 31.7.2017 11:01
zdá se,že to funguje,zeptejte se za měsíc
Geloren HA pro koně Geloren HA pro koně
5
| 30.7.2017 09:37
+ pomáhá zlepšit zdravotní stav

Geloren HA pro koně Geloren HA pro koně
4
| 28.7.2017 14:47
+ dobře chutná

Geloren HA pro koně Geloren HA pro koně
5
| 24.7.2017 09:32
Zatím užíváme s mužem a psem krátkou dobu na seriózní posouzení. Geloren jsem zakoupila na doporučení známých, kteří již mají prokazatelné zlepšení kloubů.
Geloren HA pro koně Geloren HA pro koně
5
| 24.7.2017 07:43
kvalitní a pomáhá
Geloren HA pro koně Geloren HA pro koně
5
| 23.7.2017 17:22
zatím zkouším
Geloren HA pro koně Geloren HA pro koně
5
| 23.7.2017 09:47
Pomáhá to kloubům zvířecím i mým.
Geloren HA pro koně Geloren HA pro koně
4
| 15.7.2017 12:51
produkt byl objednán na doporučení lékaře
Geloren HA pro koně Geloren HA pro koně
4
| 10.7.2017 16:50
zatim nevim mam ho teprve tyden a to nejde poznat
Geloren HA pro koně Geloren HA pro koně
5
| 10.7.2017 13:52
Výrobek splňuje vše dle recenzí a zkušeností uživatelů. Po krátké době užívání citelně znatelné pokroky v hybnosti kloubů.
Geloren HA pro koně Geloren HA pro koně
5
| 9.7.2017 19:42
jsem spokojená zobe polovina rodiny
Geloren HA pro koně Geloren HA pro koně
5
| 8.7.2017 12:13
+ lze použít pro pacienty nejen koně - velmi účinný
+ bohužel velké balení

Geloren HA pro koně Geloren HA pro koně
5
| 7.7.2017 22:18
na doporučení lékaře výorná
Geloren HA pro koně Geloren HA pro koně
5
| 7.7.2017 16:46
+ Po krátké době jsem cítíl zlepšení.

Zatím užívám krátkou dobu.
Geloren HA pro koně Geloren HA pro koně
5
| 5.7.2017 08:40
+ Na radu fyzioterapeutky jsem chtěla vyzkoušet. Užívám krátce, takže nemohu sdělit výrazné zdravotní změny.

Geloren HA pro koně Geloren HA pro koně
5
| 3.7.2017 16:15
+ produkt mi byl doporučen

Geloren HA pro koně Geloren HA pro koně
5
| 3.7.2017 15:36
Poprvé jsem Geloren vyzkoušel na doporučení kolegy před cca dvěma léty, byl jsem příjemně překvapen, jak dobře jsem se cítil po prvním měsíci užívání. Od té doby jej kupuji (objednáváme balení vždy pro více uživatelů) pravidelně. Nejsem sám, kdo má stejně dobré zkušenosti s tímhle "žužu"... Cena je vcelku příjemná a není důvod mít zábrany, opravdu pocítíte zlepšení, sníží se bolestivost kloubů, zvyší se hybnost...
Geloren HA pro koně Geloren HA pro koně
5
| 2.7.2017 20:35
+ Pomáhá

Geloren HA pro koně Geloren HA pro koně
5
| 2.7.2017 14:41
+ Po deseti dnech užívání se mně velice zlepšila kvalita nehtů.
+ Věřím, že po čase se zlepší i klouby.

Koupila jsem pro sebe. Zatím testuji a čekám na výsledky.
Geloren HA pro koně Geloren HA pro koně
5
| 2.7.2017 09:31
O nevýhodach nevím, s produktem jsem spokojená, je smutné, že kvalitnější výrobky tohoto druhu jsou pro zvířata a ne pro lidi
Geloren HA pro koně Geloren HA pro koně
5
| 29.6.2017 23:46
+ Pomáhá

Pomáhá už po krátké době užívání
Geloren HA pro koně Geloren HA pro koně
3
| 26.6.2017 22:51
Produkt mně byl doporučen, zatím ho testuji pár dnů, takže na hodnocení účinku je příliš brzy. Z tohoto důvodu nemohu zodpovědně odpovědět na první otázku.
Geloren HA pro koně Geloren HA pro koně
5
| 26.6.2017 18:40
Pravděpodobně mi pomáhá. Mohu mluvit o částečném zlepšení. Produkt mi dokonce i chutná.
Geloren HA pro koně Geloren HA pro koně
5
| 25.6.2017 23:25
+ Byla jsem na operaci s kolenem,doufám,že mi to pomůže.Proto jsem se rozhodla koupit na doporučení mého kamaráda.

