Zákaznická podpora:778 510 530obchod@zoofix.cz

Často kladené otázky

Kdy mi zboží dorazí (na území ČR)?
Pokud vytvoříte objednávku do 12. hodiny, potom Vám zboží dorazí následující pracovní den. Objednávky uskutečněné po 12. hodině jsou o jeden den zpožděné, dorazí tedy za dva pracovní dny.

Co když mám otázky ohledně produktu, faktur, došlého zboží nebo Vás chci jen pochválit?
Ozvěte se nám na telefon 778 510 530 nebo na email: OBCHOD@ZOOFIX.CZ

Na sáčku vidím staré datum, neposlali jste mi prošlý Geloren?
Nebojte, zboží zasíláme vždy čerstvé. Občas ale zákazníky zmate sdělení na obalu produktu. Datum trvanlivosti produktu Geloren HA je k nalezení na spodní části PLASTOVÉHO BOXU celého 1350g balení. Datum, uvedené na jednotlivých sáčcích, standardně označeno REV, viz obrázek, NENÍ datem spotřeby. Jde o datum revize grafického zpracování obalu.

sarze

Co znamená způsob dopravy Zásilkovna?
Jde o nejlevnější možnost dopravy, kterou nabízíme (69 Kč).

Jedná se o síť výdejních míst po celé Evropě. V ČR je v současnosti 1989 výdejních míst. Zboží si zde na základě obdrženého kódu vyzvednete sami, kdy se Vám to bude hodit (samozřejmě podle otevírací doby konkrétní pobočky - ta bývá často až do 18. hodiny).

Doručení je stejně rychlé, jako u ostatních dopravců, tedy do druhého dne. Zásilka na pobočce zůstane 7 dní, takže nemusíte sedět doma a čekat na dopravce, pokud se Vám to zrovna nehodí.

Pokud si zboží nevyzvednete během 7 dní, zásilka se nám vrátí zpět do skladu.

Co když mi přišlo jiné zboží, než které jsem si objednal?
Ozvěte se nám na telefon 778 510 530 nebo na email: OBCHOD@ZOOFIX.CZ
Domluvíme dopravce, který přiveze správné zboží a špatně doručené odveze.

Mohou Geloren HA jíst i jiná zvířata?
Ano. Podávání je vhodné pro koně, psy, kočky, králíky a jiné savce.

Kontraindikace. Kdy by měl být chovatel při podávání opatrný?
Cukrovka: Jelikož se diabetes zvířatům nevyhýbá - cukrovkou mohou trpět vzácně koně, méně vzácně pak psi i kočky - je třeba brát v úvahu obsah cukru v Gelorenu HA. V jedné kostce je asi 8 g cukru. V těchto případech lépe poslouží Geloren Dog, který je bez cukru.

Onemocnění a stavy spojené se vznikem krevních sraženin: Obsah chondroitin sulfátu či glukosaminu může negativně ovlivnit působení některých léků na srážlivost krve. Pokud tedy veterinář naordinoval Vašemu mazlíčkovi nějaké medikamenty proti vzniku krevních sraženin, bude lépe s ním podávání Gelorenu (ať už verze pro psy nebo pro koně) před podáním konzultovat.

Kolik je v Gelorenu cukru?
V jedné kostce Geloren HA je asi 8 g cukru.
Geloren Dog je bez cukru.

Jaké je kompletní složení Gelorenu HA?
účinné látky: kyselina hyaluronová, chondroitin sulfát, vepřová želatina
dále: cukr, glukózový sirup, sodná sůl kyseliny citronové, glycerin,
povrchová úprava kostek proti slepování: rostlinný olej palmový, karnaubský vosk
konzervanty : sorban draselný, kyselina citrónová
barvivo: oxid železa
zchutňující látka: višňové aroma

Jak dávkovat Geloren Dog pro malá plemena, např. 3kg jorkšír?
To záleží na stavu kloubů Vašeho mazlíčka. Pokud dáváte Geloren Dog preventivně stačí 1/2 kostičky denně. Pokud má už nějaké problémy, nebo je starší, můžete dávat jednu kostičku denně.

Je možné podávat Geloren HA kočce?
Podáváním Gelorenu HA kočce nic nezkazíte. U koček máme větší zkušenost s podáváním Gelorenu Dog. Ten je i pro kočky lepší, protože je bez cukru a navíc obsahuje více aktivních látek. Kočky nemají schopnost rozeznat sladkou chuť, takže přidání cukru pro ně nezvýší atraktivitu.

Jak dávkovat Geloren kočkám?
Kočkám doporučujeme podávat 15 - 31 mg kyseliny hyaluronové na den (půl až jednu kostičku Gelorenu Dog - záleží na velikosti kočky). V Gelorenu HA je trochu jiné množství kyseliny hyaluronové. 15 mg kyseliny hyaluronové odpovídá 1/4 kostičky Gelorenu HA.

Od jakého věku je možné Geloren psům podávat? Je vhodný pro štěňata?
Ideálně od tří měsíců věku můžete začít Vašemu štěňátku Geloren Dog podávat. Zvláště u velkých plemen, která jsou na vznik pohybových obtíží náchylnější, doporučujeme v období růstu kloubů (cca do 18 měsíců) preventivní podávání. Pokud nemá pes potíže stačí jedna tříměsíční kúra za rok.

Je možné podávat Geloren Dog kojicí feně?
Můžete. Dokonce je to i žádoucí, protože březost a kojení je pro její organismus velmi namáhavé. V období březosti dostávají klouby pořádně zabrat, takže nyní je nejvyšší čas s kloubní výživou začít.