Blog

Macour má průjem aneb co jsou prebiotika

Máme doma kotě s osmi životy.

Kotě jsme dostali až POTOM, co ho srazilo auto. Vypadalo to, že už nikdy nebude běhat a že se jeho život bude počítat na dny, jenomže Macour je bojovník a z té veliké krví nalité rány na břiše se vylízal.

Věrnostní slevy až 10%

Ceny dopravy se snažíme držet na uzdě, ale víme, že doprava zdarma vždycky udělá radost. Proto nabízíme jednak příjemně nízkou hranici patnácti stovek, kdy už dopravné nepočítáme a navíc zvýhodňujeme vybrané produkty touto slevou. Aktuálně nabízíme dopravu zdarma:

na každý nákup nad 1500 Kč,  + na vybrané produkty

Geloren pro lidi aneb umění naznačit

"Dobrý den, víte, já bych se chtěl zeptat.... ehm.. "

Skoro každý den... Volající se chce na něco přímo zeptat, ale nezeptá se. A my my chceme po pravdě odpovědět, ale nemůžeme. A tak si povídáme... a naznačujeme. :) Povídáme si o fungování lidských a koňských kloubů a jak se v zásadních věcech příliš neliší. Mluvíme o tom, jak špičková musí být kvalita výroby pro závodní koně... (Víte vy vůbec, kolik taková potvora stojí?!) Vyzdvihujeme přednosti toho, je-li produkt vyráběný u nás v Čechách podle velmi přísné legislativy a striktních norem.

No a mluvíme o účinných látkách a také o tom, že naprosto stejné účinné látky se až překvapivě často nacházejí v koňských i v těch lidských přípravcích na podporu kloubů.

Jak vybrat kloubní výživu pro koně

Jak vybrat kloubní výživu pro koně v záplavě marketingových slibů nové a lepší účinnosti, omračujících tvrzení o zázračných formulacích?
Co se skrývá pod slupkou pestrých obalů a jak vybrat to, co kůň potřebuje a kapsa snese?
Na co si dávat pozor a na čem naopak nezáleží?

Poradíme! Veterináře z vás neuděláme, ale už vás nikdo neopije rohlíkem: 

Proč další zvířecí e-shop?

Internetových obchodů je jako chlupů na koberci milovníka pejsků. Možná to neplatí u všech plemen, ale v případě ČR je ten řečený pes potvora pelichající celoročně, a navíc mohutně. Je pře-éšopováno a zdálo by se bláhové chtít přihazovat další snahu na již tak velkou hromadu. Považte, eshopů je v ČR prý víc než 20.000.

Jenomže...

Stránka 1 z 1 - 6 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.