Zatím užívám teprve týden. myslím,že mi to začíná zabírat. produkt výborné chuti,chutná jako žel.medvídky. Proto doporučuji i ostatním.
Geloren HA pro koně Geloren HA pro koně
5
| 18.6.2017 20:06
+ Již po týdnu jsem pocítila úlevu na svalstvu v oblasti kyčlí. Uvidíme co bude dál.Zatím velké spokojenost
- nic

Již po týdnu jsem pocítila úlevu na svalstvu v oblasti kyčlí. Uvidíme co bude dál.Zatím velké spokojenost
Geloren HA pro koně Geloren HA pro koně
4
| 18.6.2017 12:01
Výrobek jsem zakoupila ne pro koně ale pro lidi. prozatím je krátká doba na posouzení ale doufám, že se účinky dostaví.
Geloren HA pro koně Geloren HA pro koně
5
| 17.6.2017 19:16
+ Slouží svému účelu přesně podle popisu
- nic

Kvalitní výrobek
Geloren HA pro koně Geloren HA pro koně
5
| 12.6.2017 20:46
+ Vše
- Nic

Skvělé
Geloren HA pro koně Geloren HA pro koně
5
| 5.6.2017 06:30
+ chutná to jak málosladké žužu a j eto dobré, zaplácne Vás to místo večeře....
- mohllo by to být levnější ;-)

jestli to bud ena ty klouby a chrupavly fungovat, budu jen ráda
Geloren HA pro koně Geloren HA pro koně
5
| 4.6.2017 17:02
+ Kvalitní a chutná výživa kolenního kloubu mého i mých známých.
- -

Tento produkt mi pomáhá, jsem po třech operacích kolene. Nemohla jsem ohnout koleno a teď jezdím i na kole. Geloren Ha doporučuji nejen svým známým, ale i obsluze na výdejních místech zásilkové služby.
Geloren HA pro koně Geloren HA pro koně
5
| 2.6.2017 10:24
+ obnova kloubní chrupavky - maziva, snižije bolest

vše dobré
Geloren HA pro koně Geloren HA pro koně
5
| 23.5.2017 10:15
+ Po užívání cca 4 měsíců výrazné zlepšení stavu kloubů, bolesti ustoupily, proto pokračuji v užívání tohoto produktu.

Na základě osobní zkušenosti mohu tento produkt doporučit všem, kteří mají problémy s klouby. Geloren Ha opravdu pomáhá.
Geloren HA pro koně Geloren HA pro koně
5
| 19.5.2017 12:02
+ Jeste zaciname s uzivanim.
- ---

Zatim jsme vsichni zacali uzivat, chut je dobra a tesime se, ze konskou silou nam pomohou s nasimi starymi klouby.
Geloren HA pro koně Geloren HA pro koně
5
| 19.5.2017 10:17
regenerace kloubu
Geloren HA pro koně Geloren HA pro koně
5
| 15.5.2017 09:56
+ příjemná chuť
+ snadná manipulace
+ pozorovatelný účinek
- nic mě nenapadá

velká spokojenost s produktem doporučuji ostatním
Geloren HA pro koně Geloren HA pro koně
4
| 12.5.2017 15:15
+ Produkt užívá člověk, ačkoliv je míněn pro zvířata, ale podle referencí různých známých je účinný i pro lidi., což mohu potvrdit - ale nová kolena to nejsou.
- Nemám námitky.

Podpůrný prostředek na chrupavky.
Geloren HA pro koně Geloren HA pro koně
5
| 7.5.2017 10:41
+ dobré dávkování,přijatelná chuť

zatím moc neúčinkuje
Geloren HA pro koně Geloren HA pro koně
5
| 24.4.2017 08:01
+ skvělé ohlasy na tyto produkty
- nic

skvělé ohlasy na tyto produkty
Geloren HA pro koně Geloren HA pro koně
5
| 22.4.2017 12:07
Tento produkt jsem objednávál poprvé. Nemohu jeho kvalit hodnotit.
Geloren HA pro koně Geloren HA pro koně
5
| 17.4.2017 16:23
+ protože mě bolí klouby,a slyšela jsem o Geloren,tak jsem si ho objednala.
- o ničem nevím

Začala jsem užívat hned,jak mi přišel,ale ještě je brzy na nějaký výsledek.
Geloren HA pro koně Geloren HA pro koně
5
| 13.4.2017 18:11
+ Po doporučení zkouším na klouby

zatím si myslím i po krátké době,že produkt funguje,cítím se lépe,co se týče bolesti kloubů a mám i více energie.
Geloren HA pro koně Geloren HA pro koně
5
| 13.3.2017 17:36
+ Nadeje na uleveni bolesti,ktere zpusobuje artroza
- Nevim

Uvidím česem,zde produkt pomůže. Byl mi doporučen na artrozu.
Geloren HA pro koně Geloren HA pro koně
5
| 2.3.2017 08:54
+ výborný pomáhá jen neni pro lidi upřesněno brát rano na lačno či po jídle? beru nalačno kostku děnně

Geloren HA pro koně Geloren HA pro koně
5
| 16.2.2017 13:16
+ Nejúčinnější klubní výživa v ČR, užívám pravidelně

Geloren HA pro koně Geloren HA pro koně
5
| 6.2.2017 13:14
+ Cena, dostupnost, rychlost doručení
- Neznám

Doručení bylo rychlé a přesné, cena odpovídala zboží a kvalitě, celkově mám z obchodu dobrý pocit a mohu ho doporučit.
Geloren HA pro koně Geloren HA pro koně
4
| 30.1.2017 09:23
+ Používám jej pro svoji fenu , protože mám velké plemeno , tak Geloren Dog vychází dost draze , a tento produkt používá sposta majitelů větších psů jako náhradu.
- Nic

Funguje a to je podstatné,zmírňuje příznaky artrózy.
Geloren HA pro koně Geloren HA pro koně
5
| 20.12.2016 10:17
Dobra cena, vysoká účinnost a to nejen u koniku!!!
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.