⚠️ Důležité upozornění: Geloren a podobné produkty objednávejte raději domů či na kamenné prodejny. Vysoké teploty ve výdejních boxech mohou zboží znehodnotit.
Zákaznická podpora:778 510 530obchod@zoofix.cz

Hodnocení obchodu

Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček. 6151 hodnocení
5
5959x
4
143x
3
19x
2
2x
1
28x

Zanechte hodnocení

Nevyplňujte toto pole:

Jak byste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnocení od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší.

Bezpečnostní kontrola

Výpis hodnocení

L Avatar autora Lada Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 5.11.2021
Spokojená
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 5.11.2021
Vše v pořádku.
Z Avatar autora Zuzana Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 4.11.2021
Spokojená ????
V Avatar autora Věra Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 4.11.2021
Již min.7 let používám spokojenost
M Avatar autora MAGDALENA Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 4.11.2021
Super, jsem velmi spokojená .
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 2.11.2021
Bylo to rychle a spolehlivě doručeno.Pejskovi i mě moc chutná.
E Avatar autora Elena Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 2.11.2021
Velmi.Léta podávám svým psům Geloren a skutečně se osvědčil.Nejen že jim pomáhá , ale on jim i chutná a to je velké plus.
HM Avatar autora Helena Mottlová Hodnocení obchodu je 4 z 5 hvězdiček. | 1.11.2021
Ano, spokojená
IL Avatar autora Ilona Lukavska Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 1.11.2021
Ano
DS Avatar autora Dana Soldánová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 31.10.2021
S obchodem jsem velice spokojená a produkty mohu jen doporučit .
KB Avatar autora Karel Bubeníček Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 31.10.2021
Spokojenost.
LM Avatar autora Libuše Macurova Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 31.10.2021
Super, jsem velmi spokojená a určitě doporučuji
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 31.10.2021
+ Super,mohu jen doporučit

HP Avatar autora Hana Polická Hodnocení obchodu je 3 z 5 hvězdiček. | 30.10.2021
Zatím nevím, je to krátká doba
Avatar autora Vladimír Česák Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 30.10.2021
Zásilka byla doručena včas. Nedokáži vyhodnotit produkt - kočka je v pohodě.
L Avatar autora Lucie Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 30.10.2021
funguje při nachlazení u našeho psa
Z Avatar autora Zdeněk Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 30.10.2021
Vše v pohodě, rychle.
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 30.10.2021
+ Dobrá komunikace s obchodem, rychlé dodání objednaného produktu

H Avatar autora Hana Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 29.10.2021
jsem spokojena,zboží dorazilo rychle,nabídka super.,budu objednavat znovu,děkuji
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 27.10.2021
+ spolehlivost, rychlé a solidní jednání

Ovládací prvky výpisu

6197 položek celkem