Alavis Triple Blend Extra silný

6 hodnocení
 
Můžeme doručit do: 23.1.2018
Dostupnost Skladem
Běžná cena 1 249 Kč
Ušetříte 190 Kč (–15 %)
1 059 Kč
   
Výrobce Alavis
Kategorie Kloubní výživa pro koně
 

ALAVIS™ Triple Blend Extra Silný obsahuje kombinaci látek na ochranu kloubní chrupavky (glukosamin sulfátu a chondroitin sulfátu), protizánětlivé látky MSM a značkových kolagenů Collyss a Cartidyss.

Je vhodný pro regeneraci pohybového aparátu, zejména pro preventivní podávání u hříbat a koní v pracovní a sportovní zátěži. 

Účinky Alavis Triple Blend Extra Silný

  • výživa, ochrana a regenerace kloubů
  • zmírnění bolestí kloubů
  • lepší pohyblivost, větší fyzická výkonnost
  • zpomalení či zastavení poškozování chrupavek
  • prodloužení aktivního věku zvířete
  • zlepšení celkové zdravotní kondice

Složení a účinné látky

Glukosamin sulfát a chondroitin sulfát tvoří přirozenou součást kloubní chrupavky a kloubní tekutiny. Chondroitin sulfát zabezpečuje pevnost, pružnost a odolnost chrupavky. Pomáhá v regeneraci kloubních chrupavek a tkání a zlepšuje pohyblivost kloubů.

Methylsulfonylmethan - MSM – přírodní látka zapojená do procesu tvorby kolagenu. Zpevňuje vazy a šlachy, působí relaxačně a regeneračně na svaly. MSM se podílí na omezení bolesti kloubů a na odbourání poškozené tkáně. K potlačení bolesti je vhodné užívat MSM i u poúrazových a pooperačních stavů, kde bylo navíc zjištěno lepší hojení ran. 

Collyss® - kolagen typu I v nejvyšší kvalitě – se vyskytuje v silně zatěžovaných strukturách, jako jsou šlachy a vazivové chrupavky. Je odolný v tahu, a je velmi důležitý pro pevnost šlach. Kolagen typu I Collyss® je patentově vyráběný čištěný kolagenový hydrolyzát získávaný z chrupavek mořských ryb.

Cartidyss® - kolagen typu II v nejvyšší kvalitě – udržuje tvar chrupavky a brání její deformaci. Kolagen typu II je odolný v tlaku. Cartidyss® je čištěný kolagenový hydrolyzát získávaný z chrupavek paryb (rejnoků).

 

Na jak dlouho vystačí Triple blend Extra silný

Startovací dávka: (prvních 14 dní užívání) 
1 odměrka (4,5 g) na 100 kg váhy každý den

Udržovací dávka: (zbytek 3-měsíční kúry) 
1/2 odměrky (2,25 g) na 100 kg váhy každý den

Délka užívání: Přípravek podávejte optimálně tři měsíce, potom udělejte 1 – 3 měsíce pauzu a přípravek opět nasaďte.

Při doporučeném dávkování tak v závislosti na délce pauzy mezi kúrami (1-3 měsíce) vystačí jedno balení pro 100 kg na 11 až 15 měsíců.

Způsob použití: Prášek je možné podávat s kouskem potravy, zamíchat do jádra či melasy nebo podat přímo do tlamy. Přípravek zvířata obvykle přijímají bez problémů.

 

Obsah účinných látek v 1 kg:

Glukosamin sulfát – 348 g
Chondroitin sulfát – 130 g
MSM – Methylsulfonyl­methan – 435 g
Collyss® - 3,4 g
Cartidyss® - 5 g
Pomocné látky: Jablečný pektin - 79 g

Velikost balení: 700 g prášku

Z důvodu zachování kvality přípravku nejsou přidávána žádná barviva ani konzervační látky

Výrobce: Patron ca, s.r.o., Na Sychrově 6, 101 00 Praha 10, Česká republika, divize Partners Inc., 1st. Canadian Place, M5X 1B5 Ontario, Kanada

Veterinární přípravek je schválen ÚSKVBL pod číslem 130–16/C a je volně prodejný.

Podobné produkty

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
Klecar 24.11.2017 16:15
Dobrý den, je možné tento výrobek podávat i lidem k regeneraci kloubních chrupavek? Děkuji
Odpovědět
Klecar 24.11.2017 16:56
Dobrý den, ano, někteří jej tak užívají, ale přímo pro lidi je určený Barnys triple blend: https://www.zoofix.cz/pro-chovatele/barnys-triple-blend-extra-silny-700g/
pes 8.10.2017 13:50
Dobrý den, je možné tento výrobek podávat i psům? Samozřejmě dle doporučeného dávkování.Toto balení je výhodnější než jiné produkty této značky. Děkuji
Odpovědět
pes 9.10.2017 10:24
Dobrý den, ano, víme o tom, že zejména velkým psům někteří chovatelé Alavis podávají a pokud se jim podaří výživu do psa vpravit i přes hořký jablečný pektin, a pokud máte doporučeno dávkování pro psa (dá se odvodit i z dávek výživ pro psa snadno trojčlenkou), pak asi je vše v pořádku - složení se blíží složení produktu Alavis 5 přímo určeného pro psy. Tomáš Papež
Doba užívání 15.8.2017 11:29
Dobrý den , prosím zda je možné přípravky Alavis např Triple Blend , Celadrin a pod. nepřetržitě . Děkuji
Odpovědět
Doba užívání 24.8.2017 07:20
Dobrý den, obecně je lépe dělat mezi kúrami doporučené přestávky. Systematicky působící látky proti artróze mají účinky s dlouhou setrvačností, proto se nemusíte bát, že by jedno- či dvou-měsíční přestávka mezi kúrami znamenala rychlý návrat problémů. Rovněž pro Vaše tělo je lépe, necháte-li část práce na něm. A dle srovnání není při nepřetržitém užívání kloubních výživ zřetelně vyšší efekt, než při střídání výživových kúr s pauzami. NEjvíce by tak pocítila celoroční užívání Vaše peněženka... Tomáš Papež
4,8 6 hodnocení
Přidat hodnocení
5
5x
4
1x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
alavis triple blend alavis triple blend
4
| 24.12.2017 14:42
Po uzívání 14 dnů pociˇtuji úlevu a zmírnění bolesti kyčelních kloubů
alavis triple blend alavis triple blend
5
| 9.12.2017 20:50
Přípravek používám teprve krátce ( od 10.11. ), takže markantní výsledky zatím nemohu uvést. Určitou úlevu v nožních kloubech, hlavně v levém koleni ( před 18-ti lety operace menisku ) ale zřetelně pociťuji. Přípravek jsem si pořídil po doporučení a kladných výsledcích mého kolegy ze zaměstnání, který ho používá již více než rok.
alavis triple blend alavis triple blend
5
| 11.10.2017 08:31
+ kvalitne balenie

alavis triple blend alavis triple blend
5
| 10.2.2017 17:53
+ Velikost balení přípravku.
+ Rychlá odezva na aplikaci.
+ Výborný přípravek nejen pro koně.

Výběr proběhl na základě doporučení několika spokojených chovatelů koní i psů. Po konzultaci s vetem jej dávám oběma svým pasteveckým psům a výsledky odpovídají avizovaným účinkům výrobce, což je třeba ocenit :-).
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.