Zákaznická podpora:778 510 530obchod@zoofix.cz

Kořist – nová značka s čitelným a poctivým složením bez dochucovadel a konzervantů

Rádi bychom Vám představili novou značku Kořist.

Všimli jsme si, že zákazníci často při výběru krmiva tápou a na obalech se špatně orientují. Důležité informace bývají často buď malým písmem, nebo rovnou v jiném jazyce. To pak ztěžuje jejich snahu nekupovat zajíce v pytli.

U značky Kořist si dali záležet, aby nejen složení bylo na obalu opravdu čitelné, ale aby informace byly úplné a snadno k nalezení.

A co že je tedy z obalu na první pohled patrné? Kromě spousty kvalitního masa najdete v granulích také hodně druhů zeleniny a nezbytných, i když mnohdy podceňovaných, bylinek a přírodních doplňků se zdravotním i chuťovým přínosem. Doplnění důležitých prvků pro silnější imunitu a detox organismu pak zajišťují přidané huminové látky – ve složení uvedené pod názvem HUMAC.

U složky HUMAC je základní surovinou Leonardit – biologicky vysoce aktivní látka s velkým obsahem huminových kyselin, která je aktivovaná technologickým postupem. Podporuje antibakteriální, antivirový a protiplísňový ochranný systém organismu díky pozitivnímu vlivu na imunitu. Pomáhá tak k poklesu alergických příznaků, snižuje tvorbu střevních plynů, ozdravuje trávicí systém a zlepšuje kvalitu srsti.

Nejsme zastánci dovážení surovin přes půl světa, a tak jsme rádi, že krmivo Kořist je výhradně ze surovin slovenských regionů, kde také samotná výroba granulí probíhá.

dog-5632005_1920

A teď k jednotlivým krmivům, která máme na ZooFIXu v nabídce:

Kořist Čistě jelen – kompletní krmivo pro psí seniory a dietáře
40 % jeleního masa v BIO kvalitě a granulky o velikosti 8 mm, které jsou vhodné i pro menší plemena. Ideální pro starší nebo zavalitější jedince.

Kořist Jehně s Býkem a bylinkovou rýží – kompletní krmivo pro psy v běžné zátěži a pro psy s citlivým zažíváním
45 % masa, kopec zeleniny a glukosamin s chondroitinem pro podporu kloubů. A navíc bez lepku. Pokud nevíte, kterou recepturou začít, doporučujeme tuto.

Kořist Kanec na bylinkách s rýží – kompletní krmivo pro dospělé psy s citlivým zažíváním
46 % masa, kolagen na pohybový aparát a řepná vláknina pro lepší trávení.

Kořist Pašík a Býček – Kompletní krmivo pro štěňata středních plemen
53 % masa, nadupané kaloriemi a glukosaminem a chondroitinem pro správný vývoj pohybové soustavy.

Kořist Vydatný Býk a Krocan – kompletní krmivo pro aktivní zdravé psy
60 % masa a celkově vydatné složení vhodné při velkém energetickém výdeji. Složky pro podporu kloubů, zažívání a imunity.

Kořist Husička s nahým ovsem – krmivo pro rostoucí a zatěžované psy
57 % masa, kaloricky vydatné. Ideální pro psy ve výkonu nebo při agility.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení