Zákaznická podpora:778 510 530obchod@zoofix.cz

PM postbiotika pro koně a hříbata 1l

Kód: DVK001453
585 Kč
Skladem (>10 ks)
Můžeme doručit do:
19.6.2024

Detailní informace

Detailní popis produktu

Doplňkové krmivo s postbiotiky (biologicky aktivní metabolity bakterií) a bakteriemi mléčného kvašení.

Pro stabilizaci trávení a dlouhodobou rovnováhu střevní mikrobioty.

UPOZORNĚNÍ PRO MAJITELE: V případě akutních obtíží prosím kontaktujte svého veterinárního lékaře a konzultujte s ním použití produktu. Pokud u nás kupujete tento produkt pro své zvíře, mělo by se jednat o preventivní použití např. u koní náchylných na koliky, průjmy během stresu a zátěže, nebo podpůrnou kůru během nemoci, léčby (včetně podávání antibiotik) nebo při rekonvalescenci. Doporučujeme, abyste i v takových případech informovali svého veterinárního lékaře o používání přípravku.

Detailní popis produktu
Postbiotické doplňkové krmivo pro stabilizaci střevní mikrobioty.

S obsahem biologicky aktivních metabolitů a bakterií mléčného kvašení.

Velmi vhodné jako prevence kolik, vředů, průjmů, kotwasser a dalších střevních či zažívacích obtíží u koní vystavených stresu, u klisen po porodu, pro hříbata v odstavu, u koní sportujících, při změnách managementu, nemoci, dlouhém pobytu v boxu apod.

Postbiotika obsažená v produktu Precizní mikroby jsou metabolity střevních bakterií. Produkce těchto metabolitů bakteriemi ve střevě je nezbytnou podmínkou pro rovnováhu a stabilizaci střevního mikrobiomu, jak při akutních, tak i chronických problémech s trávením.

Obsah produktů bakteriálního metabolismu přímo v produktu Precizní mikroby zajišťuje neuvěřitelně rychlý nástup účinku, protože postbiotika regulují narušenou střevní rovnováhu okamžitě po podání přípravku. Prebiotika (fermenty anýzu, fenyklu,lékořice aj.) a bakterie mléčného kvašení, které jsou také obsahem produktu Precizní mikroby, pak zajišťují kontinuální a dlouhodobou stabilizaci střevního mikrobiomu. To pozitivně působí na celkové zdraví pacienta.

Přípravek je 100% přírodního původu, zcela neškodný pro rostliny, zvířata, lidi a vodní živočichy. Při manipulaci nejsou nutná žádná zvláštní bezpečnostní opatření. Jedná se o certifikovanou organickou směs aromatických látek, bylin a rostlin fermentovaných mléčnými bakteriemi. Všechny obsažené složky jsou na seznamu EFSA Qualified Presumption of Safety (QPS).

Každá šarže produktu je testována certifikovaným pracovištěm jako “doping-free”, neobsahuje dopingové substance nebo umělé přísady.

Dávkování a použití:
Kůň o hmotnosti cca 500kg: 100ml denně přidejte do vody nebo krmiva.
Pony: 75ml denně přidejte do vody nebo krmiva.
Hříbě: 50ml denně, perorálně dokud nezačne konzumovat pevnou stravu, poté podávejte do vody nebo krmiva.

Složení:
Fermentovaný roztok třtinové melasy, semena pískavice, anýzové semeno, semeno fenyklu, kořen lékořice, máta.

Obsah: 1 000 ml

Zákazníci také hledají: Mikrobi, precizní mikrobi, přesné mikroby

5
0x
4
1x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
4
IM Avatar autora | 25.1.2024
Trápila nás konečníková voda, po dobu léčby byly lepší i horší dny. Po vyřazení pastvy vše ok. Uvidíme na jaře.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: