⚠️ Důležité upozornění:
Geloren a podobné produkty objednávejte raději domů či na kamenné prodejny.
Vysoké teploty ve výdejních boxech mohou zboží znehodnotit.
Hodnocení obchodu
5,0
Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček.
6150 hodnocení
5
5958x
4
143x
3
19x
2
2x
1
28x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
IG
Iva Germek
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
23.10.2019
Velká spokojenost a doporučuji.
ZL
Zdena Lyerová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
22.10.2019
Naprostá spokojenost, výrazně pomáhá. Doporučuji všem majitelům starších psů.
IS
Ivana Smejkalová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
22.10.2019
Velice spokojená, všem známým doporučuji.
+ doručeno rychle až do domu
VS
Vlaďka Sedláková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
21.10.2019
Jsem spokojená.
LV
Libuše Vlčková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
21.10.2019
jsem spokojena, doporučila jsem všem známým.
TG
Tomáš Gibiec
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
21.10.2019
Spokojenost velmi pomohl
+ V centru města, bez problémů
JH
Jana Hladikova
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
21.10.2019
Spokojen
JV
Jana Vojtíšková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
20.10.2019
Jsem spokojena.Hlavně dodání objednaného je fajn,hlavně že to není Česká pošta.
+ rychlost a kvalita
Nevyhoda zadna
RK
Radka Kubicová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
20.10.2019
Kelpu už dávám starému psu do žrádla třetím rokem, hlavně kvůli zubům. Zatím je má v dobrém stavu, tak snad i s jejím přispěním.
LO
Lubor Oulehla
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
20.10.2019
Spokojenost.
RF
Roman Fischer
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
18.10.2019
Vážně zabírá, je dobrý vědět že ještě děláme kvalitní věci.
JF
Jana Follprechtová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
17.10.2019
jsem spokojena, doporučila jsem všem , co potřebuji trochu poradit a nemůžou najít něco co může pomoct
Velmi výborná komunikace (těch pět hvězdiček je málo) a rychlé dodání.
To je zatím nejlepší prodejce u kterého jsem nakupoval.
IW
Irena Wrobelová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
17.10.2019
Velmi
+ rychlé jednání
RJ
Radima Jedličková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
16.10.2019
Jsem spokojená, 80 letá babička se konečně může ohnout a pohladit psa...
MH
Milena Hájková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
16.10.2019
Ano,jsem spokojena a budu si po využívání 1 balení objednávat další.Doporučuji.
