Zákaznická podpora:770 620 510obchod@zoofix.cz

Topvet Ušní kapky prevent pro psy 50ml

Kód: ZT0252
198 Kč
Skladem (6 ks)
Můžeme doručit do:
23.7.2024

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ušní kapky prevent – Veterinární přípravek pro pravidelnou péči o uši Vašeho psa

Luxusní vosky zanechají na pokožce zvukovodu mikrofilm s obsahem antiseptických aktivních látek, a tím je vytvořena ochranná bariéra pokožky zevního zvukovodu a ucha.

  • Pro pravidelnou, preventivní péči
  • Slouží k důkladné očistě zevního zvukovodu. Pokožka zevního zvukovodu je po ošetření jemná a vláčná.
  • Rostlinné silice s antiseptickým účinkem (ochrana před záněty)

Návod k použití: Nakapejte přípravek do oblasti zevního zvukovodu a ucha. Následně ucho a zvukovod důkladně promněte. Aplikace by neměla být bolestivá. Nadbytek roztoku je možné odsát vatovým tamponkem. Při silném znečistění zevního ucha a zvukovodu doporučujeme nejdříve použít Ušní kapky očista – Topvet.

Složení: Labrafil M 1944 CS, Jojobový olej studený lis, Avokádový olej studený lis, Tea Tree Oil rostlinná silice, Manuka rostlinná silice, Měsíček lékařský olej, Cypřiš stálezelený rostlinná silice, Eukalyptová rostlinná silice, Tocomix L70-IP

Upozornění: Používejte dle návodu k použití. Pouze pro zvířata. V případě potíží doporučujeme vždy konzultovat zdravotní stav zvířete s veterinárním lékařem.

Skladování: Skladujte v suchu při pokojové teplotě. Chraňte před přímým slunečním zářením a mrazem. Uchovávejte mimo dosah dětí a nepoučených osob.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: