Blog

Macour má průjem aneb co jsou prebiotika

Macour a prebiotika pro kočky

Máme doma kotě s osmi životy.

Kotě jsme dostali až POTOM, co ho srazilo auto. Vypadalo to, že už nikdy nebude běhat a že se jeho život bude počítat na dny, jenomže Macour je bojovník a z té veliké krví nalité rány na břiše se vylízal.

Geloren pro lidi aneb umění naznačit

kunamuz

"Dobrý den, víte, já bych se chtěl zeptat.... ehm.. "

Skoro každý den... Volající se chce na něco přímo zeptat, ale nezeptá se. A my my chceme po pravdě odpovědět, ale nemůžeme. A tak si povídáme... a naznačujeme. :) Povídáme si o fungování lidských a koňských kloubů a jak se v zásadních věcech příliš neliší. Mluvíme o tom, jak špičková musí být kvalita výroby pro závodní koně... (Víte vy vůbec, kolik taková potvora stojí?!) Vyzdvihujeme přednosti toho, je-li produkt vyráběný u nás v Čechách podle velmi přísné legislativy a striktních norem.

No a mluvíme o účinných látkách a také o tom, že naprosto stejné účinné látky se až překvapivě často nacházejí v koňských i v těch lidských přípravcích na podporu kloubů.

Proč mám v balíku dřevo?! A k čemu je to dobré?

vata

V ČR je e-shopů jak máku. Člověk má skoro pocit, jako by v každé bílé dodávce číhaly balíky plné plastových flo-paků, krabice zamotané do bublinkových folií, nebo boxy ofačované tajemnou černou strečkou.

My jsme to na našem e-shopu ale chtěli jinak...

Jak vybrat kloubní výživu pro koně

horse2

Jak vybrat kloubní výživu pro koně v záplavě marketingových slibů nové a lepší účinnosti, omračujících tvrzení o zázračných formulacích?
Co se skrývá pod slupkou pestrých obalů a jak vybrat to, co kůň potřebuje a kapsa snese?
Na co si dávat pozor a na čem naopak nezáleží?

Poradíme! Veterináře z vás neuděláme, ale už vás nikdo neopije rohlíkem: 

Proč další zvířecí e-shop?

MCE59fa4d_202615_9850596

Internetových obchodů je jako chlupů na koberci milovníka pejsků. Možná to neplatí u všech plemen, ale v případě ČR je ten řečený pes potvora pelichající celoročně, a navíc mohutně. Je pře-éšopováno a zdálo by se bláhové chtít přihazovat další snahu na již tak velkou hromadu. Považte, eshopů je v ČR prý víc než 20.000.

Jenomže...

Stránka 1 z 1 - 7 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.