Zákaznická podpora:778 510 530obchod@zoofix.cz

Dromy Gastroline 3000 g

Kód: DVKZ00609
1 079 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
27.5.2024

Detailní informace

Detailní popis produktu

Symbiotický komplex živých kvasinkových kultur a prebiotik sloužící na obnovu a regeneraci přirozené rovnováhy střevní mikroflóry.

Probiotický kmen Sacharomyces cerevisiae ®1026  - Yea Sacc využívá škodlivé látky způsobující nadměrné překyselení trávícího traktu, čímž vytváří ideální prostředí pro růst a rozmnožování potřebných buněčných mikroorganizmů, které zajišťují trávení a vstřebávání živin z krmné dávky.

Doplňkové krmivo celkově obnovuje a udržuje optimální prostředí v trávicím traktu, umožňuje maximální využití složek krmné dávky, zlepšuje chuť k příjmu potravy a trávení vlákniny zejména u starších koní. Zažívací trakt koně na vysoké dávky koncentrovaných krmiv není uzpůsoben, čímž se dostáváme do rozporu s využitím koně pro vrcholový sport.

Gastroline přispívá k vybalancování těchto nepoměrů u sportovních koní a pomáhá minimalizovat negativní vliv na trávicí trakt.
Je současně zdrojem vysoce vstřebatelného, biologicky aktivního vápníku a také významným zdrojem důležitých minerálních látek a stopových prvků nezbytných pro celkové zdraví organismu.

Doplňkové krmivo je určeno k redukci a prevenci stresových reakcí gastrointestinálního aparátu.
Ochrana povrchu žaludeční sliznice a neutralizace žaludečních kyselin s pomalým nástupem účinku a s prodlouženým působením, pomáhá eliminovat problémy žaludečních vředů.
Díky speciální struktuře má doplněk výbornou schopnost dlouhodobě regulovat hladinu žaludečních kyselin a tím podpořit začátek správného zažívání.

Indikace doplňkového krmiva:

  • průjmová i zácpová onemocnění
  • antibiotická terapie
  • onemocnění trávicího traktu
  • po-kolikové stavy
  • regenerace žaludeční sliznice
  • podpora léčby žaludečních vředů
  • omezení stresových situací – způsobených přesuny na závody
  • výcvik koní, odstav hříbat
  • posílení imunity před zahájením sportovní sezóny

Obnova mikrobiálního prostředí trvá 4 - 6 týdnů, užívání by nemělo být kratší, než je tato doba.

Složení: 

Lithothamnium (11.03. zvápenatělé mořské řasy), YEA-SACC ®1026 Saccharomyces cerevisiae CSB 493.94 2,5 x 10⁸ CFU/kg, lněné semeno extrudované, bylinná směs, hrachová vláknina, ascophylum nodosum , Yucca shidigera extrakt.

Zootechnické doplňkové látky v 1 kg: látky zvyšující stravitelnost

stabilizátory střevní flóry: Saccharomyces cerevisiae CBS 493,94 - 6,67x10¹⁰CFU/1 kg.

Dávkování:

75g denně do krmné dávky pro koně o hmotnosti 550 – 600 kg.
Vhodné dávku rozdělit do ranního a večerního krmení.

Balení: 3000 g

 

5
3x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
KK Avatar autora | 11.2.2022
Jsem s tím moc spokojena. Podávala jsem koni po kolice a super. Navíc mi krásně přibral, s čímž jsme měli předtím problém.
5
PP Avatar autora | 6.7.2020
Mám 30letého A1/1 a na průjem jsem vyzkoušela- během skoro 2let vše jak pro lidi, tak pro koně a tento v produkt je zázrak. Koníček je bez průjmu veselý a zdravý. Všem doporučuji.
5
BG Avatar autora | 27.9.2018
Podávala jsem pětileté , první půlrok tréninku , i predtim tezko krmitelna . Měla zhoršení srst, srala doslova kravince, přitom seno 24/7 a jádro . Po dromy už po tydnu viditelné zlepšení! Doporucuju , přesně tohle jsme hledali

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: